Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki, wziąłem

trzeba będzie w nią trochę włożyć

Wiecie może gdzie kupić/ktoś ma sekundnik do niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejdzie Ci z każdej innej lodówki tylko porównaj przed zakupem dawce do oryginału np u kchrapka. No i szukaj tak żeby dawca miał szkiełko całe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

ale wtedy rozmowa była o wostokach

rozmowa była o wyjątkowości żółtych werków cal.2605 

WP same w sobie są czymś wyjątkowym, ale ich żółty werk cal.2809 to reguła i standard :)

_ _ _ _ _ _

 

szukaj tak żeby dawca miał szkiełko całe

chyba łatwiej i szybciej będzie gdy @dimmu66  od razu zacznie szukać (nowego) szkiełka zgodnego z oryginałem :)

 

 
Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, cofer napisał:

 

chyba łatwiej i szybciej będzie gdy @dimmu66  od razu zacznie szukać (nowego) szkiełka zgodnego z oryginałem :)

 

 

Kwestia ceny za potencjalnego dawcę... Nie musi kupować kilku trupów, może kupić jedną, ładną najpopularniejszą lodówkę z której wszystkie części mu podpasują... nie przepłacił za medyczną to i tak mu się opłaci

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarła

Nawet lepiej się prezentuje w realu niż na foto. Data przeskakuje.

Kiedyś na Allegro i Olx był gość ci miał szkła do lodówki. Ma ktoś może namiary na niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, dimmu66 napisał:

Dotarła

Nawet lepiej się prezentuje w realu niż na foto. Data przeskakuje.

Kiedyś na Allegro i Olx był gość ci miał szkła do lodówki. Ma ktoś może namiary na niego?

Daniel produkuje i sprzedaje. Poszukaj na fb https://www.facebook.com/daniel.schittenhelm.1

Albo na forum pisz do @Arni12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta "szkolnyje" z ZSSR. Niesprawna, wskazówki można dobrać.....NIe jest tanio, ale ja taką pierwszy raz widzę, może ktoś zechce.

 

https://allegro.pl/oferta/zegarek-raketa-szkolne-10179483272

 

 

 

 


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Po Bieda napisał:

Rakieta "szkolnyje" z ZSSR. Niesprawna, wskazówki można dobrać.....NIe jest tanio, ale ja taką pierwszy raz widzę, może ktoś zechce.

 

https://allegro.pl/oferta/zegarek-raketa-szkolne-10179483272

 

 

 

 

Czy nie jest tanio to nie wiem, widziałem dziś drugą na fb za 190 ;]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta na FB jest kompletna, po przegladzie, z paskiem i w dużo lepszym stanie ogólnym aha i wysyłka w cenie

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to rzadkie jest? Widuję na eBayu w ciul tego od kilkudziesięciu złotych z możliwością negocjacji ceny, nawet w innych kolorach, jakiś róż czy fiolet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę tak jak kiedyś że Sława sześciokątną 😁

Zegarek wart 50-70 zł ale jak się kiedyś  kilku forumowiczów nakręciło to na allegro znikały nawet po 140 zł. I nie o NOS-ach piszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem. Ja nie spotykam, nie widziałem takich (może dlatego właśnie, że nie śledzę aukcji zagranicznych), nikt nie pokazuje w nabytkach - więc na wszelki wypadek informuję, że można kupić. 


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z dostawą 9,5 tysia.....


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/czyszczarka-zegarmistrzowska-horyzont-10200105123?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Zdaje mi się, że co najmniej dwie osoby chciały to kupić :)

W dniu 1.02.2021 o 14:56, rurov napisał:

Super sprawa. Moje marzenie.

 

W dniu 1.02.2021 o 15:30, Qba. napisał:

Ehh przydałaby się taka myjka😀

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba linki prowadzą do tego samego przedmiotu . Kurde a rakietę się spóźniłem. Rzadka ta tarcza i nawet nie tragiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 

4 minuty temu, yorki_man napisał:


Oba linki prowadzą do tego samego przedmiotu emoji57.png. Kurde a rakietę się spóźniłem. Rzadka ta tarcza i nawet nie tragiczna.

Nie przejmuj się, trafiła w dobre ręce :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, yorki_man napisał:


Oba linki prowadzą do tego samego przedmiotu emoji57.png. Kurde a rakietę się spóźniłem. Rzadka ta tarcza i nawet nie tragiczna.

Poprawiłem drugi.

 

Teraz, Enkil napisał:

Nie 

Nie przejmuj się, trafiła w dobre ręce :D

 

Byłem niemal pewny że kupisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to było? Bo w OLX już nie ma zdjęcia

W dniu 6.02.2021 o 15:29, prw6 napisał:

ale jest ich tam trochę, pojedyncze widziałem za 2.5 tys, a z kompasem to jeszcze trochę https://www.ebay.pl/itm/Vintage-Set-DEPTH-GAUGE-G5-KHM-ZChZ-

 

pewnie, że tak, i taki zakup sprzedany w detalu pojedynczym oferentom, na pewno na siebie zarobi. Niemniej, nie kupisz pojedynczej sztuki, jeno cały konwolut, a nie każdy ma 9,5 tysiąca do wyłożenia na bagatelki.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://sprzedajemy.pl/mechaniczny-kieszonkowy-poljot-z-alarmem-produkcji-cccp-lodz-2-fdedcd-nr59547429

nie wiem, czy okazja, bo 300 zł za niekompletny zegarek - Poljot budzik "bullhead", stojący, ktoś go kiedyś pokazywał - czy nie kchrapek? 


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.