Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki śliczne

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi podoba się drugi zestaw zdjęć (drugi zegarek).

Wygląda na najmniej zużyty technicznie - ładna tarcza (między godz 2 i 3 chyba jakieś paprochy są a nie zadrapania) i wskazówki, ma zakręcaną koronkę no i przydałoby się rozłożyć i przeserwisować mechanizm.

Co do oryginalności i kompletacji nie jestem w stanie się wypowiedzieć.

 

Nie wstydziłbym się go nosić.

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, zadra napisał(-a):

Mi podoba się drugi zestaw zdjęć (drugi zegarek).

Wygląda na najmniej zużyty technicznie - ładna tarcza (między godz 2 i 3 chyba jakieś paprochy są a nie zadrapania) i wskazówki, ma zakręcaną koronkę no i przydałoby się rozłożyć i przeserwisować mechanizm.

Co do oryginalności i kompletacji nie jestem w stanie się wypowiedzieć.

 

Nie wstydziłbym się go nosić.

 

Żaden z nich nie ma zakręcanej koronki. W ruskich to rzadkość (poza amfibiami)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mkoch napisał(-a):

Żaden z nich nie ma zakręcanej koronki. W ruskich to rzadkość (poza amfibiami)

W takim razie ma rarytasa, bo Boctoka z zakręcaną koronką 👍


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych zegarków tylko 1 wygląda ok, ale trzeba by więcej zdjęć tej tarczy, bo tam czasami zadrapania są widoczne tylko pod odpowiednim kątem widzenia, tak że można zrobić fotkę, gdzie nic nie widać, a potem się kupujący może zdziwić. Poljot nr 2 również ma krzywe ucho. Identyczny wisi na olx za 130 zł. Trzeba by poszukać i porównać cenę do jakości zegarka. PDL fajny model, ale jeżeli to licytacja to i tak tani nie będzie, bo nie często jest spotykany.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.05.2021 o 15:09, kchrapek napisał(-a):

Nie do końca widzę ale chyba srebrna bransa. Za grosze. https://allegro.pl/oferta/bransoletka-10676966380


Czy ktoś z forum może kupił tę bransoletę? Przydałaby mi się do srebrnej zwezdy damki. Jestem chętny odkupić za wielokrotność zapłaconej ceny lub wymienić taką jak na zdjęciu. Również ruskie srebro tylko większy rozmiar.

IMG_20210505_195522.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, ridah napisał(-a):


Czy ktoś z forum może kupił tę bransoletę? Przydałaby mi się do srebrnej zwezdy damki. Jestem chętny odkupić za wielokrotność zapłaconej ceny lub wymienić taką jak na zdjęciu. Również ruskie srebro tylko większy rozmiar.

 

Nie ja kupiłem ale wysyłałem pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do usuniecia

Edytowane przez prw6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma jednak wostoka beczki

Edytowane przez prw6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, prw6 napisał(-a):

Wostok beczka 300m, tarcza i koperta chyba ok, szkło nie wiadomo, dekiel zły

Gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona taka nvch-30 jak ze mnie ksiądz po kolędzie. Nie wrzucaj linków do licytacji, bo w ten sposób i tak nasi się nie obłowią bo będzie drogo, a tylko handlarzowi zrobisz reklamę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, renqien napisał(-a):

Ona taka nvch-30 jak ze mnie ksiądz po kolędzie. Nie wrzucaj linków do licytacji, bo w ten sposób i tak nasi się nie obłowią bo będzie drogo, a tylko handlarzowi zrobisz reklamę.

Nie widzę sensu nie wrzucania licytacji, jak ktoś coś bardzo chce to nawet przepłaci byleby już dłużej nie szukać, sam tak już zrobiłem przynajmniej raz.

a co do tego czy jest to ori to jak napisałem, część chyba jest, część na pewno nie

Edytowane przez prw6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, prw6 napisał(-a):

Nie widzę sensu nie wrzucania licytacji, jak ktoś coś bardzo chce to nawet przepłaci byleby już dłużej nie szukać, sam tak już zrobiłem przynajmniej raz.

a co do tego czy jest to ori to jak napisałem, część chyba jest, część na pewno nie

Możesz nie widzieć sensu ale tak tu kiedyś postanowiono, że linków do aukcji nie wrzucamy i tak tu jest.

Post z linkiem usunięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalny franken z kosmiczną ceną :(


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Mislavo napisał(-a):

Totalny franken z kosmiczną ceną :(

 

Zaraz tam frankek :D :D Wskazówki są przecież zgodne z werkiem :D Reszta wyprodukowana w zeszłym tygodniu na Ukrainie ;)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, mkoch napisał(-a):

 

Zaraz tam frankek :D :D Wskazówki są przecież zgodne z werkiem :D Reszta wyprodukowana w zeszłym tygodniu na Ukrainie ;)

Upewniam się - ale werk wykonany nie w tym tysiącleciu? Niebieskie gwiazdki to oryginał czy malowane?

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, art_69 napisał(-a):

Upewniam się - ale werk wykonany nie w tym tysiącleciu? Niebieskie gwiazdki to oryginał czy malowane?

 

Werk jest od wostoka precyzyjnego, wskazówki również. Te części są oryginalne. W żółtym werku 2809 gwiazdki były niebieskie w oryginale, ale w tym zegarku są odmalowane. Wostok precyzyjny to lata 60-te. Reszta współczena


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby sprzedający kupił stalową kopertę z tarczą pod precyzyjnego, to na bazie tego werku można było poskładać niezły zegarek do codziennego noszenia. A tak werk z precyzyjnego, tarcza pod wołnę, a koperta ala ałmaz. Na pewno jest to zegarek niepowtarzalny i jedyny taki. Pewno dlatego tyle kosztuje

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mislavo napisał(-a):

A tak werk z precyzyjnego, tarcza pod wołnę, a koperta ala ałmaz.

Nawet nie "Wołna", tylko z błędem BOANA. Prędzej Chiny niż Ukraina.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.