Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Odin napisał:

Ktoś szukał szkiełka do lodówki:

https://m.olx.pl/oferta/szyba-plexi-do-zegarka-slava-lodowka-nowa-CID87-IDz0qWB.html?reason=

 

W innym ogłoszeniu są też do małej i do pancernika.

Dodam że to nie są stare oryginalne, tylko współcześnie wyprodukowane przez Daniela. W ręku nie miałem ale z opinii innych podobno nie do odróżnienia od oryginału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kchrapek napisał:

Dodam że to nie są stare oryginalne, tylko współcześnie wyprodukowane przez Daniela. W ręku nie miałem ale z opinii innych podobno nie do odróżnienia od oryginału.

Kupowałem od niego jakieś pół roku temu, oryginały są bardziej obłe oraz ciaśniej wchodzą więc do odróżnienia spokojnie ;]  co nie zmienia faktu, że są spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poskładany, kalendarz nie od tej wersji, ale ring faktycznie ładny.

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Qba. napisał:

Poskładany, kalendarz nie od tej wersji, ale ring faktycznie ładny.

Faktycznie, nie zwróciłem uwagi, ale kalendarzy radzieckich chyba mniej niż eksportowych, jak ktoś od nas kupił to mogę się wymienić(kalendarzem) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odnośnie powyższego wpisu o szkiełkach do lodówki. W sumie nie wiem, pod który wątek podpiąć ten post, jeśli moderator uzna za stosowne, proszę o przeklejenie.

Skontaktowałem się z producentem tych szkiełek pytając go, czy jest w stanie zrobić deficytowe szkła do rakiety trumienki, ew. jaka partia i jaka cena wchodzi w grę. Dostałem odpowiedź, że minimum 20 szt. w partii i jego cena 50 zł/szt. Pewnie do tego doszłaby jeszcze przesyłka. Nie jest to mało, ale ponieważ oryginały są niedostępne, jest to oferta jedyna mi znana (jeśli ktoś wie o lepszych, niech da cynk). Czy byliby chętni na wspólny zakup? Ja pewnie wziąłbym ze 2 szt., kolega Masywny Abstynent ;) wieki temu wspominał, że również szuka. Jeśli byliby chętni, proszę o priv, zrobimy listę.  

W kolejności zgłoszeń:

Po Bieda - 2

Drobny - 2

kolega kolegi art_69 - 1

 

to razem 5.

Ktoś jeszcze....?

Edytowane przez Po Bieda

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zobacz kiedy wrzuciłem link a kiedy zakończyła się aukcja...

 

Pytanie dotyczyło ostatecznej ceny w licytacji za rzadką pandę bo wg. mnie można tu mówić o sporej okazji cenowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten temat po to powstał. Ale miało być bez licytacji, bo wtedy nawet fake konta niektórych sprzedających nie były potrzebne.

Była jakiś czas temu umowa, że dajemy tylko linki do kup teraz. Piotr mógł swojego linka wrzucić (no właśnie gdzie? bo wątku, czemu tak tanio nie ma?)

Bo i tanio nie jest na Allegro i okazji coraz mniej to dodał tutaj.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rysqut, przepraszam, nie zauważyłem, że zakończona.

Panda chyba rzeczywiście nie pojawia się zbyt często, ale mam wrażenie, że szał na lodówki był jakoś rok temu, a teraz trochę przycichło? Może też przez sezon ogórkowy/wakacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szał na lodówki był jakoś rok temu

szały się nasilają i słabną... a panda podobnie jak medyczna, to nie jakieś tam AGD! to ponadczasowe: panda i medyczna :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Piotoman napisał:

Cześć, 

No i "lodówka" nie chce wyjść z głowy. Znalazłem takie ogloszenie:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-slava-uqk

Podpowiecie czy warto? 

Jeśli nie musi być eksportowa to ja Ci mogę ładną sprzedać taniej :P a jeśli chcesz eksportową to dawno drugiej nie widziałem w takim stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda OK, koperta nawet lepiej. Zobacz jeszcze na Alle użytkownika jezolx, bywał tutaj na forum, ma jakieś lodówki ale się nie przyglądałem


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.