Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

chyba nie liczysz że zaczną taniec :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ciągu ostatnich 2 lat ceny rusków podskoczyły +/- o 100%

 

Łooooo Matko Bosko... W tej sytuacji uratować nas może tylko Wladimir Wladimirowicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...ten, którego nazwiska się głośno nie wymienia...?

 

Ten sam. On nawet z tylnej kanapy potrafi kierować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma lipny sekundnik. A dostać prawdziwy jest bardzo ciężko - właśnie to przerabiam.

 

Nie jestem specjalistą, ale porównując z tym:

 

http://www.ussrtime.com/cgi-bin/details.pl?id=0562

 

wydaje się mieć taki sam kształt.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały urok tega zegarka polega na tym, że sekundnik z kropka odzwierciedla krążenie sputnika na orbicie. Nie wszystkie zegarki na stronie Marka Gordona sa w pełni orginalne. Ma on super zbiory, ale mała cześć jego zegarków ma nieorginalne elementy i tak jest w tym przypadku.

Wskazówka sekundowa jest do zdobycia jedynie z drugiego sputnika kupionego na części.

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że zegarek z aukcji ma nieoryginalną tarczę i wskazówkę sekundową + nic nie wiadomo o werku. Dzięki forum, znów się czegoś dowiedziałem. :)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Justyna, dlaczego masz żeński nick? :blink:

 

Konto na forum pierwotnie założyła moja narzeczona, bo szukała dla mnie zegarka. Potem ja zacząłem z niego korzystać, ale jakoś nie było czasu, żeby zmienić nick. Właściwie, jak to zrobić?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i koronka w tym sputniku chyba tez nie oryginalna bo kirowy miały taką stożkową troszkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto na forum pierwotnie założyła moja narzeczona, bo szukała dla mnie zegarka. Potem ja zacząłem z niego korzystać, ale jakoś nie było czasu, żeby zmienić nick. Właściwie, jak to zrobić?

 

Napisz wiadomość do administratora, albo załóż odpowiedni temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Sputnika to przyczepił bym się jeszcze koronki i wskazówek godzinowej i minutowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją uwagę zwróciły te oto dwa modele:

1. ZIM - 150zł

 

zim1.jpg

 

zim2f.jpg

 

Zegarek mechaniczny produkcji ZSRR - ZiM. Zegarek w pełni sprawny na chodzie - po konserwacji i przeglądzie zegarmistrzowskim, duża męska linia - średnica koperty do koronki około 36,5mm

 

2. Pobieda

 

pobieda1.jpg

 

pobieda2.jpg

 

Technicznie sprawny, stan b.dobry. - licytacja

 

Brać ZIM -a,czy Pobieda w aukcji ???

 

Trudny wybór.

 

Pozdro.

Edytowane przez Casio G-SHOCK GD-100 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Brać ZIM -a,czy Pobieda w aukcji ???

 

Trudny wybór.

 

Pozdro.

 

Nie mam na celu odradzania ci zakupów ale chciałem ci przekazać pewną prawdziwą mądrość, którą na szczęście na początku mojej przygody z zegarkami przekazali mi forumowicze:

 

Zanim zaczniesz robić szalone zakupy, pooglądaj katalogi i kolekcje innych. Zobacz jakie modele chciałbyś mieć - zrób wishlist i zacznij szukać wymarzonych zegarków. Poobserwuj alledro i nasz forumowy bazarek w celu rozeznania się w cenach. To uchroni Cię przed nierozważnymi zakupami.

 

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest mieć 2 piękne, kolekcjonerskie zegarki niż 10 przeciętnych w średnim stanie. A wydasz na to te same pieniądze. Przyznaję, że nawet z tą wiedzą popełniłem na początku kilka głupot bo napalałem się na sikory tak samo jak Ty. Teraz jak patrzę na te 6 zbyt pochopnie kupionych sikorów to sobie myślę, że chętnie bym je zamienił na jednego porządnego NOSa. Zrozumiałem to wtedy gdy w końcu zacząłem stosować powyższe zasady i poczułem jaką radość daje zdobycie uprzednio upatrzonego zegarka z wishlisty, na dodatek w pięknym stanie. To o wiele lepsze niż kupowanie tego co akurat jest w tej chwili w ofercie.

