Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

No gdyby Seagull wyprodukowal mechanizm w rozmiarze 1200 to byłaby to flagowa produkcja tego brandu  :D

 

Jacek, Krzysiek - dzięki  :)

Ogladam newauction, przedmioty tego sprzedającego też ale sam bym nie trafił .teraz a długo szukałem  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najmniejszy zegarek damski Seagull 1200

 

Tak mi się wyświetliło

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Pewnie tłumacz automatyczny pociągnął to z Bułgarskiego a w ichnym języku znaczy to seagul czyli mewa na nasze z Chińskiego 

Czy jakoś tak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym coś znalazła, choćby rakietę 24 h, ale przy kursie 0,1362 to wyjdzie prawie 200zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dochodzi opłata za przesylke do Polski 10 usd plus oplata za przelew Western Union.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Jeszcze parę lat temu były tam okazje życia, nawet u tego pana :D Ale czasy się zmieniły..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Uważacie, że drogo? Pokażcie gdzie taniej. Na Alle? Na ebay?

 

Poza tym w hurcie taniej ;)

 

No i nikt nikomu rąk nie wykręca, pistoletu do głowy nie przystawia, nie zmusza do zakupów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż tanio już było, nawet u nich. My chcemy coś czasami kupić,a u nich są jeszcze zegarki.

Zawsze można coś ponegocjować przy kilku sztukach, przecież jednego zegarka nikt nie będzie kupował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Jak wyżej. Tanio to już było.

 

To, że Ukraińcy mało zarabiają nie jest wyznacznikiem tego, że mają równie tanio sprzedawać.

Niby dlaczego? Mają oddać za 1/3 ceny żeby później handlarzyna na Alle mógł zarobić 3x tyle co dzisiaj?

Jak widać mają dostęp do internetu, zaglądają na ebay i inne aukra czy meshoki, więc i ceny dobrze znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt mnie nie zmusza , po prostu myślałem że ,, u żródła ,, powinno być taniej <_<

 

troche taniej jest, wybierasz co cię interesuje(kilka sztuk) + taki który po sprzedaży pokryje zakup tamtych i jesteś  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu ostatnio opisywał jak był na Ukraińskim rynku , zegarków pełno a ceny podobne do tych na aukcji

To samo jest na naszych giełdach staroci - teraz każdy ma smartfona i internet bez limitu, wklepanie nazwy z tarczy nie stanowi problemu - z tego co wyskoczy wybierają sobie najwyższą ofertę i to jest dla nich wyznacznikiem - jak pytasz o cenę to mówią 300 bo tyle stoją - no właśnie "stoją" nie patrzą że nadal stoją, że prowizje sprzedawca musi zapłacić, że niektórzy podatek itd..... no ale tyle stoją i oni też tyle chcą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w wakacje na giełdzie w Odessie. I faktycznie zegarków było sporo. Ci którzy mieli tylko zegarki to ceny mieli takie jak u nas, choć przy większych zakupach można było negocjować. Było sporo rzadkich zegarków. Ale wśród setek sprzedających byli i tacy u których zegarki leżały przy okazji i u nich faktycznie ceny były groszowe. Szczególnie u tych co mieli całe walizki zegarków i części pewnie po zakładzie zegarmistrzowskim.

Edit.

Chętni z okolic śląska mogą się tanio wybrać po zegarki do kijowa. Na miejscu jeździ uber więc można się tanio przemieszczać.

https://www.fly4free.pl/okoloweekendowy-city-break-w-kijowie-z-katowic-za-282-pln-loty-noclegi/

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.