Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Na ukrainę kasy PP nie poslesz bo oni tam nie działaja smile.gif Dośc pospolite jest wysyłanie kasy poprzez WesternUnion bo wychodzi przy kwotach do 2-3 setek najtaniej - oczywiście "jest ryzyko, jest przyjemność" więc sam musisz sobie odpowiedzić na pytanie czy warto ryzykować. Akurat ten koleś jest ok - miałem z nim cosik wspólnego kiedyś - mam tylko jedną małą uwagę do niego - drogi jest - jak pośledzisz jego aukcje to trochę jak nasz monte... tu kupi za dwa piwa a potem wystawia za dwa wagony tegoż :rolleyes:

 

Niedawno miał Gagarina ale nawet ja nie dałem się ponieść emocjom :rolleyes:

Western Union również przerobiłem z ukraińcami i zadziałało.

Edytowane przez nekroskop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ukrainę kasy PP nie poslesz bo oni tam nie działaja smile.gif Dośc pospolite jest wysyłanie kasy poprzez WesternUnion bo wychodzi przy kwotach do 2-3 setek najtaniej - oczywiście "jest ryzyko, jest przyjemność" więc sam musisz sobie odpowiedzić na pytanie czy warto ryzykować. Akurat ten koleś jest ok - miałem z nim cosik wspólnego kiedyś - mam tylko jedną małą uwagę do niego - drogi jest - jak pośledzisz jego aukcje to trochę jak nasz monte... tu kupi za dwa piwa a potem wystawia za dwa wagony tegoż ;)

 

O ja pierdu!!! Przypomniałem sobie o mirze. :rolleyes: Ale obciach... Właśnie napisałem sobie żółtego Sticka i przykleiłem pod monitorem - znaczy z taka przypominajką to na pewno już wyślę. Normalnie aż do jamki ze wstydu chcę się schować :rolleyes:

 

A wracając do olimpijczyka to jeden z forumowiczów zaoferował pomoc bo sam właśnie coś u tego pana kupił więc może i się uda :)

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ruskich zegarkach lubię również to, że każdy znajdzie coś co go kręci np olimpijczyki itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomirek,tarcza jak w tym moim,ale koperta zdecydowanie inna (-;


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie POMOCY... :)

Obie są śliczne pierwsza charakter sportowy AMFIBIA REFF

Mój odnośnik

 

Oraz niewinna biała ślicznotka RED SEA z białym cyferblatem

Mój odnośnik

 

Moje uwagi:

Reef- zgrabna, wąski bezel i ładne indeksy (odrzuca mnie pasek ala Tissot PR 516)

RED SEA - klasyk, wygląd divera, przepiękna biała tarcza (tutaj trochę mnie odpycha wielkość bezela)

Liczę na was i mam nadzieję że do wieczora nikt mi ich nie sprzątnie :)

Edytowane przez uki999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłopot w tym, że właściwie pomóc mozesz sobie tylko sam :huh:. Bo gusta są różne i nawet gdyby zorganizować głosowanie, to i tak przecież nie musisz tu podzielać zdania większości. Zawsze będzie tak, że, przynajmniej przez pewien czas będziesz po zakupie zastanawiał się, czy to na pewno był dobry wybór, bo oba zegarki są ładne. Pasek w Reef zawsze można wymienić na coś ciekawszego. To, o czym natomiast musisz wiedzieć, to niepokojące kłopoty jakościowe dotyczące wszystkich Vostoków od tych za 200zł po Vostok Europe. Niestety automatyczny naciąg uwielbia się psuć, głównie (jak się wydaje) ze względu na fatalne fabryczne smarowanie, a większość polskich zegarmistrzów (przynajmniej wszyscy ci, których znam) zaciekle bronią poglądu, że niedziałające koło automatu trzeba wymienić i nie wolno go smarować. Ja mam inne zdanie, bo po czyszczeniu i smarowaniu koło z reguły znów działa dobrze, ale z profesjonalnym serwisowaniem Vostoków w Polsce jest ogromny problem, podobnie z dostępnością częsci zamiennych. Do tego nowego typu zakrecane koronki Vostoka lubią czasem "zgubić" gwint i kaplica, bo nie da się ich naprawić ani niczym zastapić - trzeba mieć nową oryginalną koronkę. No i warto wiedzieć jeszcze, że w Amfibiach zdarza się odklejenie pierścienia bezela, co już się jednemu z klubowych kolegów przytrafiło. Moim zdaniem wszystkie produkty Vostoka nie są warte swojej ceny i osobiście poleciłbym divera firmy Orient - nieco tańszy, równie ładny i owiele bardziej niezawodny. Ale jesli mimo to chcesz Vostoka, to kup tego, który w pierwszej chwili mocniej "chwycił cię za serce" :huh:

