Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz do niego że odbierze kolega, to Ci to odbiorę. Jak coś to pisz priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do niego że odbierze kolega, to Ci to odbiorę. Jak coś to pisz priv.

Dzięki, już Kolega Wilking ogarnął mi temat :)

Miło mi że jest tyle osób chętnych do niesienia pomocy :) dziękuję.

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś się znajdzie :) pióra widziałem na białorusi ale bez podstawek...

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

a gdzie thumbs-up dla mnie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie thumbs-up dla mnie? ;)

Zapomniałem z wrażenia... Ale obiecuję poprawę :)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

wiedzialem ze znajdzie sie chetny, bo ten standzik to raczej rzadka rzecz. ale jako ze ja takich rzeczy nie zbieram, wiec pomyslalem ze ktos z forum skorzysta. niech cieszy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej siostra z centralną sekundą poszła za 50 zł.

http://allegro.pl/zegarek-pobieda-z-kirowa-i7068797905.html

Widziałem i chciałbym taką ale ta miała smugę na tarczy a ja szukam tylko igieł  :)

Tutaj jest ładna http://allegro.pl/stara-niezla-pobieda-z-2-mczz-15-kam-1-56-r-i7078031912.html?reco_id=7a2e8883-dc4a-11e7-a1d3-b8ca3a69c730&ars_rule_id=201#thumb/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Krzyśka to już przeskanowałem. :) Mam już taką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak wolno z OLXa?

Hmm nigdy nie było zakazu. Olx jak Allegro "kup teraz" : kto pierwszy ten lepszy, czas nie ma tu znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nigdy nie było zakazu. Olx jak Allegro "kup teraz" : kto pierwszy ten lepszy, czas nie ma tu znaczenia.

Jak nigdy nie było zakazu, to dlaczego mi się oberwało po uszach za OLX'a w wakacje:) Było minęło, żyjemy dalej:)

 

Żeby nie było offtopu, 

 

Pobiedka na werku TTK http://allegro.pl/pobieda-zegarek-ze-wschodu-i7084622669.html#thumb/5 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nigdy nie było zakazu, to dlaczego mi się oberwało po uszach za OLX'a w wakacje:) Było minęło, żyjemy dalej:)

 

Żeby nie było offtopu, 

 

Pobiedka na werku TTK http://allegro.pl/pobieda-zegarek-ze-wschodu-i7084622669.html#thumb/5 

Na pierwszej stronie tematu można zobaczyć kiedy zostały wprowadzone ograniczenia i w jakiej formie, jak również można samodzielnie odnaleźć temat "Ankieta" dotyczący wyboru opcji zmian. Nigdy nie było poruszanego tematu zakazu wstawiania ogłoszeń olx i taki zakaz nie został wprowadzony. Nie przypominam sobie żeby któryś z Modów interweniował w temacie olx. Być może oberwało ci się od któregoś z forumowiczów. Nie wiem, nie pamiętam sytuacji. Jeśli tak to zupełnie niesłusznie.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Chyba serio zacznę robić screeny... bo sami sobie zaprzeczacie.

 

Sam pamiętam jak wielokrotnie ogłoszenia z olx były tępione na równi z linkami do licytacji na allegro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba serio zacznę robić screeny... bo sami sobie zaprzeczacie.

 

Sam pamiętam jak wielokrotnie ogłoszenia z olx były tępione na równi z linkami do licytacji na allegro.

Wojtku, nie było formalnego zakazu ofert z olx. Natomiast była ożywiona dyskusja , że takie "okazje" przestają być okazją, bo sprzedający dostaje nagle kilka zapytań i orientuje się, że może zarobić więcej.

 

 

 

 

 

 

Wysłane z mojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba serio zacznę robić screeny... bo sami sobie zaprzeczacie.

 

Sam pamiętam jak wielokrotnie ogłoszenia z olx były tępione na równi z linkami do licytacji na allegro.

Koniecznie zrób screen i wrzuć na swojego Facebooka jak zawsze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba serio zacznę robić screeny... bo sami sobie zaprzeczacie.

 

Sam pamiętam jak wielokrotnie ogłoszenia z olx były tępione na równi z linkami do licytacji na allegro. 

Nie będę tracił czasu na szukanie. Oficjalnego zakazu nie było nigdy (jak widać na pierwszej stronie). Sam byłem orędownikiem zmiany i dobrze pamiętam dyskusję. Indywidualne widzimisię forumowiczów to inna sprawa. Nigdy żaden z Modów nie olxa nie wykluczał.

 

 

Rzadka Amfibia beczka: http://allegro.pl/zegarek-wostok-amfibia-i7085605168.html#thumb/6

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Ładna, ale szkło do wymiany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.