Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Długo się zastanawiałem czy pokazac bo generalnie jestem zainteresowany kupnem ale pewnie Finansowo nie dam rady.

Jakby ktoś chciał licytować to dajcie PW

Ja jestem skazany na porażkę bo budżet jaki mógłbym wyskrobać to około 1500$ a zegarek pójdzie między 3-5 k$

Ale jest o co walczyć i stan piękny :)

https://auction.violity.com/102729090-generalskij-hronograf-1-gzch-im-kirova

 

Edycja

Cynk dostałem od kolegi - dzięki Łukasz :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można odpalić piwko i wyjąć popkorn. :) Najrzadsza, znana Rodina z unikalnym mechanizmem na 20 kamieniach.

 

https://meshok.net/item/151819054_Часы_Родина_20_камней_1МЧЗ_СССР_Редкость_На_ходу_С_рубля_В_коллекцию

idzie do góry. Można otwierać piwo i chipsy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idzie do góry. Można otwierać piwo i chipsy!

Owowo.

Chyba jednak wciąż za dużo bo wisi już z rok. Ja też się jakoś nie mogę skusić :)

Jeśli w styczniu wejdzie kaska, to się skuszę. Dobrze mieć jakiś unikat na wymianę za jakiegoś Kirowskiego. :) 


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Romek, piekny. Ale jak wiesz z tym zegarkiem problemem jest nie tylko cena, ale i rok produkcji :(

Kupujący z zagranicy może mieć problem. Żaden świadomy sprzedawca nie wyśle go za granicę.

Kilka lat ma za dużo.

Też go ogladałem...

Długo się zastanawiałem czy pokazac bo generalnie jestem zainteresowany kupnem ale pewnie Finansowo nie dam rady.
Jakby ktoś chciał licytować to dajcie PW
Ja jestem skazany na porażkę bo budżet jaki mógłbym wyskrobać to około 1500$ a zegarek pójdzie między 3-5 k$
Ale jest o co walczyć i stan piękny :)
https://auction.violity.com/102729090-generalskij-hronograf-1-gzch-im-kirova

Edycja
Cynk dostałem od kolegi - dzięki Łukasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Romek, piekny. Ale jak wiesz z tym zegarkiem problemem jest nie tylko cena, ale i rok produkcji :(

Kupujący z zagranicy może mieć problem. Żaden świadomy sprzedawca nie wyśle go za granicę.

Kilka lat ma za dużo.

Też go ogladałem...

 

Może się uda, pośrednik założy na rękę i przejedzie. Nie będzie szedł pocztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Romek, piekny. Ale jak wiesz z tym zegarkiem problemem jest nie tylko cena, ale i rok produkcji :(

Kupujący z zagranicy może mieć problem. Żaden świadomy sprzedawca nie wyśle go za granicę.

Kilka lat ma za dużo.

Też go ogladałem...

A jaki to rok produkcji mniej więcej i czemu nie wyślą za granicę? Może się zepsuć w drodze takie to delikatne, czy jakieś problemy natury prawnej?

Ile to wychodzi na polskie zł?

 

Edit: sorry pomyłka, myślałem że post dotyczy Rakiety. Jak wychodzi cena na złotówki tej Rakiety i czy jest konieczność zapłaty VAT w urzędzie celnym?

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Romek, piekny. Ale jak wiesz z tym zegarkiem problemem jest nie tylko cena, ale i rok produkcji :(

Kupujący z zagranicy może mieć problem. Żaden świadomy sprzedawca nie wyśle go za granicę.

Kilka lat ma za dużo.

Też go ogladałem...

To jest jedyna rzecz która może zadziałać na korzyść ceny, wbrew pozorom. I raczej jedyna dla mnie szansa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny wostoczek "tapeta" , cena też ładna ale w komplecie z pudełkiem i oryginalnym papierem zakupu, spokojnie do łyknięcia 

Licytacji nie wstawiamy

Ps. Ale tarcza przybrudzona w tym Wostoku :)

Edytowane przez kchrapek

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu to wymarzony zegarek dla fanów rugby, o ile dobrze pamiętamy jest kilku na tym forum. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarczę zerżnęli zachwycająco !! zmienili tylko treść dwóch napisów: 1. (zgodnie z werkiem) ilość kamieni

i 2. почет СССР  - tu pytanie do kolegów bieglej znających rosyjski:  czy to jakiś żart twórców tej repliki? :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, ta Strieła z ST19 ma więcej wspólnego z oryginalną Striełą niż noworosyjskie repliki na 3313 :).

 

Edit: Pomijając oczywiście bezprawne użycie marki "Poljot", o ile zegarek został stworzony bez licencji.

Edytowane przez papax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, ta Strieła z ST19 ma więcej wspólnego z oryginalną Striełą niż noworosyjskie repliki na 3313 :).

 

Edit: Pomijając oczywiście bezprawne użycie marki "Poljot", o ile zegarek został stworzony bez licencji.

Więcej wspólnego? Ze współczesnej Strieły na 3133 ma zerżnietą tarczę, a z pierwowzorem na 3017 to już w ogóle nie wiem co ma wspólnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej wspólnego? Ze współczesnej Strieły na 3133 ma zerżnietą tarczę, a z pierwowzorem na 3017 to już w ogóle nie wiem co ma wspólnego...

Już wyjaśniam :).

 

Otóż chiński werk ST19 jest licencyjną, chińską wersją 3017, który jak pewnie wiecie jest licencyjną wersją Venus 175.

 

Więc mechanizm mimo pochodzenia chińskiego jest poniekąd tym samym (technicznie) werkiem, który znajdował się w oryginalnej Striele. Koło kolumnowe etc. Valjoux (P 3133) to zupelnie inna konstrukcja.

 

Oczywiście swojej ceny zdecydowanie nie jest wart, podobnie zresztą jak noworuskie Strieły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarczę zerżnęli zachwycająco !! zmienili tylko treść dwóch napisów: 1. (zgodnie z werkiem) ilość kamieni

i 2. почет СССР  - tu pytanie do kolegów bieglej znających rosyjski:  czy to jakiś żart twórców tej repliki? :)

Słówka  " почет " nie ma w słowniku...


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.