Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

oooo widzisz corn86... co dwie pary oczu to nie jedna... rzeczywiście nie zwróciłem uwagi na oznaczenia na werku - to składactwo rzeczywiście, choć tarcza ciekawa to kolekcjonersko okaz nie bardzo

 

Tak tarcza ładna, dobrze zachowana i dość rzadka, można by pozyskać na części tylko cena trochę wysoka :rolleyes:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to robimy zakłady, kto za dużo wypił - major, dziadek czy sprzedawca :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę tutaj i na majstersztyki - widzę "ołć" i "wiem ,że coś się dzieje";) Gość od dość dawna poprawia mi humor - taki czaso-umilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rarytasik. Jak myślicie do ilu dojdzie cena? ;)

 

http://allegro.pl/poljot-chronograf-lotniczy-zegarek-i1934860718.html

 

Widzę, że Streła powraca ;)

Z czarnej Streły z podrobioną tarczą ( http://zegarkiclub.pl/forum/topic/38577-ruskie-okazje-na-aukcjach/page__view__findpost__p__700690 ) , powstał oryginalny, biały Poljot chronograf.

Poza tarczą reszta pozostała taka sama. Jak chcecie się dokładniej przyjrzeć temu rarytasikowi, to polecam obejrzenie zdjęć na poprzedniej aukcji. Jak słusznie zauważył Aronus, wskazówka godzinowa jest przystrzyżona, a sekundnik od chronografu wzbudza pewne wątpliwości. Nietrudno jest znaleźć zdjęcia oryginałów i na nich wyraźnie widać, że oryginalny sekundnik jest dłuższy.

Na ebayu można kupić oryginalny sekundnik (75 USD + przesyłka), jakby ktoś chciał.


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Streła powraca :angry:

Z czarnej Streły z podrobioną tarczą ( http://zegarkiclub.pl/forum/topic/38577-ruskie-okazje-na-aukcjach/page__view__findpost__p__700690 ) , powstał oryginalny, biały Poljot chronograf.

Poza tarczą reszta pozostała taka sama. Jak chcecie się dokładniej przyjrzeć temu rarytasikowi, to polecam obejrzenie zdjęć na poprzedniej aukcji. Jak słusznie zauważył Aronus, wskazówka godzinowa jest przystrzyżona, a sekundnik od chronografu wzbudza pewne wątpliwości. Nietrudno jest znaleźć zdjęcia oryginałów i na nich wyraźnie widać, że oryginalny sekundnik jest dłuższy.

Na ebayu można kupić oryginalny sekundnik (75 USD + przesyłka), jakby ktoś chciał.

A jaka ściema w opisie. No nie mogę. A myślałem, że to poważny sprzedawca. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czuje się zniesmaczony. Muszę przyznać, że pomimo wielu zdjęć w wysokiej rozdzielczości nie przypatrywałem się detalom. Do tego jeszcze ta poprzednia aukcja. Dzięki za uświadomienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy tych ilościach zegarków jakie ta osoba sprzedaje,często osiągające astronomiczne w stosunku do realiów kwoty - takie michałki były kwestią czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie warto, tandeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak napisał Krzysiek - te zegarki poza nazwą nie mają nic wspólnego z Łuczem.. a Cena z kosmosu wzięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze i ja zapytam. Czy warto zaangazowac sie w licytacje tego POLJOTa? :)

http://allegro.pl/poljot-de-luxe-23-kamienie-ideal-i1934861802.html

 

Powaznie mysle o prezencie dla mojego Taty na okragla rocznice urodzin. Cos w podobnym stylu byloby chyba najlepsze.

Edytowane przez smyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@smyr Gdyby koperta była złota a nie pozłacana, to można by się poważnie zastanowić, a tak moim zdaniem nie warto. Poza tym tarcza wygląda mi mało oryginalnie - znaczy się mogła być odnawiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarcza odnawiana, w tej cenie naprawdę nie warto. Lepiej rozejrzyj się za jakimś NOS'em, bo w tej cenie możesz mieć ciekawe egzemplarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre fotki, zegarek czyściutki, nowa koronka. Mam identycznego tylko w zwykłej chromowanej kopercie. Tarcza identyko i też przemalowałem wskazówkę na taki kolor :) Wygląda fajnie, ale to nie za taką kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

co powiecie o tym zegarku:

http://allegro.pl/ze...1941835039.html

spodoba

 

Dla mnie cena zbyt wysoka i w tym kolorze jest nieładny. Są ładniejsze wzory tarcz tego modelu.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cena zbyt wysoka i w tym kolorze jest nieładny. Są ładniejsze wzory tarcz tego modelu.

 

W tym kolorze jest taki "sowiecki" :)

Co jaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym zegarku warto powiedzieć, że jakościowo nie ma on nic wspólnego z 24 godzinnymi zegarkami z CCCP - to współczesna robota "po kosztach".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obstawiam 700 x 2 conajmniej....

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.