Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dzieki za odpowiedzi!

Pozdrawiam!


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Widze ze króluja zegarki pokroju poljot de luxe :) Szkoda ze mechanizm wyglada jakby byl wpasowany na odczepke. Ale design fajny, nie ma co ukrywac, cena 25 zl jak na osiem dni licytacji wiele nie mowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to okazja stąd prośba o pomoc bardziej doświadczonych forumowiczów

http://allegro.pl/show_item.php?item=2983560443&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

 

Podobają mi się takie poljoty ale nie znam się na mechanizmach, możecie coś napisać o tym ?

Do jakiej kwoty warto licytować ?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 300zł to była cena za 17 sprawnych sztuk, to okazja nawet jeśli stan ich był różny, bo ze zdjęć nie za bardzo cokolwiek widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Za wszystko 300 pln...dałem czekam na przesyłkę start był od 100pln napisałem maila do sprzedającego czy to cena za całośc czy na 1szt odpisał, że chce 300 za całość więc ja mu na to, że 300 to mu daję już tylko chce miec pewnośc zakupu więc on na to że aukcje zmienił na Kup teraz 300pln i kupiłem i czekam na przesyłkę, mam nadzije, że wszystko bedzie ok i bedzie się czym pochwalić w dziale Najnowsze zakupy.

Pozdrawiam!

Ps żona mnie zabije :(


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zabije zabije, dawkuj emocje :) Tam była ciekawa sława lodówka, poljot budzik i chyba jakiś garniturowy, co więcej to ciężko ocenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wymienione przez Ciebie modele ściągnęły mój wzrok na ta aukcję :) po szczęśliwym (mam nadzieję) odbiorze paczki przejrzę jej zawartość watrościowe modele do kolekcji (które są zgodne z moja "listą życzeń") a reszta zostanie sprzedana, więc część kosztów zakupu mam nadzije się zwróci.

Pozdrawiam!

a tak BTW kosztowne to hobby szczególnie widoczne jest to jak w krótkim okresie czasu (od sierpnia 2012) zakupiło się/wyserwisowało/naprawiło 21 zegarków (+ teraz tych 18) ale ile radosci jest gdy do pracy każdego dnia mozna iść w innym zegarku i to takim jakiego teraz w sklepie nie kupisz :)

 

Pozdrawiam!


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego, wydaje mi się że nieźle trafiłeś :) A tam z lewej strony na dole nie rakieta 24H? Kieszonka też może jakaś ciekawa.

Jak paczka dojdzie to pochwal się co ustrzeliłeś i podenerwuj kolegów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu, też wypatrzyłem lodówkę ; )

Hobby przede wszystkim wciągające, jak narkotyk. Przez miesiąc uzbierałem 8 + 2 damki. Żona już na mnie dziwnie patrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie będzie patrzeć jak zaczniesz podświetlane półki w pokoju montować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D robiłem wstępne rozeznanie, ;) powiedziała "dobrze kochanie ale może jeszcze nie teraz i w innym pokoju" ;) Jak nic ma nadzieje, że mi przejdzie :D Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego, wydaje mi się że nieźle trafiłeś :) A tam z lewej strony na dole nie rakieta 24H? Kieszonka też może jakaś ciekawa.

Jak paczka dojdzie to pochwal się co ustrzeliłeś i podenerwuj kolegów ;)

 

Postaram się uwiecznić zdobycz na fotkach tylko do takiej lepszej sesji brak mi, niestety, czasu (mogę kupić zegarki ale czasu już nie...). Wieczorem, przy sztucznym świetle efekty fotografowania zegarków są, powiedzmy to szczerze, daleko niezadawalające (pomimo, iż staram się kierować wskazówkami z Forum), a sobota niedziela to czas dla Rodziny - chociaż moja 2,5 letnia Córeczka lubi pomagać w nakręcaniu zegarków ;) (szczególnie pewnej szwajcarskiej kieszonki należącej niegdyś do mojego śp Dziadka, bo "głosno cyka" ;) ) Ale dzień się będzie wydłużał więc i z wiosną czas się znajdzie na sesję w promieniach słońca :)

Pozdrawiam!


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na to: http://allegro.pl/rz...2980473412.html . W każdej kolekcji powinien być. Ja juz mam w stanie nos , to dla kogoś kto szuka .

 

 

Chyba nawet jedyny na tym portalu...all....

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.