Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na zmiany chodzi o oryginalny, nietuzinkowy zegarek z "duszą"

Oto moje typy, który jest godny uwagi???

1.Mój odnośnik

Do jakiej ceny warto licytować??

2.Mój odnośnik

3.Mój odnośnik

Do jakiej ceny warto licytować??

4.Mój odnośnik

Pozdrawiam.

Edytowane przez Casio G-SHOCK GD-100 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z podanych propozycji najbardziej przypadła mi do gustu pancerna Sława. Jeśli mechanizm nie jest zajechany i świeżo po przeglądzie to ja bym się skusił. Cena mogłaby jednak być ciut niższa. Z kolei ten ostatni Poljot to już cenowa abstrakcja :P

Pokazywany Łucz to rzadki model, myślę, że cena skoczy do góry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie elektromechaniczne cudo...

http://allegro.pl/zegarek-lucz-elektro-mechaniczny-i2566404548.html

 

Ciekawe jaką cenę osiągnie. Kiedyś na eBayu było to nieco ponad 300zł.

To jest coś... zastanawiam się czy sam nie brać udziału w licytacji, bo sikor wydaje się godny uwagi.

Co myślicie?

Nie żartujcie, w Białymstoku na starociach raz na miesiąc pojawia się działający za 100-150 zł.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na zmiany chodzi o oryginalny, nietuzinkowy zegarek z "duszą"

Oto moje typy, który jest godny uwagi???

1.Mój odnośnik

Do jakiej ceny warto licytować??

2.Mój odnośnik

3.Mój odnośnik

Do jakiej ceny warto licytować??

4.Mój odnośnik

Pozdrawiam.

 

Jeżeli chcesz zegarek do codziennego noszenia, to ten Poljot z pierwszego linku wydaje się najlepszy; ten Poljot z ostatniego linku też mógłby być gdyby nie ta cena :) Slava lubi być bardziej kapryśna jeśli chodzi o usterki (słynne sprzęgiełko). Natomiast Łucz elektromechaniczny bardziej nadaje się do kolekcji niż na nadgarstek, bo to dość rzadki zegarek; ponadto jego cena na pewno jeszcze mocno skoczy do góry. A i jeszcze jedna praktyczna wskazówka - trzy z czterech zegarków, których kupno rozważasz mają nietypowe szkiełka - w razie stłuczenia przy codziennym noszeniu może być problem z dostępnością nowego szkiełka (a sądząc po nicku lubisz wytrzymałe zegarki :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Wasze opinie bardzo się przydały. Najprawdopodobniej zdecyduję się na Poljota - pierwszy link , choć Slava jest moim zdaniem piękna :)- to mówi zagorzały sympatyk Casio G-SHOCK, chyba się starzeję. :)

Proszę was Slave ktoś mi buchnął sprzed nosa :(

 

Dziś wychwyciłem również;

POLJOTA

chyba w niezłym stanie. Co do ceny 220 złotych - czy to nie za drogo za ten model. Prosze o radę.

Edytowane przez Casio G-SHOCK GD-100 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Poljot fajnie wygląda ale niech mnie koledzy wyprowadzą z błędu jeśli źle myślę - wbrew opisowi ten zegarek nie ma stalowej koperty :) W tej cenie można wyhaczyć Poljota w całkowicie stalowej kopercie - trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość przy szukaniu. No i w tym przypadku znowu jest to nieszczęsne nietypowe szkiełko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Ten Poljot fajnie wygląda ale niech mnie koledzy wyprowadzą z błędu jeśli źle myślę - wbrew opisowi ten zegarek nie ma stalowej koperty :) W tej cenie można wyhaczyć Poljota w całkowicie stalowej kopercie - trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość przy szukaniu. No i w tym przypadku znowu jest to nieszczęsne nietypowe szkiełko ;)

Dokładnie: to nie jest stalowa koperta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladniejszy jest obecnie na bazarku w deczko wyzszej cenie.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zostałem szczęśliwym posiadaczem tego o to "cuda"

 

2578443782.jpg

 

Też "pancery" jak mój G - Shock

Mam nadzieję, że będzie dobrze służył.

Edytowane przez Casio G-SHOCK GD-100 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziękuję i POZDRAWIAM.

Aha przypominam sobie , że jako dzieciak podobnego POLJOTA mial naręku mój TATO i zapamiętałem, że wówczas był dla mnie ciężki i masywny. HE ot takie wspomnienie.

Edytowane przez Casio G-SHOCK GD-100 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie te zegarki mają to "coś" może.....duszę???:)

Im człowiek bardziej zaczyna się wgłębiać, poznawać historię, mechanizmy działania tym bardziej wciąga.

