Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się ze coraz częściej widzę takie ceny na aukcjach. Nie tak dawno pobieda miedzianka i rakieta samolot. Jakby był temat, na którym można wrzucać linki do licytacji to byśmy się sami jeszcze bardziej nakręcali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło że ktoś pytał o jego oryginalność z podaniem linku i poleciało

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot 3133 Chronograph za 600 jest na FB, nie wiem czy okazja ale może ktoś szuka.

Czarna tarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się głośno. Czyżby skończyły się okazje? Bo przeglądając aukcje coraz mniej zauważam, a i ten wątek jakby śmiercią naturalną umiera

pozdrawiam :)


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się głośno. Czyżby skończyły się okazje? Bo przeglądając aukcje coraz mniej zauważam, a i ten wątek jakby śmiercią naturalną umiera

pozdrawiam :)

Słuszna uwaga. Jeszcze rok czy dwa temu wciąż trafiałem fuksy po kilkadziesiąt złotych, teraz niemal wcale. Coraz mniej ich, ale też coraz więcej aukcji na allegro to licytacje a nie "kup teraz" stąd i szybkich okazji mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Takie czasy. Kiedyś robiłem analizę to prawie 80 procent wszystkich ogłoszeń to były składaki, podróbki albo totalny śmietnik. Pozostała część to piękne egzemplarze w zaporowych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście wypaleni. ;):D Rutyna bierze górę. :D Tylko rzadkie, idealne i kompletne.  :D

Przyszedłem inna drogą, widzę to zupełnie inaczej, może uda się pójść inną, mam nadzieję, że tak nie skończę. ^_^:D

I mam nadzieje, że nie włozyłem kija w mrowisko. :)

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście wypaleni. ;):D Rutyna bierze górę. :D Tylko rzadkie, idealne i kompletne.  :D

Przyszedłem inna drogą, widzę to zupełnie inaczej, może uda się pójść inną, mam nadzieję, że tak nie skończę. ^_^:D

I mam nadzieje, że nie włozyłem kija w mrowisko. :)

Idziesz tą samą drogą i tak samo skończysz :D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście. Zbieranie idealnych, zgodnych i rzadkich zegarków jest nudne. Zwłaszcza rzadkich, bo każdy się na takie rzuca i w efekcie takich jest najwięcej. Dlatego należy zbierać frankeny i malowanki, bo te są wyjątkowe, stanowią jednostkowe wypadki i świadczą o indywidualizmie zbierającego. W dodatku zawierają ten pierwiastek tajemnicy, dreszczyk emocji przy zdejmowaniu dekla bo nigdy nie wiadomo, co można w środku znaleźć. 

 

Już dawno zauważyłem, że na forum jest szajka hejterów, która stara się zdyskredytować ładne i wyjątkowe okazy. Trzeba zwrócić uwagę, że to zwykle te same jednostki krytykują i wynajdują różnice między pokazanym, a zadanym przez producenta wzorem. To jest z góry ukartowana polityka pewnych indywiduów, mająca na celu obniżenie popytu i co za tym idzie cen na wyjątkowe perełki. Przypuszczam, a nawet zaczynam być pewny, że sami je ukradkiem wykupują, nabijają walizy i pudła cennymi okazami w niskich cenach, by za kilka lat wyskoczyć jak Filip z konopii z wyjątkową kolekcją.

 

Nie z nami te numery! Ludzie w końcu przejrzą na oczy i docenią, co posiada faktyczną wartość. Banalność i powtarzalność w dzisiejszych czasach już nie przetrwa i nie obroni się przed dominacją indywidualizmu i wyjątkowości. Każdy ma prawo do bycia innym, a koloryt i smak tej inności posiada najwyższą wartość i należy tej wartości bronić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście. Zbieranie idealnych, zgodnych i rzadkich zegarków jest nudne. Zwłaszcza rzadkich, bo każdy się na takie rzuca i w efekcie takich jest najwięcej. Dlatego należy zbierać frankeny i malowanki, bo te są wyjątkowe, stanowią jednostkowe wypadki i świadczą o indywidualizmie zbierającego. W dodatku zawierają ten pierwiastek tajemnicy, dreszczyk emocji przy zdejmowaniu dekla bo nigdy nie wiadomo, co można w środku znaleźć. 

