Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się jej ruszają, że aż niesmak sprawdzić, która godzina... Naprawdę, jakim to koneserem trzeba być, żeby to mieć... Widziałem kolekcję forumowicza SlavnyHans, coś mi się wydaje, że u niego nie zawita ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena kup teraz więc kto pierwszy ten leszy. Mam taką samą do naprawy, ale nigdzie nie mogę dostać szkiełka a ten model na żywo robi wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ta lodówka faktycznie to NOS? Zdjęcia kiepskie i na ich podstawie powiedziałbym, że raczej to nie jest nówka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buczo też tak myślę, czego oczywiście nie życzę kupującemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

A tu kolejna złota "Lodóweczka"

http://allegro.pl/ni...3043019917.html

tym razem na licytacji.

Pozdrawiam!

 

Akurat jestem z Wałbrzycha i kupiłem ją , po godzinie oddałem (wałbrzyska giełda) ramka była klejona co zobaczyłem jak słońce przyświeciło

ślad od kleju na wysokości godz 10 widać ze ktoś drapał, raczej nie do usunięcia.Ktoś musiał kleić ramkę i klej poleciał po tarczy. Widać dopiero pod kątem.

 

Ostatnio pisałem na forum że miałem okazję ją kupić i to była ta sama.

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno się znajdzie amator na tą lodóweczkę a że później będzie miał schody ze sprzedającym to już inna bajka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wpierał ze oliwił ją i to jest olej od konserwacji:) Miałem szczęście ze zauważyłem w porę za nim pojechałem z nią do domu.

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to okazja , lecz kolejna lekcja dla początkujących "zbieraczy"

 

http://allegro.pl/sh...item=3052741283

 

Charakterystyczną cechą chińskich "komandirów" ( oprócz koronki ) jest dekielek - nie ma, nie było itd... komandirów z wciskanym deklem. Koronki "zwykłe" dorabiane widziałem.

 

Oczywiście cena z trampka dla jeleni.

Edytowane przez Zdzisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłosiłem jako podróbkę do Allegro, może komuś uratuje to stówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest podróbka z epoki. To tak Jakby ktoś chciał zgłaszać jako podróbkę Wołnę bo to kopia Zenita :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Ale to jest podróbka z epoki. To tak Jakby ktoś chciał zgłaszać jako podróbkę Wołnę bo to kopia Zenita :).

...aleś analogią przywalił jak dzik w sosnę! To chińskie g....no ma napis "komandirskie" Wołna nie ma napisu Zenith, podobnie jak Wostok precyzyjny... Podobnie jak Mołnia to nie Rolex.... Ten chiński wynalazek nawet się nie starał zbliżyć funkcjonalnośćią do komandira... zwykły shit i ordynarna podróba.

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było śmieszniej, to na jednym ze zdjęć (tym z mechanizmem) pokazany jest inny (oryginalny?) zegarek - zwróćcie uwagę na koronkę i porównajcie jej kształt na wszystkich zdjęciach :)

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pewnie odnośnie różnic między zdjęciami i poczekamy co odpowie. Jak dostane maila to wrzucę go tutaj.

 

NeoV CM10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nawet po teleskopach można poznać. To już jest chamstwo, bo sprzedawca wydaje się być świadomy, że sprzedaje "lewiznę". Też zgłosiłem naruszenie zasad. Może to przyspieszy ściągnięcie aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tym to bym się zgodził, jeśli podmienia zdjęcia to zbanować go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam odpowiedź:

 

"Werk jest poglądowy z wostoka dla lotników,ponieważ to ten sam mechanizm,a dekiel jak Pan(Pani)się przyjży jest wybitnie zakręcany,cały, bez pierścienia,dlatego właśnie nie mogę go odkręcić a "na siłę"tego nie zrobię,jest to nowszy model Komandirskiego,pozdrawiam przemek"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszanie do Alle... nic nie da. Ich interesuje kasa z prowizji od sprzedaży. Takich lewizn i podróbek całe mnóstwo, ten system komentarzy i innych rzeczy to też lipa. Zresztą obecnie można trafić na takich "gagatków" sprzedających, że szczęka opada. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte i wiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgłaszałem 2 razy Tissot visodate to nie powiem bo allegro usunęło z tym że za kilka dni wyskoczyły z powrotem tyle, że zdjęcia były z katalogu :) , oczywiście sprzedawany jako nowy oryginalny i to wcale nie tani :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.