Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, sorry pomyliłem nicki ale podobne do siebie bardzo. No i ten komentarz to faktycznie raczej nie w Wojtka stylu. Sorry Wojtek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Paweł Bury. napisał:

To ta aukcja

Dokładnie, trudno pomylić :)

A powiedzcie Koledzy, czy te Poljoty 55g rzeczywiście dają taki efekt Łał, czy są przereklamowane i tylko tak fajnie wyglądają na zdjęciach (niektórych) ? Pytam, bo na żywo tego zegara nie widziałem :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę już offtop, ale trudno :P, ja mam kilka i jestem bardzo zadowolony, czasem nawet ktoś pyta co to za cudo mam na nadgarstku ;]

A wracając do tematu bolącej d*py i składaków to w moich automatach Poljotach wszystkie trzy wkręty, które trzymają automat są niebieskie, czyżby tutaj jakiś składak? 

7e8cc1db411db15c9533d9458d84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Paweł Bury. napisał:

Tu nie chodzi o Wojciecha nie siejcie fermentu on by tak nie napisał

To ta aukcja https://allegro.pl/oferta/zegarek-radziecki-poljot-55g-automat-gwarancja-9116242776

Nikt nie sieje fermentu - nie znam wszystkich allegrowych nicków więc jak padly słowa skierowane do forumowiczów to chciałem wyjaśnić kto je napisał.

A W...1500 wielokrotnie niepochlebnie wypowiadal się o KMZiZ na fb więc to co kto by napisał a czego nie to lepiej tak zdecydowanie nie oświadczać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Jędrula.wawa napisał:

Dokładnie, trudno pomylić :)

A powiedzcie Koledzy, czy te Poljoty 55g rzeczywiście dają taki efekt Łał, czy są przereklamowane i tylko tak fajnie wyglądają na zdjęciach (niektórych) ? Pytam, bo na żywo tego zegara nie widziałem :huh:

 

Zdecydowanie tak :D Przynajmniej dla mnie i jak sądzę kilku innych kolegów... było by ich pewnie na tyle żeby założyć fanclub ?

To piękny zegarek do gabloty, ale jak niewiele innych radzieckich ma stalową kopertę więc można go nosić bez obaw, że utraci walory kolekcjonerskie (no chyba, że rozbijesz oryginalne szkiełko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, prw6 napisał:

Wojtek sprzedaje z vintage_zegarki, tutaj mowa o zegarki_vintage, czyli pan od 55g za 1.5k

edit, chyba ze to inny Wojtek, a ja nie wiem o czym gadacie :P

edit 2, ale przeglądałem dzis wszystkie oferty i takiego komentarza nie znalazłem

Jak chcesz odszukać źródło które ktoś cytuje to zaznacz sobie fragment interesującego Cię tekstu i klikając prawym klawiszem myszki daj SZUKAJ W GOOGLE - wyszuka Ci żródełko tekstu - tak samo można zrobić ze zdjęciami (wyszukiwanie po zdjęciu)

IMG_20200506_211911_resized_20200506_092012966.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/wolna-radziecki-zegarek-mechaniczny-mechanizm-precyzyjny-lata-60-CID87-IDEEfYm.html#9668bc2462

 

Wołna. Jakbym nie miał to chyba długo bym się nie zastanawiał, wiadomo może można kupić taniej, ale i zegarek ładny, i sprzedawca dobry.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, art_69 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/wolna-radziecki-zegarek-mechaniczny-mechanizm-precyzyjny-lata-60-CID87-IDEEfYm.html#9668bc2462

 

Wołna. Jakbym nie miał to chyba długo bym się nie zastanawiał, wiadomo może można kupić taniej, ale i zegarek ładny, i sprzedawca dobry.

 

Tylko kopertę trzeba zmienić :( Paskudnie pochromowana


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, mkoch napisał:

 

Tylko kopertę trzeba zmienić :( Paskudnie pochromowana

Boana? Hamnia? Tarcza raczej współczesna. Nie mam tego modelu z tymi indeksami i długo szukam. Przyglądałem się już wcześniej ale tarcza jakkolwiek wygląda bardzo dobrze to te błędy są dla mnie niewiarygodne dla oryginału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A to chyba kolega z forum prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, _Kwiatek_ napisał:

A to chyba kolega z forum prawda?

Tak. To Andrzeja Grygutisa. Bardzo w porządku  człowiek :)Ale ta tarcza z takimi babolami podejrzana choć wygląda poza tym jak oryginał. Na żywo trzeba by to obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
Teraz, kchrapek napisał:

Bardzo w porządku  człowiek :)

Poznałem człowieka i potwierdzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem na szybko, przyznam się, że dokładnie nie analizowałem - ale ten sprzedający jest uczciwy (kupowałem u niego na fejsie)  - raczej by napisał jakby, coś było nie tak

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, art_69 napisał:

Wrzuciłem na szybko, przyznam się, że dokładnie nie analizowałem - ale ten sprzedający jest uczciwy - raczej by napisał jakby, coś było nie tak

Ale może po prostu nie wiedzieć. To naprawdę niełatwo poznać. Poza tym dopuszczam możliwość że ja się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze druga jego oferta, przed chwila wystawiona na fejsie -Pasjonaci Radzieckiej myśli zegarkowej."PRMZ". Nic rewelacyjnego ale dobry zegarek i cena w miarę dobra. 130 zł

- - -

Seconda , mechanizm 2428 (Sława) łożyskowany na 26 kamieniach z podwójnym datownikiem i szybką zmianą daty. Koperta chromowana w idealnym stanie rozmiar 36 mm bez koronki. Perłowa tarcza stan bdb. Na dokładnym chodzie , sprzedaz bez paska , doliczam koszt wysyłki.

96821055_2881381528576147_59308691559211

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, kchrapek napisał:

Ale może po prostu nie wiedzieć. To naprawdę niełatwo poznać. Poza tym dopuszczam możliwość że ja się mylę.

 

Krzyśku, nie mylisz się. Jak dobrze przyjrzeć się napisom, to jednak wygląda na zamiennik. A dodatkowo koperta pochromowana, to akurat widać dobrze


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kchrapek napisał:

Ale może po prostu nie wiedzieć. To naprawdę niełatwo poznać. Poza tym dopuszczam możliwość że ja się mylę.

 

Ja też zwróciłem uwagę na ten zegarek. 

Mam takowy choć zielonego pojęcia nie mam czy oryginalny. lecz patrząc na tarczę i wskazówki widać znaczące róznice.

No i za 200 parę w życiu bym nie oddał.

Bolna.jpg

Edytowane przez Elob500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te są oryginalne, chociaż z trójkątnymi indeksami. Z prostokątnymi indeksami powinna być w tej samej konfiguracji

IMG_20200511_153048.jpg

IMG_20200511_153935.jpg

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, rysqut napisał:

W okazjach nie wrzucamy ofert z OLX

Nie widziałem nigdzie takiej informacji, jaki powód lub źródło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że ktoś kupił, bo już zegarek niedostępny - chyba po to jest ten dział.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.