Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Tu jest "ciekawa" oferta

http://allegro.pl/vostok-komandirski-automat-21-kamieni-wostok-i2714549202.html

sprzedawca pisze, że zegarek z lat 70.

No właśnie z lat 70-tych z RUS na mechanizmie i flagą rosji na tarczy... Ale od wklejania takich aukcji jest inny temat, w tym to chyba mają być takie naprawdę fajne rzeczy, a nie "ciekawe" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś z Was podobny model, ale mechaniczny?

 

My link

 

Krzysztofie, jaka byłaby cena tej elektromechanicznej, którą posiadasz?

Krzysztof już jej nie posiada :)

ona już u mnie teraz cyka na nadgarstku :)

 

 


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legendarny Poljot 2200 znow w sprzedazy.

.....

Mój odnośnik

 

Dżizas...fajna cena :blink: chyba się nie skuszę...

 

Cena jest jaka jest - to jeden ze "świętych grali" a sprzedawca aż za dobrze wie co ma więc.. się ceni :) Czy warto... na co kogo stać i na czym komu zależy, antyki to taka specyficzna dziedzina gdzie cena zależy głownie od tego jak bardzo ktoś chce coś mieć :) Wczesniej wisiał za ponad 20k zdaje się.. nie było chętnych. Teraz mamy 16k pln + koszty sprowadzenia, będzie chętny to będzie, nie to pewnie wystawią za 15, potem 14, 12 etc. , ale poza megafartem stulecia (sytuacja w której sprzedajacy nie będzie wiedział co ma) można spokojnie zapomnieć o zakupie za "rozsądne" pieniądze, nie ten kaliber "unikalności" :) Prędzej czy później kupi go ktoś z odpowiednio dużą pasją (i portfelem) a cena, jaka by nie była ostatecznie na pewno nie będzie mała :)

Edytowane przez Voli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voil, chyba nie zauwazyles ale juz szczesliwy( na pewno) kupiec juz sie znalazl. Na zdjeciu pisze "sold". A sprzedajacy zainkasowal calkiem pokazna sumke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, faktycznie... na odnośnik patrzałem kilka dni temu, dziś tylko dopisałem swoje 3 grosze - tak czy inaczej to, że poszedł za w/w sumę tylko potwierdza to co napisałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna ta slava...myślę, że stóweczka to cena bardziej niż ok, biorąc pod uwagę stan zegarka.

graty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra cena za nówkę z metką. A 3 dyszki to już w ogóle strzał roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś coraz mniej tych Poljotów 30-kamieniowych :( Jeszcze większym rarytasem byłby 30-kamieniowiec ale bez kalendarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w lepszym stanie jest na ebayu

http://www.ebay.pl/itm/Vintage-Soviet-era-Poljot-DeLuxe-with-Stainless-Steel-case-/321014084530?pt=Wristwatches&hash=item4abdee33b2

ale jej cena zapewne powędruje wyżej niż ta z allegro

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pewne ryzyko związane z jakością zdjęć, ale po delikatnym odświeżeniu ta za alle może wyjść podobnie. Choć tam dołem przy indeksach widać chyba troszeczkę patyny. Gdyby nie to, to wziąłbym choćby po to, by sprzedać za chwilę z zyskiem. Ale chyba jednak ta tarcza idealna nie jest, co najwyżej bdb-, o ile dobrze widzę...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tej stalówki z Allegro, to wydaje mi się też (a może to zniekształcenie na zdjęciu), że górne prawe ucho koperty jest wykrzywione. Ale poza tym, to ten zegarek nie byłby ciężki do "odpicowania" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu niespotykana Slava :) Kaliber u55r :D

http://allegro.pl/zegarek-slava-17-jewell-u55r-na-bransolecie-i2748690113.html

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm - napis anglosaski a kalendarz w cyrylicy - tak powinno być? Się dopytuję, gdyż mam taką niebieską i biała pasowałaby jak ulał do towarzystwa :)

Raczej nie powinno... a patrząc na dekiel opisany cyrylicą to najpewniej tarcza została wymieniona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.