Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłaszanie do Alle... nic nie da. Ich interesuje kasa z prowizji od sprzedaży. Takich lewizn i podróbek całe mnóstwo, ten system komentarzy i innych rzeczy to też lipa. Zresztą obecnie można trafić na takich "gagatków" sprzedających, że szczęka opada. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte i wiedzę.

 

allegro nie ma fachowców w każdej dziedzinie którzy potwierdzą zgłoszenie że to podróbka, więc na usunięcie tej aukcji bym nie liczył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nawet po teleskopach można poznać. To już jest chamstwo, bo sprzedawca wydaje się być świadomy, że sprzedaje "lewiznę". Też zgłosiłem naruszenie zasad. Może to przyspieszy ściągnięcie aukcji.

 

po czym wnioskujesz że teleskopy są nieoryginalne? trochę to naciągane, bo teleskop akurat to element tak eksploatacyjny, że nawet bym się nie zastanawiał. Warto jedynie kupując zegarek z lat 50-60 sprawdzać czy ma oryginalne, charakterystyczne jednosprężynkowe teleskopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze pewnie chodziło o to, że w tym przypadku po tych teleskopach można poznać, że na różnych zdjęciach mamy 2 różne zegarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji tak między Bogiem a prawdą napis Komandirskie jest tak delikatny jakby kto przecinakiem rył i poprawiał mazakiem, poza tym Mo CCCP chyba rozłącznie pisano, o tym że literka i w kamieniach wygląda inaczej w realu niż tu - nie wspomnę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruska doxa z incabockiem ala tissot .....hahahah to na poprawienie humoru http://allegro.pl/ze...3057719334.html :) :)

Jeden z niewielu modeli powstały w wyniku współpracy Szwajcarsko - Radzieckiej.

Tzw biały kruk - Tissot Rakieta made in słiss-rus :D

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zniszczony, przełożony mechanizm bo datownik nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zniszczony, przełożony mechanizm bo datownik nie pasuje.

Może ktoś szuka koperty , szkła itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ta "Lodówka" jest wystawiana już po raz 3 (co najmniej), jak widać nie znalazła nabywcy, cena chyba jechała w dół odkąd ją zobaczyłem po raz 1.


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze pewnie chodziło o to, że w tym przypadku po tych teleskopach można poznać, że na różnych zdjęciach mamy 2 różne zegarki :)

Dokładnie, na dwóch zdjęciach prezentujących niby ten sam zegarek, są zupełnie różne od siebie pary teleskopów. Za pierwszym razem nawet nie zwróciłem na to uwagi, ale po przyjrzeniu widać jak na dłoni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ta "Lodówka" jest wystawiana już po raz 3 (co najmniej), jak widać nie znalazła nabywcy, cena chyba jechała w dół odkąd ją zobaczyłem po raz 1.

Jak to mówią , każdy towar ma swojego kupca,pewnie i na ten zegarek znajdzie się ktoś chętny za odpowiednią kwotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproś o wymiary - brak sekundnika sugeruje że może to być damka.... Chyba że takiego zegarka szukasz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym odpuścił. Już tak mam, że jak ktoś nie mógł dobrze poskładać zdań do opisu zegarka, to jak dbał o sam zegarek? ; )

 

(oczywiście nie życzę źle, jak już się zdecydujesz, to niech okaże się najlepszy : D)

Edytowane przez Grossi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

A to jest okazja? czy może jakaś wielka ściema?

http://allegro.pl/lu...3042826083.html

 

W ogóle ktoś widział to "cudo" na żywo?

 

No właśnie, warte to jest tych pieniędzy? Dobry byłby do noszenia na co dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy to nie tutaj pare stron wcześniej nie było mowy, że jest inny dział na takie zapytania? a tutaj znawcy mogli zgłaszać faktyczne "perły" aukcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłosiłem jako podróbkę do Allegro, może komuś uratuje to stówkę.

zgłosiłem jako podróbkę do Allegro, może komuś uratuje to stówkę.

 

niestety nadal wisi


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.