Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

315 + przewalutowanie plus 40 zł za wysyłkę to cena 3 takich Łuczy w Polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rysqut napisał:

315 + przewalutowanie plus 40 zł za wysyłkę to cena 3 takich Łuczy w Polsce

Przecież on jest w Polsce, więc można się dogadać, a wysyłka i cena raczej z intencją sprzedaży za granicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie ciężko będzie dojść do rynkowej ceny za tego Łucza jeśli ktoś zaczyna od 315 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka jest rynkowa wartość tego modelu, ale wiem, że sprzedawcy na ebayu mają duże koszty. Przewalutowanie, opłata pobrana przez paypal i prowizja ebaya to 20% ceny. Jeżeli Ci zależy, to napisz do sprzedającego aby Ci wystawił ten zegarek na olx za 200 zł i nie jest wykluczone, że tego nie zrobi. Inna sprawa, że tarcza w tym egzemplarzu nie jest w stanie bardzo dobrym, więc nie wiem czy ten zegarek wart jest 2 stówki. Technicznie powinien być ok. Kupiłem u niego kilka sztuk kiedyś, na każdy zawsze dostałem rabat, a serwisować nie musiałem. 


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po serwisie to nie wiem, ale w ogłoszeniach sprzedawca dokładność chodu podaje. Ja pamiętam, że idealnie tak jak podane, to nie było, ale nawet jak się trochę nie zgadzało, to można było wyregulować. Raz tylko miałem zastrzeżenia do rezerwy chodu, bo zegarek chodził dokładnie, ale tylko kilkanaście godzin. Nie sprawdzałem, czy sprężyna była skracana, czy podmieniona, ale coś było na rzeczy. Reasumując, gość sprzedaje niezłe zegarki, sprawne, na dokładnym chodzie. Składaki jednak też czasem ma więc uwagę trzeba zwracać.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko odradzam kontakt przez eBay, bo mu konto zablokują, jak będzie podawał dane kontaktowe albo sprzedawał poza eBay-em.Lepiej spróbować przez allegro https://allegro.pl/uzytkownik/Kmicic1990/bizuteria-i-zegarki?bmatch=dict210105-ctx-fas-1-2-0112 To dobry sprzedawca, można brać od niego bez obaw, jeśli cena będzie pasowała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, rysqut napisał:

Miałem go w obserwowanych, nawet się zastanawiałem nad nim. Nad tarczą można byłoby troszkę popracować  i byłaby lepsza.

Tylko, że to UK i do końca nie wiem jak teraz z cłem po brexicie.

A co powiecie na ten zegarek?

https://www.ebay.pl/itm/Vintage-Rare-Poljot-Cyrillic-Orbita-29j-Automatic-Soviet-Russian-watch-Repair/143919718160?hash=item2182489f10:g:JKQAAOSwf1ZgAvNB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, rysqut napisał:

mnie zastanawiało 16 na tarczy a złocone 17 pod deklem

Złocony werk jest bardzo rzadki i już to robi wartość. Sam mam jeden eksportowy stalowiec gdzie ilość kamieni na tarczy i w środku się nie zgadza. Wg mnie mogli tak wkładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Enkil napisał:

No no, pierwszy raz widzę ten werk ze złoconymi płytami. 

Bo to rzadkie Przemek. Może ze trzy razy spotkałem. A złocony Wostoka znasz?

40131288_2161559987500287_3985193527100309504_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kchrapek napisał:

Bo to rzadkie Przemek. Może ze trzy razy spotkałem. A złocony Wostoka znasz?

40131288_2161559987500287_3985193527100309504_n.jpg

Nie mam, ale widziałem takie cudo za 5000 UAH na Violity., Wostok Serkisof (jak Mołnia) a kiedyś gdzieś widziałem Pobiede CZCZZ bez wykończenia niklem. Ktoś ze dwa lata temu na forum też pokazywał Kirowa 17 lub 16 żółtego 

chasy_serkisof_c_pozolochennym_mekhanizmom_v_pozolote_na_eksport_ochen_redkie (2).jpg

chasy_serkisof_c_pozolochennym_mekhanizmom_v_pozolote_na_eksport_ochen_redkie (3).jpg

001 (2).JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam złocony wostok rzadkość :).  No chyba ze ten pierwszy to nie wostok?

s-l1610.jpg

wostok2809 zloty.jpg

Edytowane przez Elob500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Elob500 napisał:

E tam złocony wostok rzadkość :).  No chyba ze ten pierwszy to nie wostok?

 

 

A nie widzisz różnicy w werku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę. Pytanie 17 kamieni czy 22 :) ?  To widzę, tylko to i to Wostok :).

Choć te moje to i Jewels i komienie, no i chyba ten pierwszy z czystopola jest :)  Wolna?

Ja się na tych werkach nie znam, tylko kolory rozróżniam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pabloo_ napisał:

Rakieta za 5 dyszek.  Jest możliwość wysyłki przez olx

Odleciała w kierunku Księżyca  :)


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Elob500 napisał:

Widzę. Pytanie 17 kamieni czy 22 :) ?  To widzę, tylko to i to Wostok :).

Choć te moje to i Jewels i komienie, no i chyba ten pierwszy z czystopola jest :)  Wolna?

Ja się na tych werkach nie znam, tylko kolory rozróżniam.

 

Krzysztof Chrapek zwrócił uwagę, że to inny mechanizm, 22 kamienny był standardowo złocony i to nic dziwnego, jak i były wersje niklowane. Natomiast 2605 był poza przedstawionymi dwoma wyjątkami wyłącznie niklowany. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kirov57 napisał:

Krzysztof Chrapek zwrócił uwagę, że to inny mechanizm, 22 kamienny był standardowo złocony i to nic dziwnego, jak i były wersje niklowane. Natomiast 2605 był poza przedstawionymi dwoma wyjątkami wyłącznie niklowany. 

 

Tak dzięki to kumam ale wtedy rozmowa była o wostokach.

Zresztą nie ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.