Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Taka pobieda, nieoryginalne wskazówki, cena do lekkiej negocjacji. Może warto?

Screenshot_20230415-120024_Facebook.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto gdyby było wiadomo jaka jest odchyłka dobowa. W te nie wiem, nie sprawdzałem jakoś ciężko mi uwierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tyle, że zegarek potencjalnie do serwisu. Czasem sprzedaję zegarki i też mi się nie chce sprawdzać dokładności w sztukach, które leżą, i nie wiadomo, kiedy (albo czy w ogóle) były u zegarmistrza na serwisie. Napiszę, że dobrze chodzi, a potem kupujący będzie miał pretensję, bo za dwa dni stanie albo zacznie śpieszyć :D.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Polet napisał(-a):

Warto gdyby było wiadomo jaka jest odchyłka dobowa. W te nie wiem, nie sprawdzałem jakoś ciężko mi uwierzyć.

Wystarczy poprosić Piotrka o sprawdzenie. A druga bajka że oczywiście fajnie gdy chodzi super punktualnie ale w zegarkach kolekcjonerskich ja osobiście tego nie wymagam. Ma chodzić a jak to drugorzędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. W takim przypadku faktycznie. Ja trochę spojrzałem na to pod swoim kątem, gdzie mam zamiar tego ruska, świadom wszelkich problemów z nieszczelnością i patyno-podatnością nosić na co dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to i tak lepiej, żebyś zegarek do noszenia na co dzień dał do smarowania :). zakupy używek to zawsze loteria i kwestia uczciwości sprzedającego. jak opis jest enigmatyczny, a cena poważna, to warto podpytać, co znaczy na chodzie (czy chodzi we wszystkich pozycjach, czy ciągnie wszystkie wskazówki, czy da się ustawić godzinę). bo są i tacy handlarze, dla których "na chodzie" = sekunda się przesuwa, jak potrząsnę zegarkiem :D.

Ja ostatnio wtopiłem na takim opisie:

Witam sprzedam zegarek mechaniczny łucz z rzadka zieloną tarcza sprawny lecz chodu i stanu nie sprawdzałem sprzedaję jako do naprawy,koperta stan bdb ,zdjęcia wieczorne pozdrawiam i zapraszam do licytacji

 

I tak, sprawny = potrząsnę, to coś tam pójdzie. Zdjęcia też były pod takim kątem, że nie widać było, że tarcza do śmieci, a koperta bardzo słaba. Sprzedawał "jako do naprawy", więc nie mam się o co czepiać, teoretycznie. Ale cóż, życie, pójdzie do ludzi z uczciwym opisem, że złom, a ja stracę parę dyszek.

Edytowane przez oszolom

Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich specjalistów.

Jestem zupełnym laikiem w dziedzinie zegarków. Ostatnio zachorowałem na zegarek 24h. No i kupiłem ten który widzicie w linku powyżej.

Powiedzcie mi co to za model, nic nie mogę znaleźć na jego temat. Jest wiele innych 24h ale takiego nie mogę spotkać w necie.

Może ktoś coś wie na jego temat ?

Edytowane przez miklaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena OK. Ale nie okazja. Tak czy inaczej - jak się podoba, to weź, a nie szukaj sztuki za 3 dychy ;)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, miklaaa napisał(-a):

https://allegrolokalnie.pl/oferta/ultra-rzadki-wczesny-zegarek-raketa-24h-r

 

Witam wszystkich specjalistów.

Jestem zupełnym laikiem w dziedzinie zegarków. Ostatnio zachorowałem na zegarek 24h. No i kupiłem ten który widzicie w linku powyżej.

Powiedzcie mi co to za model, nic nie mogę znaleźć na jego temat. Jest wiele innych 24h ale takiego nie mogę spotkać w necie.

Może ktoś coś wie na jego temat ?

Nie dość że nie wczesny to wręcz odwrotnie, na tarczy Russia a nie CCCP. No i przede wszystkim składak. Ktoś włożył "bebechy" z tarczą z 24H do zwykłej koperty  i to chyba Sławy, a nie Rakiety. Kolekcjonersko wtopa ale jak działa i się podoba to nosić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wczytał mi się post o Rakiecie, kiedy odpowiadałem. Cena OK była do Łucza od Poleta :P


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kchrapek napisał(-a):

Nie dość że nie wczesny to wręcz odwrotnie, na tarczy Russia a nie CCCP. No i przede wszystkim składak. Ktoś włożył "bebechy" z tarczą z 24H do zwykłej koperty  i to chyba Sławy, a nie Rakiety. Kolekcjonersko wtopa ale jak działa i się podoba to nosić :)

No to trochę lipa...

Nie dość że kolekcjonersko bez wartości to jeszcze składak.

A w ogole to mój pierwszy zegarek mechaniczny - strasznie małą ma średnicę w stosunku do dzisiejszych zegarków. Dzięki za opinię.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chyba Zbyszek w 3 minuty kupił.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.04.2023 o 11:08, kchrapek napisał(-a):

Nie dość że nie wczesny to wręcz odwrotnie, na tarczy Russia a nie CCCP. No i przede wszystkim składak. Ktoś włożył "bebechy" z tarczą z 24H do zwykłej koperty  i to chyba Sławy, a nie Rakiety. Kolekcjonersko wtopa ale jak działa i się podoba to nosić :)

A nie macie wrażenia , że to jest taki sam zegarek jak ten który kupiłem.

https://www.russian-watches.info/shop/raketa-24-hours-watches/classic/raketa-classic-24-hour-mechanical-watch-silver2/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie poczekaj, aż zegarek dotrze do Ciebie. Mechanizm może być 24H, ale to sprawdzisz dopiero jak go będziesz miał w rękach. To, że na mostku jest 2628H, wcale nie dyskwalifikuje go. Mam dwa 24H, jeden ma mostek 2628H, drugi 2623H i wygląda, że montowano co było pod ręką , aby upłynnić mechanizmy 24 godzinne. Zawsze możesz oddać sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.04.2023 o 17:10, timegoesby napisał(-a):

Spokojnie poczekaj, aż zegarek dotrze do Ciebie. Mechanizm może być 24H, ale to sprawdzisz dopiero jak go będziesz miał w rękach. To, że na mostku jest 2628H, wcale nie dyskwalifikuje go. Mam dwa 24H, jeden ma mostek 2628H, drugi 2623H i wygląda, że montowano co było pod ręką , aby upłynnić mechanizmy 24 godzinne. Zawsze możesz oddać sprzedawcy.

Ale ja go już mam od kilku dni (linka dałem dlatego że nie potrafiłem załączyć zdjęć).

On jest 24-ro godzinny.

Wydaje mi się że podobne znalazłem w internecie, możliwe jest żeby ktoś identyczne poskładał?

Albo ja jestem ślepy i one jednak się rożnią szczegółami.

 

 

 

Edytowane przez miklaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, miklaaa napisał(-a):

Ale ja go już mam od kilku dni (linka dałem dlatego że nie potrafiłem załączyć zdjęć).

On jest 24-ro godzinny.

Wydaje mi się że podobne znalazłem w internecie, możliwe jest żeby ktoś identyczne poskładał?

Albo ja jestem ślepy i one jednak się rożnią szczegółami.

IMG20230411094512.jpg

Screenshot_2023-04-09-14-23-26-23_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Screenshot_2023-04-02-23-06-50-95_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

W złotym brak znaczka powyżej napisu Made in USSR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.