Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy ,proszę podpowiedzcie co mozna wybrać z aktualnych aukcji na serwisach aukcyjnych odnośnie Wostoka ,Wołny 2809 -żeby jeszcze posłużyło, poczytałem , i wzięło mnie na nie, a oczywiście nie znam się jak większość z Was !?

Pytałem czy ktoś chce sprzedać,ale nikt jakoś nie chce!!!  Więc tym bardziej mi się chce. Help!!! Hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, marek855 napisał(-a):

Koledzy ,proszę podpowiedzcie co mozna wybrać z aktualnych aukcji na serwisach aukcyjnych odnośnie Wostoka ,Wołny 2809 -żeby jeszcze posłużyło, poczytałem , i wzięło mnie na nie, a oczywiście nie znam się jak większość z Was !?

Pytałem czy ktoś chce sprzedać,ale nikt jakoś nie chce!!!  Więc tym bardziej mi się chce. Help!!! Hehe

 

Jeśli bardzo, bardzo bym chciał kupić, to jedyne co się udało poszukać we wmiarę stanie to ten z olx. Tylko cena ... Dochodzi obowiązkowy serwis i doprowadzenie do ładnego stanu wizualnego.

Natomiast nie kupuj od sprzedającego z Piły. Ma ich bardzo dużo, większość to składaki ze współczesnymi tarczami, podpicowane do sprzedaży. 

 

https://m.olx.pl/oferta/zegarek-wostok-precyzyjny-precission-class-zsrr-CID87-IDESATI.html

 

 

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marek855 napisał(-a):

Koledzy ,proszę podpowiedzcie co mozna wybrać z aktualnych aukcji na serwisach aukcyjnych odnośnie Wostoka ,Wołny 2809 -żeby jeszcze posłużyło, poczytałem , i wzięło mnie na nie, a oczywiście nie znam się jak większość z Was !?

Pytałem czy ktoś chce sprzedać,ale nikt jakoś nie chce!!!  Więc tym bardziej mi się chce. Help!!! Hehe

 

Ja będę za sprzedawał ale z pewnością nie w tej chwili. Będzie i Wostok i Wołna... Tu nie ma problemu ze sprzedażą, bo wiele osób chce kupić... Takich zegarków nie kupuje w takim w stanie jakim jesteś, bo jak kolega wcześniej napisał kupisz składaka i tylko stracisz pieniądze,

2 godziny temu, marek855 napisał(-a):

 

 

 

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc, oczywiście wiele razy już na niego patrzyłem ale nie wiedziałem że ,,najlepszy"   .  

 

Art_69    jak będziesz sprzedawał daj proszę znać.  Dzięki bardzo !!!  Tak już  wiem że są lubiane i cenione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.jpeg

Ten kupiłem jak do tej pory

chatAttachment - 23

jest ok?  Ale szukam dalej!

leżąc chodzi bez odchyłki , na ręku  -7 sek na 12 godzin, z tego co wiem był serwisowany 4 lata temu i leżał raczej ostatnio, czy dalej regulować, serwisować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, marek855 napisał(-a):

Przepraszam że w tym wątku się pochwaliłem,ale chciałem przy temacie,

 

Pokaż z drugiej strony. Od tej jedynie widać, że koronka jest nieoryginalna


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.jpeg?f=image.jpeg

image(1).jpeg

Tarcza też ,ale nie jakaś najgorsza, ale mechanizm wydaje sie ok,  Ałmaz nikt nie chciał to wziąlem z alle..., i okazał sie mało zużyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza niestety zmieniona na współczesny zamiennik :(


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.ebay.pl/itm/184782984519?hash=item2b05ec9547:g:Iz0AAOSwajhggGiM

