Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy to nie przekładka z czarnego. Bo ring wygląda na czarny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qba. napisał:

Ciekawe, czy to nie przekładka z czarnego. Bo ring wygląda na czarny.

No fakt że nie bardzo widać

1 minutę temu, Qba. napisał:

Ciekawe, czy to nie przekładka z czarnego. Bo ring wygląda na czarny.

No fakt że nie bardzo widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym ostrożny z tym 55g. Sekundnik się nie zgadza, a zdobycie oryginalnego ani łatwe, ani tanie nie będzie. Tarcza niby ładna, ale jak się dobrze przypatrzyć, to coś się na niej znajdzie, a jest tylko 1 fotka. Pytanie jak to bęzie widoczne pod innym kątem i w innym świetle.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Mislavo napisał:

Byłbym ostrożny z tym 55g. Sekundnik się nie zgadza, a zdobycie oryginalnego ani łatwe, ani tanie nie będzie. Tarcza niby ładna, ale jak się dobrze przypatrzyć, to coś się na niej znajdzie, a jest tylko 1 fotka. Pytanie jak to bęzie widoczne pod innym kątem i w innym świetle.

Chyba widzimy różne zegarki. Tarcza idealna, ring też. Rysy są na szkle nie wiadomo czy oryginalnym bo nie widać ale koronka już stalowa oryginalna. Sekunda nie jest jakaś wyjątkowa i rzadko spotykana i bez problemu można ją zdobyć za grosze lub "bóg zapłać". Gdybym nie miał to bym brał bez zastanowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to złudzenie ale po lewej stronie tarczy indeksy nie trafiają w czarny ring.

dół tarczy chyba ktoś próbował czyścić mechanicznie - poziomo.

A cena.. czy to naprawdę taka OKAZJA ?

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prze zakupem trzeba sprawdzić. Coś jest na tej tarczy na dole... może to złudzenie. Zegarek jest robiony, dlatego ten czeski sekundnik... No i szkiełko też nie wiadomo jakie...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, kchrapek napisał:

Chyba widzimy różne zegarki. Tarcza idealna, ring też. Rysy są na szkle nie wiadomo czy oryginalnym bo nie widać ale koronka już stalowa oryginalna. Sekunda nie jest jakaś wyjątkowa i rzadko spotykana i bez problemu można ją zdobyć za grosze lub "bóg zapłać". Gdybym nie miał to bym brał bez zastanowienia.

Ja się rys na szkle nie czepiam. Twierdzę, że na tarczy jest kilka plamek. Może to kwestia sprzętu, na którym to się ogląda, ale ja je widzę. Wystarczy powiększyć zdjęcie. Ta łamana tarcza, ma to do siebie, że zdjęcie można zobić tak, że w zależności od kąta padania światła da się pewne rzeczy "zamaskować" jednocześnie niby niczego nie ukrywając, a jest tylko 1 fotka. Najlepiej poprosić o kilka dodatkowych. Druga rzecz to sekundnik. Jeżeli twierdzisz, że jest ich na kopy, to dlaczego w co drugim 55g na allegro lub olx jest niewłaściwy? Dziwne? No i cena. Ostanio podobny zegarek kupiłem na Allegro za 190 zł + ship. No i był cały w oryginale. Pokarzę w niedzielę, jak będę miał czas zrobići wrzucić fotki.

Edytowane przez Mislavo

/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, zadra napisał:

może to złudzenie ale po lewej stronie tarczy indeksy nie trafiają w czarny ring.

dół tarczy chyba ktoś próbował czyścić mechanicznie - poziomo.

A cena.. czy to naprawdę taka OKAZJA ?

Ludzie! Ta tarcza jest łamana i nikt nic na niej nie robił. Tak światło pada. Indeksy może i nie trafiają ale czy we wszystkich są idealne? Tu wygląda jakby werk był nie dokręcony i tarcza lekko odstaje po lewej stronie. To są pierdoły do zrobienia i nie jest to wielki problem. Ceny 55G w słabym stanie to teraz ok 200 zł, z taka tarczą to może nie jest okazja życia ale szukając lepszego można szukać rok albo dwa.