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca musi mieć niezłe źródło- same nówki na jego innych aukcjach 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-23779-0-70756700-1331579443.jpg Edytowane przez nekroskop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy takiego nie widziałem, ale na wysokiej klasy czasomierz nie wygląda. Zdziwiłbym się, gdyby mechanizm był ruski...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już kiedyś takiego albo bardzo podobnego rosyjskiego prawie majaka i mechanizm w nim to Zaria 2209, więc mechanizm całkiem spoko tylko, że w damce. Mam garniturową rosyjską dużą Zarie z tym mechanizmem za którą w w super stanie dałem 30 zł z przesyłką i choć działa super to w środku jest przerażająco pusto i nawet nie ma pierścienia centrującego, to zegarki z czasów najgłębszego kryzysu radzieckiego/rosyjskiego przemysłu gdy starali się tłuc coś nowego z zapasów mechanizmów jakie tylko wpadły im w ręce... :-| Inna sprawa że ta koperta pewnie jest chińska...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano tak, ta Zaria może tam byc, bo ma akurat 21 kamieni.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) mix białoruskiego wympieła z koperta odzyskaną z zezłomowanego komandira :( okazja jak nic :(

Jakby ktoś to kupił to niech da znać, bo ostatnio widziałem do kupienia odwrotność, czyli koperta prawdopodobnie z wympieła (lub innego białorusa), a tarcza od komandirskiego - więc można by było zlożyć 2 prawie oryginały :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wiem, ze generalnie zegarek jest wart tyle ile kupujacy chce zaplacic za niego, ale chcialem zapytac jaka kwata bedzie rozsadna za ten oto zegarek:

 

http://allegro.pl/sh...item=1258886870

 

Pozdrawiam

 

Na pewno mniej niż wynosi cena minimalna w tym przypadku  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma w tym modelu rozsądnej stawki bo to zegarek "branżowy" w sensie na życzenie jakiejś firmy - kolekcjonersko średnio ciekawie. NOS w pudełku z tarczą w cyrylicy czyli rzadsza wersja widziałem ostatnio za 950pln na ebay.de

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek - Bede wdzieczny za jakies linki jesli zauwazysz taki zegarek NOS + cyrylica na jakiejs aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek zaznaczam, że nie mam pojęcia o wartości tego zegarka, sugeruję się tylko cenami na ebayu (99$ 49,99$ każdy bez bransolety).

A oto właściwa aukcja 15$ jak widać różnica cen jest pokaźna, zwłaszcza, że w pakiecie mamy bransoletę i jakiś grawer na spodzie kasety (nawet jeśli bezwartościowy, to cieszy oko). Jak już wspominałem nie mam pojęcia o jego wartości kolekcjonerskiej/pieniężnej, ale zainteresowałem się, ponieważ sam taki posiadam i tu jedno pytanie do Was: czy ten zegarek ma jakąkolwiek wartość? (nie chodzi mi o wycenę, ale ocenę jakości, czy jest rzadki itp). Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Tak, jak napisał Voli - nie jest to na pewno unikat, choć ciekawy model. Nie jest to wyższa półka, ale też i nie najniższa. Cena na tym ruskim alledrogo jest rozsądna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze dodał, że dużo zależy od tego przysłowiowego głodu kolekcjonera na konkretny model. Ja osobiście więcej niż 20-30zł za niego bym nie dał. Nie ma takiego ciśnienia, no chyba, że trafiłby się NOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.