Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Pewności nie mam, ale moim zdaniem wszystko w porządku, ta z allegro koronkę miała od czapy, a reszta tak samo, ciężko żeby dwa takie same ulepy powstały więc moim zdaniem ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pokazać rysę bez zasłaniania wskazówką to pisze ze jest "delikatna". Pojecie względne... Jak dla mnie brak wiarygodności od razu.

On ją pokazał: jest widoczna na na napisie 26 kamienie jak się lepiej przyjrzeć. Czy nie ma nic pod wskazówkami to nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ją pokazał: jest widoczna na na napisie 26 kamienie jak się lepiej przyjrzeć. Czy nie ma nic pod wskazówkami to nie wiadomo.

W tym problem że pod wskazówką też coś jest ale wskazówka top zasłania więc można jedynie zgadywać. Dlatego napisałem że powinien to pokazać zamiast przesłaniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Enkil?

Nie wiem, czy okazja, ale pierwszy raz widzę. Cornavin dla niewidomych:

https://allegro.pl/oferta/zegarki-meskie-asekon-cornavin-wostok-poliot-9131895156

Dziękuję za pamięć :) na szczęście już mam taki :) za to gdyby pojawił się taki Cardinal to bym brał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez względu na to co sądzą wielbiciele gatunku to ja napiszę, że kupienie zegarka za tyle kasy i trzymanie go w ciemni jakos do mnie nie przemawia.

Moze dlatego nie mam nawet jednego Kirowskiego " kolorowego " :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jednak traktować, to jako okazję, skoro na poniższej aukcji na ebay ktoś złożył ofertę, a cena jest duuużo wyższa:

https://www.ebay.com/itm/Extremely-rare-35mm-vintage-soviet-watch-KIROVSKIE-crab-blue-red-USSR-1950s/133397840462?hash=item1f0f21824e:g:2QcAAOSwaSheFvfT

Dla mnie osobiście ten z ebaya jakby bardziej autentyczny. Ten na allegro, tarcza super, ale reszta nie dam głowy czy nie odnawiany. Niezależnie od wszystkiego ja wolę mojego za 200 zł. Tarcza mniej czerwona, ale tak jak napisał mój poprzednik, przynajmniej nie muszę go chować w ciemni. Mój sobie stoi w gablocie za szkłem i cieszy oko?.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z all.. nie wygląda na odnawianego. Wg mnie oryginał w 100%. Ale fakt, że do noszenia się nie nadaje :)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem link Łukaszowi, ciekawe co powie. Choć teoretycznie to zwykły Kirowski z popularnym mechanizmem, za to w super stanie... to co go wyróżnia jest baardzo ulotne i ciężko to brać za inwestycję

Edytowane przez rysqut
dodanie treści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobny stan ostatnio wisiał na OLX za 1/3 tej kwoty. Ale faktem jest, że zegarek wygląda pięknie. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne to nowe forum, cześć chłopaki, już się zalogowałem. 
Tak, Kirow jest w oryginale, łącznie z teleskopami. Cena do przeżycia - niemniej byłby to najdroższy Kirow, którego bym kupił. Wspaniały zegarek.

Jak zauważyli trafnie Piotr i Roman, jego wartość uleci podczas wylegiwania się w słońcu. Z perspektywy inwestycji pieniędzy w kolekcję, nie ma więc takiej wartości jak Poljot-Antarktyda de luxe, którego ostatnio widziałem na ebayu. Za kulisami można było go kupić właśnie w okolicy 1000-1200zł. 

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądam aukcje na naszych portalach aukcyjnych, albowiem wpadł mi w oko i za mną chodzi Poljot 55g. Ale albo ceny oscylują wokół 1,5 k PLN, albo zegarki są mocno zmęczone.

Tak przy okazji zastanawiam się, co Koledzy złego zrobili sprzedawcy Zegarki_Wintage z tego portalu na literę A ? :)

Na końcu opisu przedmiotu sprzedaży jest wyartykułowana taka myśl cyt. "Boli was d*pa mądrale z forum zegarkiclub.pl Chcielibyście taki ładny zegarek ale musicie zadowolić się trupami i składakami jakie macie :)". :unsure:

Przyznajcie się :D


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jędrula.wawa napisał:

 

Tak przy okazji zastanawiam się, co Koledzy złego zrobili sprzedawcy Zegarki_Wintage z tego portalu na literę A ? :)

Na końcu opisu przedmiotu sprzedaży jest wyartykułowana taka myśl cyt. "Boli was d*pa mądrale z forum zegarkiclub.pl Chcielibyście taki ładny zegarek ale musicie zadowolić się trupami i składakami jakie macie :)". :unsure:

Przyznajcie się :D

A co to za cudo Wojtek sprzedawał że aż nas miały d..y boleć? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokażcie mi proszę taka ofertę bo wydaje mi się że to jakiś Yeti

Edycja

Rozumiem że ten zegarki vintage to były użytkownik W...1500 :D

 Może miał Sławę w bardzo dobrym stanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawał lodówkę ostatnio ale czy taka idealną żebym miał wypieki na twarzy to nie powiem. A Twój domysł co do W jest oczywiście trafny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, kchrapek napisał:

Sprzedawał lodówkę ostatnio ale czy taka idealną żebym miał wypieki na twarzy to nie powiem. A Twój domysł co do W jest oczywiście trafny :)

Wojtek sprzedaje z vintage_zegarki, tutaj mowa o zegarki_vintage, czyli pan od 55g za 1.5k

edit, chyba ze to inny Wojtek, a ja nie wiem o czym gadacie :P

edit 2, ale przeglądałem dzis wszystkie oferty i takiego komentarza nie znalazłem

Edytowane przez prw6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.