3 minuty temu, Mislavo napisał:

Ja się rys na szkle nie czepiam. Twierdzę, że na tarczy jest kilka plamek. Może to kwestia sprzętu, na którym to się ogląda, ale ja je widzę. Wystarczy powiększyć zdjęcie. Ta łamana tarcza, ma to do siebie, że zdjęcie można zobić tak, że w zależności od kąta padania światła da się pewne rzeczy "zamaskować" jednocześnie niby niczego nie ukrywając, a jest tylko 1 fotka. Najlepiej poprosić o kilka dodatkowych. Druga rzecz to sekundnik. Jeżeli twierdzisz, że jest ich na kopy, to dlaczego w co drugim 55g na allegro lub olx jest niewłaściwy? Dziwne? No i cena. Ostanio podobny zegarek kupiłem na Allegro za 190 zł + ship. No i był cały w oryginale. Pokarzę w niedzielę, jak będę miał czas zrobići wrzucić fotki.

Opisz gdzie te plamki bo mi chyba ze starości wzrok pada...

 

4 minuty temu, Mislavo napisał:

Druga rzecz to sekundnik. Jeżeli twierdzisz, że jest ich na kopy, to dlaczego w co drugim 55g na allegro lub olx jest niewłaściwy? Dziwne?

Daj namiar to ci wyśle za przesyłkę. Myślę że znajdę jak ruszę 4 litery bo normalnie to mi się nie chce szukać takich rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał ten zegarek obejrzeć z innej perspektywy. Zwróciłbym uwagę na te miejsca poniżej, bo moim zdaniem ta tarcza idealna nie jest. A za sekundnik dziękuję. Mam oryginalny, ale jak napisałem wcześniej w co drugim tego nie widzę.

Przechwytywanie_LI.jpg.77d90f3066d3833c804d2f17b5f766ea.jpg

 


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie żartuj! Zrobiłes powiększenie do wielkości patelni i szukasz plamek? To nie jest Seiko GS.

Edit. Po trzydziesty paru latach to nawet Seiko GS ma prawo mieć plamki których gołym okiem pewnie nie zauważysz  jak w tym Poljocie.

Jeszcze raz Edit. Miałbym ochotę widzieć Twoje ogłoszenia sprzedaży i jak je opisujesz. Ja od dawna robię minimum opisu. jeden z dawnych forumowiczów każdy zegarek nawet w idealnym stanie stanie opisuje jako niesprawny.  I ma rację  bo paranoja w sprzedaży i oczekiwaniach co do zegarków 20-30-40 letnich jest jak co do nowych. W wielu, bardzo wielu kwestiach się z nim nie zgadzam ale tu akurat rozumie jego podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuję. W innym świetle i pod innym kątem, to co teraz wydaje Ci się do pominięcia, może jednak przeszkadzać, bo będzie widoczne gołym okiem. Gość pisze, że ma być idealny, a moim zdaniem nie jest. No i kwestia sekundnika, bo to się rzuca w oczy.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mislavo napisał:

Nie żartuję. W innym świetle i pod innym kątem, to co teraz wydaje Ci się do pominięcia, może jednak przeszkadzać, bo będzie widoczne gołym okiem. Gość pisze, że ma być idealny, a moim zdaniem nie jest. No i kwestia sekundnika, bo to się rzuca w oczy.

Napisałem wyżej...

3 minuty temu, Mislavo napisał:

Nie żartuję. W innym świetle i pod innym kątem, to co teraz wydaje Ci się do pominięcia, może jednak przeszkadzać, bo będzie widoczne gołym okiem. Gość pisze, że ma być idealny, a moim zdaniem nie jest. No i kwestia sekundnika, bo to się rzuca w oczy.

