Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o takich katalogach,może ktoś z forumowiczów korzysta?https://allegro.pl/oferta/wostok-poljot-slawa-katalogi-80szt-na-plycie-dvd-8535600538?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

 

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kopi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up. To są dokładnie takie same katalogi jakie miał w galerii Google Siergiej Antonow (kolekcjoner zegarków).

Galerii już nie ma, więc raczej nie ma ich już online. Na początku 'przygody zegarkowej' na pewno przydatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up. To są dokładnie takie same katalogi jakie miał w galerii Google Siergiej Antonow (kolekcjoner zegarków).

Galerii już nie ma, więc raczej nie ma ich już online. Na początku 'przygody zegarkowej' na pewno przydatne.

Dziękuję. W takim razie skorzystam

 

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo katalogów jest na ussr-watch.com.

Edytowane przez Marqz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Dziękuję,na pewno się przyda.

 

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazja raczej z tych umiarkowanych, ale może jest ktoś kto lubi takie chodziki. Ja się za nimi strasznie długo oganiałem kiedyś.

https://allegro.pl/oferta/zegarek-kominkowy-czelabinskij-8582011065?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

Wysłane z mojego POT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Paweł Kucaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny Mir, dwa ładne Poljoty, Slava, Zim i parę gratisów za 250 zł do odbioru osobistego w Warszawie. Nie moje rejony, brak wysyłki, ale może komuś ze stolicy się spodobają. Cena raczej dobra :)

 

https://www.olx.pl/oferta/zestaw-9-zegarkow-vintage-CID87-IDC0K4A.html

Edytowane przez Olciakk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To od kolegi, który kiedyś był na forum stałym bywalcem, miał galerię na której sporo osób bazowało zbierając zegarki lub szukało informacji o nowych nabytkach.

I pewnego dnia, wszystko poszło w kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że coś złego się stało że kolekcja poszła w "kosmos".

Kolekcja nie poszła w kosmos tylko bytność kolegi na forum się skończyła. Nie znam szczegółów. Mam od niego kilka zegarków. Nadal funkcjonuje na allegro i olx jak widać. Czasami ciekawe rzeczy ma.

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja nie poszła w kosmos tylko bytność kolegi na forum się skończyła. Nie znam szczegółów. Mam od niego kilka zegarków. Nadal funkcjonuje na allegro i olx jak widać. Czasami ciekawe rzeczy ma.

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

 

Można poprosić o namiary na tego kolegę na allegro

Edytowane przez złomiarz59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja nie poszła w kosmos tylko bytność kolegi na forum się skończyła. Nie znam szczegółów. Mam od niego kilka zegarków. Nadal funkcjonuje na allegro i olx jak widać. Czasami ciekawe rzeczy ma.

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Krzysztof udostępniał kiedyś, ogromną ilość zdjęć w ogólnodostępnych folderach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne ma te zegarki, ale ceny kosmiczne. Chyba nie nadążam za inflacją na rynku ZSRR vintage.

 

Wcale nie kosmiczne tylko zbliżone do tych z eBay, Catawiki itp. Ja w sumie mu się nie dziwię. Kupił, władował kupę kasy i chce na tym zarobić. Mógłby sprzedawać za granicą i kupa fajnych i wyjątkowych zegarków poszłaby w diabły, a tak jest szansa, że zostaną u nas. Jak komuś pasuje to kupi, jak nie to szuka taniej.

 

Na naszym rynku Krzysiek ma jedną wielką zaletę dla takich ciapciaków jak ja. Kupując u niego mam pewność, że kupuję prawilny zegarek, a nie składaka. Oczywiście, i on może się pomylić, ale szanse są niewielkie. Z resztą jak on się pomyli, to już zegarek jest prawilny, nawet składak :D Chodzi mi o to, że nie znam się na radzieckich zegarkach, a chcę czasem coś ruskiego kupić, bo mi się po prostu podoba. U Krzyśka wiem, że z dużą dozą prawdopodobieństwa znajdę, bo kolekcję ma zacną, i kupię oryginał bo byle czego nie sprzedaje. A że zapłacę za dużo? Eeee, wolę zapłacić za dużo niż robić doktorat z ruskiego zegarka. Przecież tego się nie da ogarnąć. Dwie takie same koronki, a jedna od Poljota, a druga to od Łucza. Skąd Wy to wiecie? Ząbki liczycie czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie kosmiczne tylko zbliżone do tych z eBay, Catawiki itp. Ja w sumie mu się nie dziwię. Kupił, władował kupę kasy i chce na tym zarobić. Mógłby sprzedawać za granicą i kupa fajnych i wyjątkowych zegarków poszłaby w diabły, a tak jest szansa, że zostaną u nas. Jak komuś pasuje to kupi, jak nie to szuka taniej.

 

Na naszym rynku Krzysiek ma jedną wielką zaletę dla takich ciapciaków jak ja. Kupując u niego mam pewność, że kupuję prawilny zegarek, a nie składaka. Oczywiście, i on może się pomylić, ale szanse są niewielkie. Z resztą jak on się pomyli, to już zegarek jest prawilny, nawet składak :D Chodzi mi o to, że nie znam się na radzieckich zegarkach, a chcę czasem coś ruskiego kupić, bo mi się po prostu podoba. U Krzyśka wiem, że z dużą dozą prawdopodobieństwa znajdę, bo kolekcję ma zacną, i kupię oryginał bo byle czego nie sprzedaje. A że zapłacę za dużo? Eeee, wolę zapłacić za dużo niż robić doktorat z ruskiego zegarka. Przecież tego się nie da ogarnąć. Dwie takie same koronki, a jedna od Poljota, a druga to od Łucza. Skąd Wy to wiecie? Ząbki liczycie czy jak?

Nie ujmując Krzysztofowi wiedzy, świetnej kolekcji i doświadczenia składaki się u niego zdarzały niejednokrotnie. Jak chyba u każdego. U mnie też. Czasem świadome, czasem trudne do zweryfikowania. Nieraz szkoda odpuścić jakiś rzadki zegarek tylko dlatego że np. ma niewłaściwą koronkę, szkło czy sekundnik. Ale z tą pewnością że wszystko jest w oryginale to zawsze byłbym ostrożny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej. Ja w ogóle uważam że zegarek który ma wymienioną tarczę czy wskazówki czy koronkę na identyczną jak ori to nie jest jakiś straszny składak. Gdybym był ortodoksem to nie jeździłbym moim wsk kos a mam z ori dokumentacją pzl świdnik. Bmw z3 r6 to mój daily driver nawet w zimę. Jak mam ochotę to muzyka wali na całą ulicę na audiorama 5000 i mam w d*pie czy membrana nie pęknie. Wszystkie swoje zegarki noszę. W pobiedzie miałem ori koronkę diament. Zegarek mi spadł na beton i koronkę diabli wzięli. Trudno te zabawki są po to aby ich używać i mieć frajdę. Zbieranie do szuflady jest dla mnie bezcelowe. A jak się tych rzeczy używa to się zużywają. Więc się wymienia koronki, szkiełka itd. Nie ma się o co obrażać że nie nos ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.