Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

miałem chrapkę na taka amfibię , ale cena trochę oszalała i pewnie będzie jeszcze szła do góry . :)

Edytowane przez yacek _b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bohun to chyba miało być w kupię sprzedam zamienię oddam albo na bazarku co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adekwatna, czy nie, gdyby nie to, że nie mam kasy, już by jej tam nie było :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

werk Poljotowski a reszta wygląda jak dla mnie mocno bazarowo - namalowane na tarczy chronografowe aplikacje, całość wygląda jak dla rosyjskiego Jamesa Bonda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro był dla Ciebie tyle wart to warto ;-)

A do tego Sikor w niezłym stanie przeca.

Akurat na poljot'ach nie bardzo sie znam i nie wiem, czy aby nie skladak. Ale fakt - bardzo mi sie spodobal :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o opinię, czy warto zainteresować się zegarkiem z tej aukcji:

 

http://allegro.pl/poljot-budzik-grubo-zlocony-stan-sklepowy-i2022022666.html

 

Podoba mi się, ale nie wiem, czy ewentualny koszt naprawy nie byłby niewspółmierny do wartości zegarka. Pozdrawiam.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć na ilu się zatrzyma licytacja. Nie liczyłbym na to, że sprzeda się za 10zł. Jeśli chodzi o naprawę, to w naszej zegarkowej branży zdarza się dokładać do interesu :rolleyes: Aczkolwiek nie wydaje mi się, aby te nachodzące wskazówki stanowiły wielki problem. Zapewne trzeba je trochę odgiąć i powinno być dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba powalczę :-) Dzięki za odpowiedź.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zegarek z tej serii (ze stateczkiem) ale jako dziecko. Rozmiar 30 mm obecnie niestety trochę mały jak dla mnie. Zegarek wygląda na oryginalny i w całkiem niezłym stanie (koperty były oksydowane i tu zwykle z biegiem czasu najbardziej widać zużycie). Sam się zastanawiałem nad kupnem tego sikora, ale czekam na taki właśnie jak sam miałem (ze wspomnianym stateczkiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie wyceniamy zegarków, po drugie to ty wiesz, ile chcesz za niego dać- to vintage, nie ma ceny katalogowej, po trzecie nie jestem absolutnie przekonany że tarcza nie była odnawiana, choc nie twierdzę, że była, bo wygląda dobrze, tylko jej stan jest tak ładny, że trochę mnie dziwi :). Twierdzę natomiast, ze mechanizm jest z Mińska, więc nie jest oryginalny, czego sprzedawca może oczywiście nie wiedzieć, ale potencjalny kupujący powinien B)

 

EDIT: a jak się przyjrzeć, to jest nawet sprzedawca, który sprzedaje dokładnei takie tarcze, nowe, z zapasów - może stąd taki śliczny wygląd tej tarczy :)

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomocy, zakochałem sie w De LUXach: ten jest idealny, do jakiej ceny warto go licytować? Jak sądzicie? http://allegro.pl/poljot-de-luxe-23-kamienie-ideal-i2043494666.html

 

Nie jest idealny, bo ma nieoryginalną tarczę i koronkę i mechanizm.

Oryginał wygląda tak http://zegarkiclub.pl/forum/topic/52578-moj-skromny-zbiorek/page__view__findpost__p__600161

http://www.ussrwatches.info/main.php?g2_itemId=1975

http://www.ussrwatches.info/main.php?g2_itemId=3682

Życzę owocnych poszukiwań i oby miłość nie okazała się ślepa :)


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, Hans zawsze dostarczy materiału do porównań :) . Tak się zastanawiałem, czy kreski nie powinny być złote, ale pamiętać to wszystko... Zatem mam jasność, ze tarcza to zamiennik :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za pomoc, wstrzymam się z zakupem, chyba, że aukcja będzie rzeczywiście okazyjna/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.