Dlatego nie bajdurzę jaki zegarek jest cudny jak sprzedaję tylko piszę że "stan jak na foto"  A szukaj sobie...

A gość pisze "w super stanie" a to mocno subiektywne.

Kończąc dysputę w tym temacie nie takie paści sprzedawały się w takiej cenie. wszystko jest subiektywne. Wrzucam czasem do okazji coś czego potem nikt nie chce a później to samo potrafi sprzedać się dwa razy drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie myślałem że taką burzę wywoła to ogłoszenie, ale to dobrze... warto rozmawiać. Kchrapek już chyba wszystko wyjaśnił, ja się podpisuje pod tym co napisał w 100% Idealne zegarki do kupienia w sklepie... ale tam to może kupić każdy, w każdej chwili i kilka sztuk ;)

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rysqut Wostok którego wrzuciłeś też wzbudził moje zainteresowanie tylko że już go mam.  Gdybym nie miał to bym brał bo to świetny zegarek. Dużo fajniejszy niż na fotkach. Dlatego go pokazałeś . Ty to wiesz i ja to wiem.

Gdybym go kupił i zrobił lepsze fotki to na FB poszedłby bez problemu o jakieś 50 zł więcej lub jeszcze lepiej. A tak.. wciąż czeka na nabywcę...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozmieniało się w pojmowaniu okazji :) tak swoją drogą to się zastanawiam czego dzisiaj szukają zbieracze... ładnego zegarka do kolekcji w rozsądnej cenie czy ładnych zdjęć. Słabe fotki uznawałem zawsze za sprzyjający czynnik bo wtedy konkurencja mniejsza do zakupu a wystarczy wiedzieć na co patrzeć... np. w stalowcach zdjęcia koperty z każdej strony są zbędne bo na 90% nie będzie ubytków.
 

P.S. Jestem przekonany, że Tobie Krzysiek wystarczy rzut oka nawet na słabe zdjęcia do realnej oceny stanu zegarka - to efekt tysięcy przeglądniętych aukcji, dokonanych transakcji i zgromadzenia pokaźnej kolekcji. 

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Mislavo napisał:

Nie żartuję. W innym świetle i pod innym kątem, to co teraz wydaje Ci się do pominięcia, może jednak przeszkadzać, bo będzie widoczne gołym okiem. Gość pisze, że ma być idealny, a moim zdaniem nie jest. No i kwestia sekundnika, bo to się rzuca w oczy.

Wg mnie jest dokładnie odwrotnie. Wszystko to co widać na fotkach to nigdy nie widać na żywo. I  nie dotyczy to mojej opinii o tym zegarku tylko o wszystkich. O ile fotka nie jest robiona celowo przez mydło to zegarek zawsze wygląda na żywo lepiej

2 minuty temu, rysqut napisał:

Pozmieniało się w pojmowaniu okazji :) tak swoją drogą to się zastanawiam czego dzisiaj szukają zbieracze... ładnego zegarka do kolekcji w rozsądnej cenie czy ładnych zdjęć (jak są gorsze fotki to konkurencja mniejsza).
 

P.S. Jestem przekonany, że Tobie Krzysiek wystarczy rzut oka nawet na słabe zdjęcia do realnej oceny stanu zegarka - to efekt tysięcy przeglądniętych aukcji, dokonanych transakcji i zgromadzenia pokaźnej kolekcji. 

Twoja opinia jest  warta 100000$ $. W 100% opisałeś realia.  Moje oko, Twoje oko więcej warte niż najlepsze fotki. Choć nie ukrywam że ja potrafię w ocenie być niedbały jak jest na szybko :)

W każdym razie Piotrek ja tez miałem dać i tego Wostoka i  tego Poljota do okazji. Nie zrobiłem tego tylko z lenistwa A Tobie się stało że lipę wstawiasz ! :) A ja się pod Twoimi okazjami podpiszę  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.