Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, drobnypijaczek napisał(-a):

Miał jakieś 47 minut temu... już tam tajfun po ogłoszeniach przeszedł 

@Mawis - cześć coś Cię dawno nie było widać. 

 

wciąż czytam posty tu zamieszczane :) Cichy kolekcjoner, wciąż poluję, wciąż kupuję, ale mało pokazuję z braku czasu przy dwójce dzieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kchrapek napisał(-a):

Może nie najtańszy ten Komandir ale bardzo ładny stan: https://allegro.pl/oferta/wostok-automatic-17-kamieni-169839-12422748281

 

Stan wyśmienity!!

Piszesz że może nie najtańszy 

To ja już nie wiem po ile te ruskie to dobra cena?

Ile to dziś jest 147zł za mechaniczny zegarek?? Według mnie to jak za darmo.

Jest sporo ładnych ruskich ale widzę że to trzeba szerokim łukiem zacząć omijać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak namawiacię to wziąłem (Czarnego z gwiazdą nie mam. Ale takiego z czołgiem też nie, więc o niczym to nie świadczy...)


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Paweł Bury. napisał(-a):

 

Stan wyśmienity!!

Piszesz że może nie najtańszy 

To ja już nie wiem po ile te ruskie to dobra cena?

Ile to dziś jest 147zł za mechaniczny zegarek?? Według mnie to jak za darmo.

Jest sporo ładnych ruskich ale widzę że to trzeba szerokim łukiem zacząć omijać 

Paweł gdybym nie uważał za wart zakupu to bym go tu nie wrzucił. Tylko życie uczy że Komandir za 150 zł to wisi i wisi gdziekolwiek. Tak samo Amfibie wystawiane w podobnych pieniądzach niespecjalnie chcą się sprzedać. Ja się oczywiście z Tobą zgadzam, ale obserwuję rynek i jest jaki jest. Życie. A poza tym jest lato i zastój w interesie :) A tego Komandira gdybym nie miał takiego w idealnym stanie to byście nawet nie zdążyli zobaczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55G w bardzo ładnym stanie i w oryginale

https://allegrolokalnie.pl/oferta/poljot-55g-automatic-23-jewels

 

Kupiłem. Zegarek przyszedł z uszkodzonym szkiełkiem.Na zdjęciach nie było widać pęknięcia. Szkiełko nadaje się do wymiany. Zareklamowałem. Dostałem zwrot pieniędzy. Przed wysyłka otworzyłem zegarek. Brak wahnika, ułamany trzpień. Chętnie kupiłbym go po obniżonej cenie bo tarcza i wskazówki idealne, mimo że koperta do polerki, o czym poinformowałem sprzedawcę. Nie wiem czy dobrze zrobiłem, trochę szkoda. Zegarek został ponownie wystawiony z tą samą ceną, ale dołączona została informacja o szkiełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za fajnego 55g trzeba dać 300-350 zł. Nie wiem czy byś się zamknął w tym budżecie z doprowadzeniem go do stanu użyteczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak żałowałem, że się spóźniłem na tego Poljota... Parę miesięcy temu udało mi się kupić czarną wersję z oryginalną koronką i szkiełkiem za 250 zł.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy aby sekundink jest oryginalny?? I ta cena... Gdzie się podziały okazje po 30 zł?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Eva napisał(-a):

A czy aby sekundink jest oryginalny?? I ta cena... Gdzie się podziały okazje po 30 zł?

 

Sekundnik nieoryginalny. Czarny Mir za 30 zł??? Trzeba go najpierw w ogóle znaleźć. A zegarki po 30 zł to chyba 10 lat temu się skończyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kchrapek napisał(-a):

Sekundnik nieoryginalny. Czarny Mir za 30 zł??? Trzeba go najpierw w ogóle znaleźć. A zegarki po 30 zł to chyba 10 lat temu się skończyły.

 

9 minut temu, kchrapek napisał(-a):

Sekundnik nieoryginalny. Czarny Mir za 30 zł??? Trzeba go najpierw w ogóle znaleźć. A zegarki po 30 zł to chyba 10 lat temu się skończyły.

Mhm, dzięki za wyjaśnienia, już się nie odzywam... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie już nie jest aktywne.

Można zapytać na ile sprzedawca wycenił tego MIR'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, zadra napisał(-a):

Ogłoszenie już nie jest aktywne.

Można zapytać na ile sprzedawca wycenił tego MIR'a ?

140zl z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Progfan_87 napisał(-a):

140zl z tego co pamiętam.

dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slava asymetryczna 150, po przeglądzie, nie wiem czy okazja ale ja bym kupił.... Na fejsie Stare Rosyjskie Zegarki.

Edycja:

Niestety okazało się, że w środku jest nieoryginalny.

 

ooooo.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.08.2022 o 11:47, art_69 napisał(-a):

Slava asymetryczna 150, po przeglądzie, nie wiem czy okazja ale ja bym kupił.... Na fejsie Stare Rosyjskie Zegarki.

Edycja:

Niestety okazało się, że w środku jest nieoryginalny.

 

 

To okazja,  nie okazja? 

Nie ma linka i trudno się tu zorientować  co autor miał na myśli?  😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rk7000 napisał(-a):

To okazja,  nie okazja? 

Nie ma linka i trudno się tu zorientować  co autor miał na myśli?  😉

Był na Facebooku na grupie: Stare rosyjskie zegarki  Radziecke Czasomierze - Old... ( nazwa grupy jest tak długa, że nie potrafię zobaczyć jak dalej się nazywa).

Był kilka minut ten zegarek ze zdjęcia ale dla żartu zapytałem się czy to automat i sprzedający odpowiedział  że to nie jest automat. Następnie od razu post sprzedażowy został skasowany- dlatego brak linku.

Dla mnie to okazja kupić Slavę asymetryczna, po przeglądzie, z niewytartą koperta od spodu. Słavy do niezbyt dobre  automaty - dlatego dla innych może to nie być okazja.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.