Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/oferta/box-komplet-poliot-rakieta-kirowski-vintage-radzieckie-CID87-IDEjr2S.html#8d4323b5bd

 

 

Dwa Kirowskie "de luxe" po prawej są zdecydowanie warte uwagi, nawet jeśli żółty ma wskazówkę z Delbany. Srebrny wydaje się być w super stanie. Gdybym nie miał tych zegarków w uszanowanych kondycjach - brałbym oba w ciemno.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałem się kupić. Pochwalę się gdy dojdzie. ;) A - nawiasem - inna kieszonka od tego samego sprzedawcy jest warta uwagi?

https://allegro.pl/oferta/zegar-kirovka-druga-fabryka-zegarow-z-zsrr-9063776740?reco_id=32ebe18b-78e3-11ea-8112-b02628c81960&sid=f8bddad5d737919e6c726c989b66bdbe96499e13bc806f55bd0c404f69ac7020

Edytowane przez OmegaDeVille

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę, napisałem pytanie o paczkomat :P i tak lepiej by mi pasowało. Wpadł mi w oko cholerka, ładnie wygląda, tylko ta bransa to zwykła jakaś? One miały ori Wostokowe? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta ori Wostoka. Zauważ, że koperta nie ma miejsca na teleskopy i bransoleta ma nietypowe mocowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To składak. Tarcza 2CzZ, koperta 1GCzZ a mechanizm Zlotoustowski :)

Conajmniej trzy w jednym.

A Zim ładny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To składak. Tarcza 2CzZ, koperta 1GCzZ a mechanizm Zlotoustowski :)

Conajmniej trzy w jednym.

A Zim ładny :)

Dobrze więc, że go nie kupiłem. ;) Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoo to ją wczoraj zawinął? Już wszedłem w konwersacje z gościem i no.. gapa mogłem od razu klikać kup teraz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rk7000, pomyliłem temat :)

Edytowane przez witkacy7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taki noworus to chyba za dobrą cenę, i to jaki ładny?

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-vostok-amfibia-komandirskie-17-kamhen-tank-CID87-IDElk4N.html

tylko nie zwińcie sprzed nosa :D

Generalnie to nie wiem co napisać. O zegarku to może szkoda czasu więc o samej definicji tego tematu - autor w pierwszym poście wyraźnie sugeruje, żeby umieszczać tu okazję na rzadkie zegarki, których sami nie będziemy kupować. W zamyśle taka koleżeńska forumowa pomocną dłoń :)

Jak masz zamiar kupić to nie wrzucaj do okazji - taka rada :D

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rk7000, pomyliłem temat :)

 

Jeśli zegarek miał,tak jak to napisano w ogłoszeniu, 17 KAMHEN to na pewno nie był to nawet noworus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka , może ktoś szuka

 

rakieta-kopernik-prl-karton-10-sztuk-9127910156

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem je jak tylko zostały wystawione chyba z tydzień temu - niestety one są po zawilgoceniu - kopert na nogi się już nie postawi raczej.Co w środku też nie wiadomo - tarcze niektóre zaśniedziałe itd....

Coś tam z tego będzie ale nie wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Szukam starej Pobiedy z Kaczorem Donaldem, może ktoś coś zauważył gdzieś?

Albo czy może ktoś podpowiedzieć ile za takiego dać, bo jedyną "aukcje" jaką znalazłem to sprzedający "czeka na oferty od potencjalnych kupujących"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary słabo szukasz, było ostatnio na znanym portalu aukcyjnym alledrogo. Pewnie jak wymienimy tu kilka postów w temacie pobiedy z kaczorem Donaldem to pojawi się z powrotem na alle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dosyć nowy jestem i nie wiem jescze jak szukać, a ile warto dać za takiego Donalda? Albo jak go szukać? bo jak na alle szukam to nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten hurt był już raz w licytacji. Skończyła się o ile dobrze pamiętam na poziomie 1800 PLN tak jak wywoławcza przy ponownym wystawieniu...

Niestety dosyć nowy jestem i nie wiem jescze jak szukać, a ile warto dać za takiego Donalda? Albo jak go szukać? bo jak na alle szukam to nie ma.

Na Allegro trzeba mieszkać. Tu każdy ma własne strategie, taktyki i miejeca szukania. Celowo nie chcę Ci podpowiadać jak i gdzie szukać. Ani jaka powinna być cena. Cena jest taka jaką akurat chcesz zapłacić. Wiadomo im mniej tym lepiej a najlepiej byłoby gdyby sprzedający dołożył od siebie kilka banknotów do tego starego grata, albo chociaż oddał za darmo. Jak się pojawi i nie zapomnę to wyślę Ci link na priv. Z teraz wiele cierpliwości i powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.