Pod tym linkiem na ebayu wisi niezły precyzyjny, choć nie idealny, ale nie wiem czy Ci cena odpowiada. Sprzedawca jest sprawdzony. Można uzyskać niezłą żniżkę od ceny wyjściowej tylko trzeba napisać i poprosić o lepszą cenę. Zegarki ma serwisowane i nie jest to ściema. Kupowałem 2 razy. Nic lepszego chyba obecnie nie ma, w relacji cena jakość. Nie namawiam, ale jak Ci się spieszy to można by się skusić. Powinien wyjść z przesyłką jeżeli dostaniesz żniżkę jakieś 400 zł i nie trzeba serwisu. 15% mniej od ceny powinieneś dostać. Ja kiedyś dostałem chyba -23% ale brałem wtedy 3 zegarki.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, marek855 napisał(-a):

 

 

U tego samego użytkownika, co kolega podał link masz też w gorszym stanie Wostoka 22 kamienie, nie pamiętam czy w takiej konfiguracji były - ale wszystkie części oryginalne, cena też dużo niższa....

- - -

Widzę, że tam jest więcej Wostoków i Wołna.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę i patrzę, pogubiłem się juz z tym wszystkim, naprawdę extra  zegarki ma ten sprzedawca!!

Przepraszam,oczywiście, b.mało piszę to się gubię,przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz rzadszy zegarek https://www.ebay.pl/itm/363408356209?hash=item549cd37371:g:Y0sAAOSw9-xgqyzE w niezłym stanie, choć mocno spalony słońcem. Wygląda, że całość jednorodna, nie składana z kilku. Wada? Cena! Ale jest opcja złożenia oferty sprzedawcy, więc można się targować. Nawet trzeba przy tej cenie :) i to ostro. Z doświadczenia wiem, że warto, bo można spokojnie 30%-40% zdjąć, zależnie od sprzedawcy i makaronu, który się nawinie na uszy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, renqien napisał(-a):

Coraz rzadszy zegarek https://www.ebay.pl/itm/363408356209?hash=item549cd37371:g:Y0sAAOSw9-xgqyzE w niezłym stanie, choć mocno spalony słońcem. Wygląda, że całość jednorodna, nie składana z kilku. Wada? Cena! Ale jest opcja złożenia oferty sprzedawcy, więc można się targować. Nawet trzeba przy tej cenie :) i to ostro. Z doświadczenia wiem, że warto, bo można spokojnie 30%-40% zdjąć, zależnie od sprzedawcy i makaronu, który się nawinie na uszy ;) 

Parę miesięcy temu był za 1200 ten sam, nie chciał targować ani złotówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale był "grebany" :) - moim zdaniem  fabrycznie tak włosa nie zostawiano  ???

 slava_dic-5


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie coś :) na OLX

Zegarek miniaturka EAPR.CCCP.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a chodzi o taki :)

image.png.aa346222bc1309a1573fe20a99177175.png

 

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mkl1 napisał(-a):

takie coś :) na OLX

Zegarek miniaturka EAPR.CCCP.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a chodzi o taki :)

image.png.aa346222bc1309a1573fe20a99177175.png

 

Ale cena to już nie miniaturka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale opis =EAPR----- tytuł ładny prawda ?

 

Kto się domyśli , że chodzi o Zarie :)


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz lubię miniaturowe budziki, chodziki itp..

 Wklepałem "miniaturowy"

 i wyskoczyło :)

EAPR


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę w końcu złożyć te moje miniaturki, ale ostatnio jakoś mniej czasu przeznaczam na zabawę w drobiazgi.

Tylko co chwilę Hallera poprawiam -  zaczyna mnie już drażnić jego upór.. Jak palety ustawiłem "jak trza" to wygasza mi wahadło.. ufff.. od godziny kręci - zobaczę za 2 dni jak wrócę do domu czy nadal żyje..

może w tygodniu rozłożę te 1801 co mam i je wyczyszczę, ale nie mam teraz do tego głowy, bo prywatne sprawy bardzo mnie hamują i mam o czym myśleć oprócz zegarków..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.