Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

A chodziła za mną kieszonka ostatnio, chodziła i wychodziła.... ;)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Za mną też chodzi, Kchrapku podpowiedz coś proszę!

Mercel, pochwal się jak przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - szukajcie tych starszych, 15 kamieniowych.

Na pewno warto i jako pierwszą to właśnie polecam taką z lat 50-60. Nie są drogie a są piękne i bardzo cieszą. Warto dać troszkę więcej ale cieszyć się ta pierwszą, piękna wersją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - szukajcie tych starszych, 15 kamieniowych.

Na pewno warto i jako pierwszą to właśnie polecam taką z lat 50-60. Nie są drogie a są piękne i bardzo cieszą. Warto dać troszkę więcej ale cieszyć się ta pierwszą, piękna wersją :)

No z ust mi to Roman wyjąłeś.;-)...i jaka frajda jak pasy sie schodzą...:-) Edytowane przez jac-st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma co się lubi... takie też są fajne... a jako miły dodatek do istniejącego zbioru to już w ogóle

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra :)  Wymienić szkło i się cieszyć :D Stan bardzo ładny, sprawna, pasy się schodzą :D

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-kieszakowy-molnia-CID87-IDyCPfO.html#973b50e591

Edit. Nie zapomnieć potargować się! :lol:

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nieaktualne, nawet nie zobaczyłem co to

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nie dajemy linków do nieaktualnych ogłoszeń ale zrobię wyjątek :(

"Stary zegarek z wachadelkiem ( nie potrzeba bateri. )"

https://www.olx.pl/oferta/stary-zegarek-meski-CID87-IDyGHMN.html#013c5726a2

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za spapranie zakupu a już raz to przerabialiśmy....

Jak pies ogrodnika....sam nie weźmie to drugiemu nie da ech brak słów

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za spapranie zakupu a już raz to przerabialiśmy....

Jak pies ogrodnika....sam nie weźmie to drugiemu nie da ech brak słów

 

jak uczciwy, to dotrzyma umowy. Ale  99%  ludków z OLX nie dotrzyma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za spapranie zakupu a już raz to przerabialiśmy....

Jak pies ogrodnika....sam nie weźmie to drugiemu nie da ech brak słów

Tomasz każdy mógł ci podkupić. Czy ten co zobaczył go tu czy ten co na olx. Z całym szacunkiem ale tam więcej ludzi przegląda ogłoszenia w godzinę niż na forum wchodzi przez tydzień. Mogłem i ja zadzwonić do sprzedawcy widząc ogłoszenie bez zamieszczania go tutaj. Oczywiście nie zrobiłem tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek był już dograny o czym rozmawiałem z kimś z forum na prv długo przed linkiem, który dodałeś.

 

Zrobiłem przelew podałem adres i po linku gość zadzwonił z dziwnymi wytłumaczeniami- przypadek ?

 

Ogłoszenie gość zamknął zaraz po kontakcie ze mną a po dodaniu linku zakończyło się jak zwykle.

 

Tyle razy było mówione żeby nie dodawać linków do ofert nieaktualnych bo wiemy wszyscy jak to się kończy i tutaj nie było inaczej.

Po ptokach jest i po zegarku....

 

To że ktoś tak zrobił to mnie nawet nie dziwi bo ludzie są zawistni i nie mają honoru ale co do linków umowa była, która już nie pierwszy raz została złamana.

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak się tłumaczy sprzedawca? kasa poszła - umowa sprzedaży zawarta... no ale do sądu nie pójdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ładnie. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem podkupywania w przypadku gdy ogłoszenie zostało w oczywisty sposób zakończone. Dla mnie w tym przypadku wchodzi już honorowa umowa gentelmeńska i koniec. Nie ma, że boli, zresztą posiadanie zegarka czy też innego przedmiotu wyciągniętego w ten sposób od sprzedawcy nie sprawiałoby mi żadnej radości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak się tłumaczy sprzedawca? kasa poszła - umowa sprzedaży zawarta... no ale do sądu nie pójdziesz

Sprzedawca się tłumaczył, że żona jednak nie chce sprzedawać bo to po dziadku i w ogłoszeniu pisało chociaż wcześniej się sama zgodziła na cenę i sama podała dane do przelewu od siebie.

 

Do momentu podania linku do oferty wszystko było dobrze przelew poszedł a teraz czekam na jego zwrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj bo szkoda zdrowia.

Nie pierwsza i nie ostatnia okazja z której sprzedający się wycofał. A to czy po linku tu na forum czy z innego powodu to jakie to ma znaczenie skoro zegarek do Ciebie nie trafi.

 

Była okazja, owszem. Ale nie był to jakiś mega rarytas, biały kruk lub tp.

Nie ma o co szat drzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś szuka Mirka z mirami? Stan może nie powala, ale nie jest to częsty widok na bazarkach. Koperta oryginalna, choć do chromowania i trzeba też poszukać właściwej koronki. 

 

https://www.loombard.pl/produkt/17350657/mechaniczny-radziecki-zegarek-ccp-18-kamieni-38/?fbclid=IwAR0J4G2uPG5HUX6Ys11HTApK7BqmvOcaWmp_gjf_E9gQB4R2ohtX9MyWprU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.