Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Nic mu nie brakuje. Jak Ci zaleźy, to przepłacisz, bo będzie walka :P


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zależy mi na dość szybkiej odpowiedzi, czy ten zegarek jest orginalny i do ilu warto go licytoweać?

http://allegro.pl/lu...3110340070.html

 

mechanizmu nie widać, wskazówka sekundowa powinna być chyba czarna poza tym stan wizualny wydaje się być świetny. Mam taki sam w podobnym stanie tylko au5

Edytowane przez RLW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź :) Bardzo mi się podoba, ale niestety nie mam zbyt wielkich funduszy żeby powalczyć xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechanizmu nie widać, wskazówka sekundowa powinna być chyba czarna

Wcale bo nie :) Sekunda czerwona jest jak najbardziej oryginalna .


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale bo nie :) Sekunda czerwona jest jak najbardziej oryginalna .

to zwracam honor ;) nie spotkałem wcześniej tego modelu z tą tarczą i czerwoną wskazówką. Są podobne tarcze ale tam rzymskie cyfry są wyższe jakby bardziej rozciągnięte i w tych wersjach widziałem czerwone wskazówki. Edytowane przez RLW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zależy mi na dość szybkiej odpowiedzi, czy ten zegarek jest orginalny i do ilu warto go licytoweać?

http://allegro.pl/lu...3110340070.html

 

Tanio nie pójdzie. Ten zegarek wisiał jakiś czas w opcji kup teraz, najpierw za 170, potem 189 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zwracam honor ;) nie spotkałem wcześniej tego modelu z tą tarczą i czerwoną wskazówką. Są podobne tarcze ale tam rzymskie cyfry są wyższe jakby bardziej rozciągnięte i w tych wersjach widziałem czerwone wskazówki.

Bo u rusków było tysiące kombinacji :) Spotkać można n.p. cienkiego łucza ze złotymi wskazówkami i czerwoną sekundą.


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawiał Boczek:

"To nie są tanie rzeczy Panie Ferdku" :) Łucza mozna wyrwać za dobre pieniądze, ale trzeba polować i często później zafundować mu Spa. Ten tutaj jest w ładnym stanie. Nie jest poprzecierany, tarcza i szkło ładne. Cena zapewne jeszcze podskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rany, paskudztwo jakich mało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podróbki, tylko współczesne rosyjsko/chińskie wyroby o takiej sobie jakości.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli osoba sprzedaje je jako zegarki z przełomu lat 80 - 90 to raczej nie jako współczesne wyroby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chrono poszłoooo.....ładne, ale bez fosforu na indeksach co dla mnie je dyskwalifikuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o takim zegarku:

http://allegro.pl/lucz-15jewels-gwarancja-12-miesiecy-poljot-quality-i3081687200.html

Niestety nie znam się na zegarkach, jednak bardzo spodobały mi się rosyjskie czasomierze, plasują się zaraz po Worldmasterach z lat 50, 70, ale niestety mój budżet na zegarek nie wykracza poza 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też wersja z ładnie giloszowaną tarczą.

Sekundnik to absolutne minimum komplikacji zegarka.

Straciłem zainteresowanie tym modelem po zauważeniu jego braku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jak na współczesnego Białoruskiego Łucza to poszedł za zaskakująco duże pieniądze.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnoi się przekomałem że na łucze trzeba uważać,wpadł mi w ręce podobny tylko bez daty i po otwarciu zoonk 2356 bez ani jednego kamyka zwyklły buksiak :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.