Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Kacperek_77u napisał(-a):

A co Cię skłoniło do wskazania zegarka z drugiego linka? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kchrapek napisał(-a):

A co Cię skłoniło do wskazania zegarka z drugiego linka? :)

To że żadko widzę kirowskiego w złotej kopercie


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kchrapek napisał(-a):

zegarka

Tam są trzy sztuki. Pierwszy to jakiś cudak, ale kolejne są OK. Co do cen się nie wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kacperek_77u napisał(-a):

To że żadko widzę kirowskiego w złotej kopercie

I dlatego wskazałeś składaka w chorej cenie. Koperta jest chyba z eksportowej złotej Moskwy (rzadkiej) wypuszczonej na Czechosłowację, do środka włożono to co się zmieściło i wystawiono w absurdalnej cenie.

Edit . Faktycznie nie zauważyłem pozostałych dwóch, skupiłem się na pierwszym ulepie. Drugi Kirowski jest ok.

Poprawne modele Kirowskiego i Moskwy. Kirowski miał jeszcze drugą kopertę z "ząbkowanym" ringiem. A Moskwa wychodziła w dwóch różnych kopertach, podobnych wizualnie ale a innym rozstawem uszu na pasek.

KIROWSKIJE ZŁOTY ЧН-677К.JPG

DSC07978.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono. Odkąd pozbyłem się wszystkich "CCCP", jakie miałem w skromnej kolekcji. Teraz, po latach, szukam tylko jednego, czasem na wyjście itp...

 

Nie ukrywam, że wolałbym za dopłatą jakiś równie ładny egzemplarz w cyrylicy, ale coraz trudniej o to (odkąd ostatnio kilka lat temu coś chciałem znaleźć).

 

Dostałem pozwolenie na publikację zdjęć z oferty, może przepłace, ale bardzo mi się podoba. Tylko tarcza, aż zbyt nowa, jak na moją wiedzę o zegarkach z tamtych czasów. Proszę o opinię i serdecznie dziękuję. Pozdrawiam 

Screenshot_2023-01-13-20-03-50-51_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg

Screenshot_2023-01-13-20-03-41-07_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg

Screenshot_2023-01-13-20-03-29-26_a038fdda0361bc57fee075193df50ddc.jpg

Edytowane przez Mrp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza nie jest odnawiana, mam taki sam zegarek i ogólnie jego stan wizualny jest bardzo podobny .

 

Popatrz dokładnie na zdjęcia, na tarczy jest pełno plamek i paproszków (trzeba powiększyć i oglądać na dużym monitorze).

Cena w/g mnie jest za wysoka, to już prawie ociera się o prawdziwego De Luxa (na 23 kamieniach)

I jeszcze jedno, właśnie porównałem, w moim szkiełko jest półkoliste, a w tym z aukcji ma z boku rant (ale nie wiem czy moje jest oryginalne, może bardziej obeznani niech się wypowiedzą)

20230113_202015.jpg

Edytowane przez Wieniek1410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, nie oglądałem w powiększeniu. Temu nie widziałem paproszków. Cena może wysoka, ale jak człowiek tak dalej będzie czekał na okazję, to do sylwestera w tym roku nic nie znajdzie?

 

A wtedy może być jeszcze drożej...

Edytowane przez Mrp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Mrp napisał(-a):

Dziękuję, nie oglądałem w powiększeniu. Temu nie widziałem paproszków. Cena może wysoka, ale jak człowiek tak dalej będzie czekał na okazję, to do sylwestera w tym roku nic nie znajdzie?

 

A wtedy może być jeszcze drożej...

Można dać ogłoszenie do działu "Giełda" ze kupisz taki zegarek ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi Pan podać link do działu, chociaż na priv. Kiedyś na tym dziale była wewnętrzna giełda, ale chyba już nie działa.  Z góry dziękuję.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mrp Czasami jest lepiej przepłacić niż potem żałować że się nie kupiło według mnie 🙃

Próbuj jak możesz negocjować cenę


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups, przepraszam - zapamietam ;)

 


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zapytam: 360 zł za hermetyczną (nawet uwzględniając dobry stan i oryginalny pasek)? Tylko ja uważam, że to przesada, czy to jakiś wyjątkowa okazja?


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Po Bieda napisał(-a):

Ja tylko zapytam: 360 zł za hermetyczną (nawet uwzględniając dobry stan i oryginalny pasek)? Tylko ja uważam, że to przesada, czy to jakiś wyjątkowa okazja?

A o czym Ty piszesz tak w ogóle? Pytasz o Pobiedę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kchrapek napisał(-a):

 

I całkiem ładny De Luxe w oryginale.    https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-poljot-de-luxe-23-jewels-CID87-IDSGQy2.html

 

Widzisz, to ten co Kolega wcześniej pytał. był w podobnym stanie, ale na 2409 (17Jewels) i kosztował dokładnie o 60 % więcej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.