Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze i ja zapytam. Czy warto zaangazowac sie w licytacje tego POLJOTa? :)

http://allegro.pl/poljot-de-luxe-23-kamienie-ideal-i1934861802.html

 

Powaznie mysle o prezencie dla mojego Taty na okragla rocznice urodzin. Cos w podobnym stylu byloby chyba najlepsze.

Tarcza odnawiana, wskazówki chyba dłubane , koronka nieoryginalna, koperta albo powycierana, albo na nowo złocona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Streła powraca ;)

Z czarnej Streły z podrobioną tarczą ( http://zegarkiclub.pl/forum/topic/38577-ruskie-okazje-na-aukcjach/page__view__findpost__p__700690 ) , powstał oryginalny, biały Poljot chronograf.

Poza tarczą reszta pozostała taka sama. Jak chcecie się dokładniej przyjrzeć temu rarytasikowi, to polecam obejrzenie zdjęć na poprzedniej aukcji. Jak słusznie zauważył Aronus, wskazówka godzinowa jest przystrzyżona, a sekundnik od chronografu wzbudza pewne wątpliwości. Nietrudno jest znaleźć zdjęcia oryginałów i na nich wyraźnie widać, że oryginalny sekundnik jest dłuższy.

Na ebayu można kupić oryginalny sekundnik (75 USD + przesyłka), jakby ktoś chciał.

 

Dziekuje bardzo, dzieki tobie mam nadal 1200pln i spokojne nerwy ;)

Pisalem do tego sprzedawcy o odwolanie mojej oferty, bez odpowiedzi. Na moje szczescie ktos mnie przebil i teraz moze sie cieszyc ta "perelka kolekcjonerska w idealnym stanie"


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarcza odnawiana, w tej cenie naprawdę nie warto. Lepiej rozejrzyj się za jakimś NOS'em, bo w tej cenie możesz mieć ciekawe egzemplarze

No prosze, jak to warto zawsze zapytac, zanim sie czlowiek napali. ;)

 

Tarcza odnawiana, wskazówki chyba dłubane , koronka nieoryginalna, koperta albo powycierana, albo na nowo złocona ;)

 

Bylem pewny, ze go odnawiali, ale nie sadzilem ze tak po calosci ;) . Bede musial spokojnie poczekac na lepsza okazje. Jeszcze troche czasu mam (Tata ma urodziny w styczniu).

 

Dziekuje Wam za odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle :)

Jak na podróbe/oryginał szufladowy. hahahaha

 

A tak wygląda oryginał szufladowy w stanie idealnym :)

 

po0i.jpg

 

po1z.jpg

 

po2w.jpg

 

po3l.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba warto się zainteresować tym Majaczkiem: http://allegro.pl/majak-16-kamieni-jak-nowy-zlocony-bcm-i1965436635.html

Ja już mam podobnego w takim stanie :)

albo tym Poliotkiem, takiego na pewno nie masz- NIKT NIE MA:



http://allegro.pl/poljot-17-zabytek-z-zsrr-sprawny-polecam-i1966308408.html


Sex, drags & rock-n-roll !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny, moze bedzie mi dane kiedys takiego upolowac


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny radziecki UNIKAT



Mój odnośnik

 

Unikatowy skladak z minimum dwoch zegarkow :D Mozna sie pokusic na tarcze i mechanizm (automatyczy deluxiak 29k) ale nie wiadomo co w srodku siedzi.

Zreszta tarcza troche podniszczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny radziecki UNIKAT



Mój odnośnik

Unikatowy skladak z minimum dwoch zegarkow :D Mozna sie pokusic na tarcze i mechanizm (automatyczy deluxiak 29k) ale nie wiadomo co w srodku siedzi.

Zreszta tarcza troche podniszczona.

Wygląda jak bigos - przegląd tygodnia w 1 zegarku.. tarcza zmęczona życiem, za taką stan tego werku z 29 też może być jak całego tego tworu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przeczytajcie, pozniej fotki ogladajcie. A ta cena szoook.

Mój odnośnik

chyba zaczne zbierac same pudelka. :D

Cena spora, pudełko od zupełnie innego zegarka - bo z 2 moskiewskiej fab. a zegarek to nie Moskwa (nawiasem mówiąc z 1 moskw.) a Rosija z Pietrodworca. Ktoś się starał dorobić poczucie oryginalności i integralności :D

Edytowane przez armian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kogoś poniosło z tą mega okazją i aż z dwóch kont poszły :P gorzej jak kupione będzie przez k'teraz na obu aukcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam przynajmniej jeszcze jedno konto tego cwaniaczka, te srebrne koperty to musiał pewnie, gdzieś, kiedyś w hurtowej ilości dopaść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie warto, tandeta

Aj tam od razu tandeta. Kupiłem ten zegarek i chodzi punktualnie. Co ciekawe w środku siedzi damski mechanizm 1801.1. Nie mam zastrzeżeń co do jakości wykonania a prawdziwi dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach i nie piją przed 12-stą B)

Edytowane przez kfgz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne ,że odpowiada nabywcy - to co napisał Krzysiek odnosi się do tego czym kiedyś był Łucz a czym stał się po upadku Sojuza i trwa do dziś - kwestie gustu pozostają nienegocjowalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że określenie tandeta jest ogólne, a jednym z przytoczonych argumentów do tego egzemplarza jest punktualność. Dla mnie nie ma znaczenia że zegarek jest punktualny. Każdy który mam na ręce jest założony na max 10h a na następny dzień inny, więc nawet jeśli spóźnia się, bądź spieszy o 5 min na dobę to mnie to nie rusza B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej enigmatycznym dla mnie faktem jest użycie malutkiego werku z damki Łuczowej.. Btw. dobrze, że chodzi dokładnie - odmienny stan rzeczy w świeżym zegarku byłby tym bardziej potwierdzający nasze tezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co powiecie na temat tych zegarków?

 

http://allegro.pl/ekskluzywna-pozlacana-pobieda-czarna-i1949868963.html

http://allegro.pl/lucz-de-luxe-rzymskie-cyfry-pozlacany-piekny-i1968840735.html

 

Zwłaszcza ta ?????? mnie interesuje. Kiedyś miałem podobną :-(

Nostalgia - zastanawiam się czy to w pełni oryginał. Mam wrażenie, jakby wskazówki nie były od tego zegarka. Ale możliwe, że nie mam racji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baele- oba wyglądają spójnie i oryginalnie (w sensie integralności) - ta Pobieda to jest z ostatnich wypustów CCCP - jest na mocno "ekonomicznym" werku 2602 Mój odnośnik - jakość użytych materiałów nie umywa się do starszych produkcji. Co do estetycznej strony to wskazówki są oryginalne - Mój odnośnik .

Co do cen - to Pobieda - drogo, Łucz - również sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armian,

 

wielkie dzięki za "oświecenie". Ta ?????? ma cyferblat, który mi się bardzo podoba, chociaż wolałbym czarne rzymskie indeksy na złotym tle. Ale nie wiem, czy takie były produkowane, na pewno ?????? takie produkowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.