 

Wracając do zegarków, które przedstawiłeś, to ten Zim już wisi na alle od kilku tygodni. Coś nie ma chętnych na niego. Moim zdaniem cena z kapelusza. Jeśli chcesz Zima to popatrz tu:

 

http://allegro.pl/zim-pozlacany-zielony-rzadkosc-i2594140336.html

 

Nie chcę robić kryptoreklamy, ale chyba każdy, kto korzystał z usług Montechristo1700 przyznaje że jest to sprzedawca godny zaufania i ma świetne zegarki (choć niestety często dosyć drogie). Co do pobiedy, to nie mam zdania.

 

Zaznaczam, że jest to tylko jedna z koncepcji "zbieractwa", która akurat do mnie przemawia. Nie chciałem obrazić kolekcjonerów o odmiennych strategiach zbierania. Ta "choroba" ma różne oblicza :)

 

A tego poljota, o którego pytałeś ostatnio to Ty kupiłeś, czy ktoś Cię ubiegł?

Edytowane przez ridah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridah.

Powiem Ci, że wziąłem sobie twoje rady głęboko do serca. Faktycznie w powyższej sugestii masz 100% rację. Zauważyłem w pewnym momencie, że zależało mi tylko na tym by mieć kolejny zegarek mniej lub bardziej fajny.....ale nie ten długo szukany i wyczekiwany, a właśnie te są najbardziej cenione.

Rada ze zrobieniem listy kilku naprawdę poszukiwanych zegarków i tropienia ich jest świetna. Tak obrany cel na pewno może uchronić przed nieprzemyśanymi zakupami.

Dzięki i liczę na Twoją pomoc i sugestie w sprawach zakupu i wyszukiwania konkretnych maszyn.

 

Ps. Ktoś ubiegł mnie przed zakupem POLJOTA przedstawionego na fotografich z ostatniego postu.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casio G-SHOCK GD-100 GB ten Zim strasznie drogi. Jak by kosztował około 50 zł to można by się było zastanawiać, a pobieda w słabym stanie a do tego chyba ma tarczę tzw warszawską czyli zaminniek produkowany przez rzemieślników w latach powidzmy 60-70.

Co do kolekcjonowania zegarków to Ridah ma 100% racji. Rożnimy się jedynie w tym , że ja uważam, że Montechristo ma zegarki ciekawe, ale ceny ma tak wysokie, że w większości przypadków są nie do przyjecia przynajmniej dla mnie.

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Monte ma adekwatne ceny do oferowanych fantow! Jasne że każdy by chciał fajne zegarki po 3-4 dyszki, ale zawsze za ta kasę można kupić śmieszne kilo kiełbasy

:D

Poza tym tyle płaci się u zegarmistrza za zaglądnięcie pod dekiel byle Pobiedki!

Panowie, stary soviet (często kryty złotem) to nie kilo kiełbasy a piękne, precyzyjne urządzenie do pomiaru czasu, w większości sprzed pół wieku,- Takie jest moje zdanie.


Sex, drags & rock-n-roll !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że na forum za cenne rady nie bierzecie opłaty ufff...

Człowiek by się przejechał nie na jednym zakupie. Takie dwa przepłacone sprzęty, a przecież mozna tę kasę przeznaczyc na jeden ale konkretny i nietuzinkowy... hehe chyba się uczę!!!

Edytowane przez Casio G-SHOCK GD-100 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ZIM-a dać 150 zł !! bez jaj to masowa produkcja, widać wisi kilka tygodni i czeka na jelenia, Casio nie wyjdź na niego kupując jak leci wszystko doookoła :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem spoko, dzięki Wam już ciśnienie opadło.

Znalazłem stylowego BOCTOKA w aukcji...

Jak się na niego koledzy zapatrujecie...??? Czy znowu strzelam sobie gola hehe.

 

1. boctok1.jpg

 

2. boctok2.jpg

 

3. boctok3.jpg

 

4. boctok4.jpg

 

Na razie w aukcji 36 zł bez ceny min.

Edytowane przez Casio G-SHOCK GD-100 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model teo wostoka jest fajny, niestety ma plamy na taryczy od godziny 2 do 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.