Może odkryłem swoją nową pasję.

Edytowane przez Casio G-SHOCK GD-100 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie te zegarki mają to "coś" może.....duszę???:)

Im człowiek bardziej zaczyna się wgłębiać, poznawać historię, mechanizmy działania tym bardziej wciąga.

Może odkryłem swoją nową pasję.

he he witaj wsrod ludzi z ta choroba,wierz mi bedzie postepowac bardzo szybko,a wiec powodzEnia w zbieractwie :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/stare-zegarki-3xzodiak-zaria-q-q-polecam-i2577579722.html

mało czasu pozostało ale wkleję linka

jedna zaira i badziewiaste q&q

trzy zodiaki a jeden z nich ma Polski mostek !!!

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

http://allegro.pl/stare-zegarki-3xzodiak-zaria-q-q-polecam-i2577579722.html

mało czasu pozostało ale wkleję linka

jedna zaira i badziewiaste q&q

trzy zodiaki a jeden z nich ma Polski mostek !!!

Treevil Ty zachęcasz żeby to kupić?! W opisie tego wątku stoi "Zegarki, którymi warto się zainteresować"... moim zdaniem to shit wystawienniczy i powinien być w "Nie przepłacajcie...", ale skoro to okazja... licytuj ;-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

 

w mojej opinii zegarek z polskim mostkiem jest ultrakolekcjonerski lub muszę wymyślić jeszcze lepsze słowo przekolekcjonerski ;-)

 

takich okazów jest tak mało, że to mało powiedziane kolekcjonerski ;-)

 

gdyby Kolega Treevill pokazał to szybciej pewnie i 500pln by nie starczyło

 

nie zgadzam się z Twoją opinią Kolego D@dik

 

 

 

ps. jakby coś to nie była moja akucja ;-)

 

a zresztą takie polskie błoniaki itp. lekko ponad 100pln w dobrym stanie się sprzedają więc nawet bez tego oznaczenia na mechanizmie to nawet nie była zła cena

 

 

 

 

polska alfa :

 

 

http://allegro.pl/alfa-16-kamieni-z-polskim-znakiem-na-mechanizmie-i2579773312.html

 

poszła za 400pln

 

 

Edytowane przez spartasongo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treevil Ty zachęcasz żeby to kupić?! W opisie tego wątku stoi "Zegarki, którymi warto się zainteresować"... moim zdaniem to shit wystawienniczy i powinien być w "Nie przepłacajcie...", ale skoro to okazja... licytuj ;-P

 

chciałem kupić a licytacja warta była pokazania

 

hehe

w mojej opinii zegarek z polskim mostkiem jest ultrakolekcjonerski lub muszę wymyślić jeszcze lepsze słowo przekolekcjonerski ;-)

takich okazów jest tak mało, że to mało powiedziane kolekcjonerski ;-)

gdyby Kolega Treevill pokazał to szybciej pewnie i 500pln by nie starczyło

 

według wiedzy znawców był by to składak (podobno tylko alfy polskie mostki miały) ale to już kolejny zodiak z polskim mostkiem jaki widzę

 

nawet takiego uszkodzonego składaka chciałbym mieć ;)

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Cześć...

hehe

w mojej opinii zegarek z polskim mostkiem jest ultrakolekcjonerski lub muszę wymyślić jeszcze lepsze słowo przekolekcjonerski ;-)

takich okazów jest tak mało, że to mało powiedziane kolekcjonerski ;-)

gdyby Kolega Treevill pokazał to szybciej pewnie i 500pln by nie starczyło

nie zgadzam się z Twoją opinią Kolego D@dik

...Twoje święte prawo... Nie mam z tym problemu. 235 zeta za takie składaki? No chyba, że ktoś bardzo szuka i pragnie. Ja bym nie dał. Ponadto odrzucają mnie oferty różności szufladowych zdezolowanych i "apgrejdowanych" pisakami. Za 500 chyba by nie poszło, bo było w kategorii, do której każdy forumowicz często zerka i żadne odkrycie kwartału to nie było. Sam za drobniaki sprzedałem na forum na chodzie Błonie i Atlasa na chodzie, bo mnie też po prostu "polskie" nie kręcą (bo ani to polskie, a jeszcze często tragicznie wykonane - zwłaszcza tarcze).

 

Żeby off topa zbytniego nie było: jest fajna amfibia beczka dla miłośników radzieckich diverów. Czasu jeszcze sporo, ale też ładnych beczek coraz mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.