Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarki doszły. Są piękne ale nie chodzą. Prawdopodobnie zastanów smary. Czeka je serwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie, tym sposobem chcąc mieć zegarek na chodzie robi się z tego z przeglądem niezła sumka.

Czasem warto cos zakupić w ciut gorszym stanie ale na chodzie czy po serwisie. No chyba że ktoś ma zajawke na NOS odkladajac do pudełka, to inna sprawa.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosy miłośnik I kolekcjoner zegarków kupuje by nadal były nosami. A więc robienie z nimi cokolwiek więcej niż przetarcia szkiełka miękką szmatką odpada bo jest zniszczeniem nosa. Zegarmistrz, pasek i łapka to już niestety dla kolekcjonera jest profanacja. Gdy widzę że ktoś kupuje nosa by go nosić to serce mnie boli, :( te pobiedy to akurat znikoma wartość kolekcjonerska, ale za 40 lat ;) może już ich nie być i będzie szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoje dwa dostałem.

O ile granatowy jest piekny to bordowy jest uroczy :).

Gąbka niestety się zbiodegradowała i jej pozostałość oblepiła zegarki lepiącą się mazią.

Mój wyglada jakby polany starym klejem,ale chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bordowy chodzi, granatowy rusza, ale po chwili się zatrzymuje.

Zrobię im czyszczenie i smarowanie - będzie mnie to kosztowało 3-4 godzinki dokładnej zabawy przy każdej sztuce.  Kupiłem je aby je nosić od czasu do czasu

Jak na razie wyczyściłem je lekko z zewnątrz wacikiem kosmetycznym nasączonym  benzyną ekstrakcyjną.

post-72690-0-20044500-1568397525_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosy miłośnik I kolekcjoner zegarków kupuje by nadal były nosami. A więc robienie z nimi cokolwiek więcej niż przetarcia szkiełka miękką szmatką odpada bo jest zniszczeniem nosa. Zegarmistrz, pasek i łapka to już niestety dla kolekcjonera jest profanacja. Gdy widzę że ktoś kupuje nosa by go nosić to serce mnie boli, :( te pobiedy to akurat znikoma wartość kolekcjonerska, ale za 40 lat ;) może już ich nie być i będzie szkoda.

Popieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim gąbka zfilcowana i nie chodzi, ale nie rozpaczm-jak mi się zamarzy żeby go nosić to oddam do przeglądu

Fajny jest  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem, przekartkowałem i poszła od razu dalej. Katalog bez ładu i składu, mnóstwo błędów i idiotycznych wycen. Dla tych co już coś wiedzą kompletnie bezużyteczny,a dla początkujących wprowadzający w błąd. no chyba żeby tylko fotki pooglądać. Oprawa miękka i bardzo słaba jakość druku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej książki nie mam, ale kiedyś zastanawiałem się czy nie kupić. Zawsze to coś dodatkowego pod ręką. Ale chyba sobie odpuszczę. Zrobiłem screena z tej aukcji, serio widział ktoś kiedyś te Slavy z takim sekundnikiem?

post-86227-0-33597900-1568620354_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej książki nie mam, ale kiedyś zastanawiałem się czy nie kupić. Zawsze to coś dodatkowego pod ręką. Ale chyba sobie odpuszczę. Zrobiłem screena z tej aukcji, serio widział ktoś kiedyś te Slavy z takim sekundnikiem?

attachicon.gifScreenshot_20190916-094825.png

Moja opinia powyżej jest oczywiście subiektywna, ale składaków też tam nie brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ktoś pięknie przyfarcił

 

Edit: jednak się trzeba znać.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłaby gdyby to był oryginał, ale nie jest.

Edit. A swoją drogą chyba z miesiąc albo lepiej wisiała, nie wiem tylko czy na alle czy na olx widziałem.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ktoś pięknie przyfarcił

 

Ale chyba przed info, że to nie oryginał. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Nie było takich drewnianych - nie z tą tarczą. Były tarcze jak w złotych kopertach (Breżniewa), no i jeszcze brązowa i niebieska "mikrokratka" (ze znakami jakości).

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w oryginale, ale spójrzcie na zdjęcie spodu zegarka. Fabrycznie to tak ordynarnie uszu z kopert by nie ucięli. Oby ewentualny kupujący zorientował się przed zapłatą i zrezygnował. 

Edytowane przez forteca

Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w oryginale, ale spójrzcie na zdjęcie spodu zegarka. Fabrycznie to tak ordynarnie uszu z kopert by nie ucięli. Oby ewentualny kupujący zorientował się przed zapłatą i zrezygnował. 

 

Kupujący tutaj wyłapał okazje - z pewnością to czyta. Refleks ma dobry.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm......poniżej stówy za "gajowego".....Brać? Stan taki sobie, tarcza trochę objedzona po bokach i deko wżerów od spodu, ale poza tym znośnie. 


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.