Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, adasbxo napisał:

 

ciekawa strona, kupowałeś już coś na niej?

Strona sprawdzona wielokrotnie, sprzedający też pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, adasbxo napisał:

ciekawa strona, kupowałeś już coś na niej?

 

Ja akurat jeszcze nie, ale koledzy z forum kupowali, jest nawet wątek dotyczący zakupów za wschodnią granicą 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, rur91 napisał:

 

Ja akurat jeszcze nie, ale koledzy z forum kupowali, jest nawet wątek dotyczący zakupów za wschodnią granicą 😉 

Ja kupuję, tyle że nie bezpośrednio ale przez pośrednika, ma to wady i zalety jak wszystko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, MadGravediGGer77 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/poljot-chronograf-lotniczy-CID87-IDI1FFX.html#74720b16f8

 

Cena nie najgorsza. Nie wyznaję się tylko jak z oryginalnością

Z "twarzy" wygląda na oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, rk7000 napisał:

Z "twarzy" wygląda na oryginał.

To dobrze, że mnie pamięć wzrokowa nie zawodzi:)

Widziałem kilkukrotnie ten zegarek w nowych nabytkach, jednak ponieważ jego uroda jest dla mnie wątpliwa (poza mechanizmem), to niedokładnie mu się przypatrywałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo oszczędny opis dotyczący stanu technicznego - to bardzo trudny mechanizm do serwisowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja w Niedzielę w Radomiu będę. Ale nie w tej sprawie... Jak ktoś ma potrzebę to niech pisze na priv...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek sprzedany już :). Gratulacje dla nabywcy :).

A i szacun za zdecydowanie. 

Edytowane przez Elob500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.01.2021 o 12:58, pabloo_ napisał:

Taki Poljot: https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-poljot-17-kamieni-z-grawerem-nzb

Najpierw był za 249, następnie za 219. Teraz jest za 199zł.

Gdybym nie miał to w tej cenie sam bym go zdjął.

Na przedostatnim zdjęciu widać stan złocenia na uszach, stan mechanizmu można wnioskować po wskazówkach. Właściciel zapewne w Nyskich Zakładach Budowlanych był pracownikiem biurowym, ale zegarek nosił długo i intensywnie

W dniu 9.01.2021 o 12:58, pabloo_ napisał:

Taki Poljot: https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-poljot-17-kamieni-z-grawerem-nzb

Najpierw był za 249, następnie za 219. Teraz jest za 199zł.

Gdybym nie miał to w tej cenie sam bym go zdjął.

Na przedostatnim zdjęciu widać stan złocenia na uszach, stan mechanizmu można wnioskować po wskazówkach. Właściciel zapewne w Nyskich Zakładach Budowlanych był pracownikiem biurowym, ale zegarek nosił długo i intensywnie


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sursum napisał:

Na przedostatnim zdjęciu widać stan złocenia na uszach, stan mechanizmu można wnioskować po wskazówkach. Właściciel zapewne w Nyskich Zakładach Budowlanych był pracownikiem biurowym, ale zegarek nosił długo i intensywnie

Sprzedającemu widać wyraźnie zależy na szybkiej sprzedaży, jeśli w przeciągu paru dni schodzi bardzo szybko z ceny.

Jeśli komuś zależy na kupnie można spróbować jeszcze po negocjować cenę.

 

Ps. Stan złocenia na uszach widać również na zdjęciu pierwszym i drugim;)

Natomiast w żadnym wypadku nie sugerowałbym się wskazówkami biorąc pod ocenę mechanizm tego zegarka.^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, pabloo_ napisał:

Sprzedającemu widać wyraźnie zależy na szybkiej sprzedaży, jeśli w przeciągu paru dni schodzi bardzo szybko z ceny.

Jeśli komuś zależy na kupnie można spróbować jeszcze po negocjować cenę.

 

Ps. Stan złocenia na uszach widać również na zdjęciu pierwszym i drugim;)

Natomiast w żadnym wypadku nie sugerowałbym się wskazówkami biorąc pod ocenę mechanizm tego zegarka.^_^

tarczę od strony koronki widziałeś? :)

 


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sursum napisał:

tarczę od strony koronki widziałeś? :)

 

Tak widziałem.

Ostatnio tutaj była dyskusja, który Poljot 55g jest bardziej warty swojej ceny.

Nie we wszystkim miłośnicy radzieckich zegarków muszą się zgadzać, dlatego można podyskutować:)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pabloo_ napisał:

Tak widziałem.

Ostatnio tutaj była dyskusja, który Poljot 55g jest bardziej warty swojej ceny.

Nie we wszystkim miłośnicy radzieckich zegarków muszą się zgadzać, dlatego można podyskutować:)

 

 

Pewnie, że tak. Mam tylko takie wrażenie, że zegarek swoje wysłużył i jest spracowany. Można mu zrobić spa, można wypolerować, ale stopnia zużycia się nie cofnie. Są czasem leżaki szufladowe zaśniedziałe i zarośnięte kurzem, które po odgruzowaniu zachwycają, tu może być trudno. Choć pewnie niejeden uzna zakup za korzystny (a i sam mam wiadro takich, które wyglądają gorzej).


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, pabloo_ napisał:

Tak widziałem.

Ostatnio tutaj była dyskusja, który Poljot 55g jest bardziej warty swojej ceny.

Nie we wszystkim miłośnicy radzieckich zegarków muszą się zgadzać, dlatego można podyskutować:)

 

 

 

Tak można podyskutować. 🙂

Stan zegarka jak widać to kwestia spojrzenia.

To ciekawy, starszy model ale cena nie jest atrakcyjna. Ja rozumiem 140 gdybym bardzo chciał kupić... Kiedyś takie modele kupowałem po 80 zł.

Taki poziom ceny to raczej Poljot de luxe.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://sprzedajemy.pl/zegarek-pobieda-tanio-sprzedam-aleksandrow-lodzki-2-fdedcd-nr62683121

 

Pabieda NOS z pudełkiem i papierami 12-87, z rzadszą tarczą. 100 zł, więc bez szału, ale myślę, że warto.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze...

W ub. roku zastanawiałem się nad takimi (były 3szt ) w pudełkach i z papierami za dwukrotnie wyższą cenę za szt.

Wytrzymałem się na szczęście. 

 

Tu wydaje mi się  że jedna śrubka lekko kancerowana,  ale na telefonie słabe zdjęcie może przekłamywać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być bardzo ostrożnym kupując u tego sprzedawcy (wysokie ceny, składaki) co do zegarka to ja widzę pierwszy raz taka konfiguracje, ale to nie znaczy że takich nie było. Tak czy siak cena wysoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, rysqut napisał:

Trzeba być bardzo ostrożnym kupując u tego sprzedawcy (wysokie ceny, składaki) co do zegarka to ja widzę pierwszy raz taka konfiguracje, ale to nie znaczy że takich nie było. Tak czy siak cena wysoka

Zgoda w 100% i uwaga, holowniki w porcie w Hamburgu nie mają tyle roboty co u tego sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.