Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na olx opcja kup z przesyłką i pomimo wielu wad tej opcji, konto jest jednak dokładniej zweryfikowane - można kupić na zasadzie 'kup teraz', sprzedający ma jeszcze możliwość potwierdzenia sprzedaży.  Mniej jest wtedy takich sytuacji z ostateczną ceną.

 

Ja kobiecie zwróciłem uwagę, że tak manipuluje aby zwiększyć ustaloną cenę - zauważyłem, że jej zależało tylko aby mieć dobrą opinie jako sprzedawca...  Wystawiłem jej maksymalnie negatywną uzasadniając, że po ustaleniu szczegółów odbioru podnosi cenę o 50 zł i pomimo braku możliwości wysyłki bardzo utrudnia ustalenie warunków bezpośredniego odbioru. W tej chwili dalej jest   cena 300 pomimo tego, że oczekuje przynajmniej 350 zł.

 

300 zł to była uczciwa cena za ten zegarek.

 

Ma rację pabloo. że jak już ktoś przyjedzie po ten zegarek to ona powie, że ten zegarek kosztuje 400... Kobieta już po ustaleniu warunków sugerowała mi, że cena będzie wyższa - ale ja nie potwierdziłem jej w żaden sposób, że chce zapłacić więcej niż było ustalone....

 

Tylko ocena na olx może taką kobietę zablokować.  Ja zwracam uwagę jak ktoś jest oceniany i często to się sprawdza... Nie ma sensu wchodzić z taką osobą w kontakt i tracić czasu.

 

W tej chwili ta osoba ma ocenę - nieżle.  A skala ocen jest taka: rewelacyjnie, dobrze, nieźle i najniższa - nie polecam.

Edytowane przez art_69
ć z taką osobą w kontak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, art_69 napisał(-a):

Jest na olx opcja kup z przesyłką ...

Z jednej strony to OK nie dziwię Ci się, moralnie to wszystko super, ale czy to faktycznie coś da? Chciałbym się mylić... Art_69 obyś trafił: lepszego, tańszego i zaraz koło domu utrafił. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, art_69 napisał(-a):

Moze ktoś odebrać Mołnie w Warszawie?

 

Mogę odebrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cheles napisał(-a):

 

Mogę odebrać

 

Dzięki!

Napisałem do tej osoby chwilę po ukazania się linku z prośbą o rezerwację. Przeczytała ale nie odpowiedziała... Zadzwoniłem przed chwilą ale już ktoś ma przyjechać... Gdyby się nie zjawił, to może wtedy coś wyjdzie..

Już drugi raz mam taką sytuację w Warszawie z podobną Mołnią ... W końcu chyba  ściągnę dogodny dla siebie model z zagranicy...

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wczoraj Sputnik był w Chorzowie... Zawsze można liczyć na kolegów z forum...

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówią - nie ma tego złego co by....

To co wstawiłeś to były naprawdę świetne okazję .:)

Dobre strony to jednak takie, że robota nie idzie na marne - człowiek automatycznie  uczy się co mówić podczas pertraktacji na olx, nie wyszło ze Sputnikiem, nie wyszło z Mołnią ale wczoraj przez przypadek wyszło z inna okazją...:)

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kchrapek napisał(-a):

Taa co podam okazję to więcej roboty niż efektu...

Krzysztof traktuj te okazje jak pracę w GRU, 100 akcji się nie uda, ale jedna jak wejdzie to klękajcie narody...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, JanekTheFizyk napisał(-a):

Co tam było, bo już się nie wyświetla?

 

Rzadki stalowy Poljot de luxe bez automatu i stalowy Wostok 2209. Wszystko w oryginale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że warto.

 

Sława kostka junoszeskije, z kolarzem, 90 zł.

 

https://www.vinted.pl/mezczyzni/akcesoria-dodatki/zegarki/152163752-zegarek-slava-slawa-sprawny-mechanizm

 

Sława bez datownika rzymianka, tarcza ze śladami,a ale chyba do domycia, 100 zł.

 

https://www.vinted.pl/mezczyzni/akcesoria-dodatki/zegarki/147663272-zegarek-vintage-slava

Edytowane przez Po Bieda

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, to na Vinted handlują już zegarkami?
Ta druga Slava to raczej niezbyt często spotykana - jeden z kolegów szukał takiej (w dobrym stanie) kilka lat...

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie @Walter_87 To naprawdę baaaardzo rzadki zegarek tylko tutaj akurat nie bardzo jest co ratować. Wskazówki od czapy, tarcza dramat... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Walter_87 napisał(-a):

Ło matko, to na Vinted handlują już zegarkami?
Ta druga Slava to raczej niezbyt często spotykana - jeden z kolegów szukał takiej (w dobrym stanie) kilka lat...

Ceny często są z kosmosu, ale ja miałem że dwie okazję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Dzięki!
Napisałem do tej osoby chwilę po ukazania się linku z prośbą o rezerwację. Przeczytała ale nie odpowiedziała... Zadzwoniłem przed chwilą ale już ktoś ma przyjechać... Gdyby się nie zjawił, to może wtedy coś wyjdzie..
Już drugi raz mam taką sytuację w Warszawie z podobną Mołnią ... W końcu chyba  ściągnę dogodny dla siebie model z zagranicy...
Taa co podam okazję to więcej roboty niż efektu...
Witajcie - dzięki Krzysztof za cynk - akurat byłem służbowo w Wawie i udało się ogarnąć temat - dopiero po czasie zobaczyłem, że tu taka szeroko zakrojona akcja się zadziała... W każdym bądź razie Twoja robota nie poszła na marne i kamionka odmierza czas nad morzem razem z perkusistką . IMG_20210922_155809.jpgIMG_20210922_160532.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedna z rzadszych tarczy. Była w kilku rodzajach, z tego co pamiętam. Bywają takie kwiatki, które kosztują majątek ze względu na nadruk na tarczy. Chociażby ta z gołąbkiem.

 

EDIT: Tutaj tak na szybko kilka rzadszych wzorów:

 

2089703438_Zrzutekranu2021-09-29o18_58_15.png.6ce75dff06df907e2d68019a12e4bfcc.png1967110497_Zrzutekranu2021-09-29o18_56_38.png.85d0d3fed58acd9ba975cf6ad2c1e4e8.png1887991120_Zrzutekranu2021-09-29o18_56_09.png.98f7f981b882c4a4824f7242055802d8.png

Tu nie jestem pewien, widziałem kiedyś czarną festiwalową ale czy była taka...

2010739800_Zrzutekranu2021-09-29o18_57_51.png.7828ffd13670d29e67ce5c958f552eb7.png

 

A to coś dla mnie :P 

1392586615_Zrzutekranu2021-09-29o18_56_55.png.0750fd3394676cff3211525488d46022.png

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Elob500 napisał(-a):

 

Co w tym zegarku jest takie cenne?

To festiwalowy Sportiwny poza tym jak kolega wyżej wspomniał, to bardzo rzadka tarcza. Pierwszy raz takiego widzę na sprzedaż a cena jeszcze nie jest wygórowana. Ostatnio za festiwalową Kamę ktoś wołał 3x tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Progfan_87 napisał(-a):

To festiwalowy Sportiwny poza tym jak kolega wyżej wspomniał, to bardzo rzadka tarcza. Pierwszy raz takiego widzę na sprzedaż a cena jeszcze nie jest wygórowana. Ostatnio za festiwalową Kamę ktoś wołał 3x tyle.

Kupił bym coś powyżej 100 PLN i Ruda by mnie wyeliminowała. Była by jak Terminator tylko bardziej przerażająca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.