Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuje, w takim razie życzę wszystkim miłego dnia no i owocnych łowów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serii z Kaczorem był jeszcze statek, telefon, coś jak kule bilardowe i jabłko lub inny owoc na tarczy. I chyba Sławny Hans pokazywał większość z tych wzorów tu na forum. Możesz poszukać w starych wątkach to się chyba nazywało zegarki dla dzieci czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten hurt był już raz w licytacji. Skończyła się o ile dobrze pamiętam na poziomie 1800 PLN tak jak wywoławcza przy ponownym wystawieniu...

 

Ogólnie u tego sprzedawcy bardzo dużo zegarków wróciło ponownie do sprzedaży. Ceny też osiągają te zegarki dość duże. Nie chce nic sugerować, ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie u tego sprzedawcy bardzo dużo zegarków wróciło ponownie do sprzedaży. Ceny też osiągają te zegarki dość duże. Nie chce nic sugerować, ale...

Ja też, Boże broń, nic nie sugeruję. I nie ma tu ani sarkazmu ani złośliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie u tego sprzedawcy bardzo dużo zegarków wróciło ponownie do sprzedaży. Ceny też osiągają te zegarki dość duże. Nie chce nic sugerować, ale...

Sprzedawca to stary wyjadacz który zawodowo żyje z handlu różnymi starociami, prowadzi stacjonarny sklep z antykami, zegarki to raczej szwajcary u niego. Nie posądzałbym go o nieuczciwość. Na grupach fb jest rozpoznawalny.

Zresztą 370 opinii pozytywnych i tylko jedna negatywna na alle.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca to stary wyjadacz który zawodowo żyje z handlu różnymi starociami, prowadzi stacjonarny sklep z antykami, zegarki to raczej szwajcary u niego. Nie posądzałbym go o nieuczciwość. Na grupach fb jest rozpoznawalny.

Zresztą 370 opinii pozytywnych i tylko jedna negatywna na alle.

Sopockie Antyki słynące z pięknych Omeg mają 100 procent pozytywnych komentarzy :).

 

Ostatnio niemalże po zakończeniu licytacji pewnej Certiny Town Country wróciła ona ponownie do sprzedaży. Podobnie było z jakimś innym zegarkiem (chyba Tissotem) i właśnie z tymi Rakietami (nota bene noworusy, nie do końca rozumiem fascynację Rakietami kopernik, ale to kwestia gustu)

 

Ja nic nie sugeruję, po prostu zalecam ostrożność.

Edytowane przez papax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sopockie Antyki słynące z pięknych Omeg mają 100 procent pozytywnych komentarzy :).

 

Ostatnio niemalże po zakończeniu licytacji pewnej Certiny Town Country wróciła ona ponownie do sprzedaży. Podobnie było z jakimś innym zegarkiem (chyba Tissotem) i właśnie z tymi Rakietami (nota bene noworusy, nie do końca rozumiem fascynację Rakietami kopernik, ale to kwestia gustu)

 

Ja nic nie sugeruję, po prostu zalecam ostrożność.

Chyba nie zdajesz sobie sprawy ile osób nie finalizuje transakcji od kiedy nie ma opinii dla kupujących...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet tam gdzie są opinie dla kupujących, wiele transakcji nie zostaje dokończonych. Jeśli jest to licytacja i klepnie Ci ktoś z dużą ilością negatywów tuż przed końcem, to nawet nie masz możliwości odwołać takiej oferty. Po prostu ludzie nauczyli się, że w internecie są bezkarni i robią sobie z aukcji taką grę komputerową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już opinii? Kurczaki, coś mnie ominęło.

Wystawiasz tylko sprzedającemu. Kupującemu nie.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoo to ją wczoraj zawinął? Już wszedłem w konwersacje z gościem i no.. gapa mogłem od razu klikać kup teraz :(

 

To ja, sorki.  :ph34r:  Ale trafiłem na ten zegarek przeglądając AlleDrogo, a nie 'Ruskie okazje...' na forum. Miałem kiedyś identyczny model, nawet w lepszym stanie, ale poleciał w świat. I bardzo tego żałowałem. Więc była radocha że trafił się teraz... Może 'next time' będziesz miał więcej szczęścia...  ;)


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja, sorki.  :ph34r:  Ale trafiłem na ten zegarek przeglądając AlleDrogo, a nie 'Ruskie okazje...' na forum. Miałem kiedyś identyczny model, nawet w lepszym stanie, ale poleciał w świat. I bardzo tego żałowałem. Więc była radocha że trafił się teraz... Może 'next time' będziesz miał więcej szczęścia...  ;)

grrrr, no mój błąd  :unsure:  niepotrzebnie się zastanawiałem. Fajnie, że napisałeś :P Tym bardziej fajnie, że Ci się trafił mając takie "wyrzuty sumienia"  w związku ze sprzedażą takiego :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie na to czy wskazówka godzinowa nie zasłania jakiegoś mankamentu na tarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pokazać rysę bez zasłaniania wskazówką to pisze ze jest "delikatna". Pojecie względne... Jak dla mnie brak wiarygodności od razu.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek za ponad tysiaka to już musi być bez skazy albo przynajmniej kupujący musi dokładnie znać stan...

 

niestety raz kupiłem poljota 55g z samorodkiem pod wskazówką i teraz już na to zwracam uwagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.