 

Już dawno zauważyłem, że na forum jest szajka hejterów, która stara się zdyskredytować ładne i wyjątkowe okazy. Trzeba zwrócić uwagę, że to zwykle te same jednostki krytykują i wynajdują różnice między pokazanym, a zadanym przez producenta wzorem. To jest z góry ukartowana polityka pewnych indywiduów, mająca na celu obniżenie popytu i co za tym idzie cen na wyjątkowe perełki. Przypuszczam, a nawet zaczynam być pewny, że sami je ukradkiem wykupują, nabijają walizy i pudła cennymi okazami w niskich cenach, by za kilka lat wyskoczyć jak Filip z konopii z wyjątkową kolekcją.

 

Nie z nami te numery! Ludzie w końcu przejrzą na oczy i docenią, co posiada faktyczną wartość. Banalność i powtarzalność w dzisiejszych czasach już nie przetrwa i nie obroni się przed dominacją indywidualizmu i wyjątkowości. Każdy ma prawo do bycia innym, a koloryt i smak tej inności posiada najwyższą wartość i należy tej wartości bronić.

 

Przepraszam, a z jakiej partii Ty jesteś?? Bo mam pewne podejrzenia ;)

Chyba, że żartujesz ;)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga. Jeszcze rok czy dwa temu wciąż trafiałem fuksy po kilkadziesiąt złotych, teraz niemal wcale. Coraz mniej ich, ale też coraz więcej aukcji na allegro to licytacje a nie "kup teraz" stąd i szybkich okazji mało.

To prawda, obecnie trudno spotkać coś ciekawego i w okazyjnej cenie nawet w rosyjskim mateczniku, gdzie kupiłem większość zegarków. Przez internet łatwo wyeksploatować każde źródełko. 

 

Mimo to, można normalnie licytując kupić fajny zegarek.

Mam pytanie - ktoś z Was kupił tego Poljota? Chętnie odkupię za lepsze pieniądze.

https://allegro.pl/oferta/poljot-21-piekny-rzadki-8113785946?fbclid=IwAR3MopFnv5Gwz_q8CfYcAq9fcZyUHUTDgDSr0GpnAg5YNwxY9MhUWN29fj8

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakiś k...6 :D Znam gościa :D Ten zegarek raczej nie będzie na sprzedaż. Chociaż kto wie...


k....6 ;)

:D :D :D

 

Ale co by nie było że już nie ma zupełnie okazji. Choć czort wie co przyjdzie ;)

https://allegro.pl/oferta/poljot-17-kamieni-ciekawy-zegarek-8125820317?snapshot=MjAxOS0wNS0yM1QxNjo0MToxOC40MjVaO2J1eWVyOzFiNjBjZTVlZGM0OTQ2ZjdmZDBiZTRhNWJlZWVhMDc1ZTUzOWMwZjk3ZjkyMzliNDI2NDE3ODYyNDlmZjIzZmY%3D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - ktoś z Was kupił tego Poljota? Chętnie odkupię za lepsze pieniądze.

https://allegro.pl/oferta/poljot-21-piekny-rzadki-8113785946?fbclid=IwAR3MopFnv5Gwz_q8CfYcAq9fcZyUHUTDgDSr0GpnAg5YNwxY9MhUWN29fj8

 

k....6 ;)

Super strzał ten Poljot. Ja ostatnio jak coś trafię w dobrej cenie to tylko na targu.

 

Ale żeby nie było, że odbiegam od tematu wątku, to tutaj wydaje się, że w korzystnej cenie Rakieta UFO. Ładny stan, koperta nie jest wytarta, jedynie szkło do wymiany i będzie git :)

 

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-raketa-rakieta-zsrr-ufo-sprawny-CID767-IDzAH2r.html#05ed9fde4f

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.