Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę nic mówić, ale dziś około południa pojawił się precyzyjny Wostok za 200zł na aukcji kup teraz. Gdyby nie fakt, że nie mam wystarczających środków walutowych bez zastanowienia bym kliknął ;)

Szybko znalazł nowego nabywcę. Ogólnie stan zegarka niezły. Po zabiegach upiększających powiedziałbym bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ten co ja podalem za 350 jest juz odswierzony :lol: heheh


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, mam tu link do Komandirca, poradźcie proszę czy wart jest swojej ceny? Spodobał mi się, nie powiem... :lol:

http://allegro.pl/vostok-k-34-komandirskie-auto-navi-i1552882052.html

Czy wart tych pieniędzy,to nie wiem,w każdym razie jest to normalna cena za tego wostoka.


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest rzadki, przyznam, że na aukcji widzę go dopiero drugi raz. Cena pewnie też będzie okazała :rolleyes:

Edytowane przez buczo85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekne zdjecia.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek ładny, sam bym policytował ale chyba już nie w tym mc. :rolleyes:

 

@edit

btw. trzeba by hansa zapytać (lub spojrzeć na kolekcje) czy taki ma bo inaczej w szranki nie warto stawać ;)

Edytowane przez mindform

Przemo;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ma. To dobra wiadomość. Zła to taka że KOT już na niego ostrzy pazury :rolleyes:;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voli - dzięki za link - popłakałem się ze śmiechu - radosna twórczość opisowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis aukcji trochę śmieszny ale zegar warty kupna za tę cenę. Sam bym go łyknął ale mam już takie dwa (jeden z niedźwiedziem, drugi w postaci samej beczki :) ). Zegary te pomimo trochę tandetnej formy prezentują się ładnie :) W razie czego ewentualnego nabywcę mogę poratować częściami, bo takowych dużo posiadam.

http://allegro.pl/niedzwiedz-na-beczce-zegar-rosyjski-klasyk-i1579841533.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś specjalnie ten odrapany nos misia nie przeszkadza B)

 

Co do tego generalskiego Cornavina to można się śmiać, ale jak widać pisanie głupot przynosi efekty - zegarek stoi już 112zł. Choć mnie osobiście gryzłoby sumienie gdybym tak kłamał na potęgę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie on pachnie składakiem ;) Luminofor na obrotowym pierścieniu jest zielony - typowy dla poljotów, luminofor na tarczy i wskazówkach biały - tak jak w szturmańskich, szkło chyba nieoryginalne, żle dobrane, cieńsze od fabrycznego (widać wcięcie dla wałka obrotowego pierścienia, prawdopodobnie sferyczne (odbicia światła) zamiast płaskiego. Ale ogólnie mało widać - fotki są tylko w jednej pozycji. Nie mówię, że nie warto, bo jesli wszystkie części są faktycznie nowe to może być interesujący, ale warto by wiedziec co się faktycznie kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając wspaniałą kolekcję Phila zauważyłem,że Rosjanie nie byli konsekwentni w detalach szturmańskiego- i są różne kombinacje kolorystyczne luminoforu na pierścieniu,indeksach i wskazówkach.Wersja biało-zielona też tam się znalazła.

I nie było chętnych, może sprzedający spuści z tonu? ;)

4 stówy jako cena wywoławcza to trochę dużo.

Edytowane przez zbylak

Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ma. To dobra wiadomość. Zła to taka że KOT już na niego ostrzy pazury ;):( :(

 

Może by koledzy rozwinęli nieco temat tego egzemplarza? Zaciekawił mnie - nie spotkałem takiego na aukcjach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego że nie spotkałeś takiego na aukcjach doszedł do takiej kwoty. Przyznam że również w ciągu ostatnich dwóch lat się na takiego nie natknąłem. Poljoty de Luxe to cenione modele wśród kolekcjonerów. Ten jest z tych wyjątkowo poszukiwanych ze względu na rzadko spotykaną tarczę. Cena końcowa wcale mnie nie zadziwiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego że nie spotkałeś takiego na aukcjach doszedł do takiej kwoty. Przyznam że również w ciągu ostatnich dwóch lat się na takiego nie natknąłem. Poljoty de Luxe to cenione modele wśród kolekcjonerów. Ten jest z tych wyjątkowo poszukiwanych ze względu na rzadko spotykaną tarczę. Cena końcowa wcale mnie nie zadziwiła

 

A wiesz może o nim coś więcej? Albo gdzie można szukać informacji? Przeglądałem różne galerie, ale oprócz zbiorku Hansa nie znalazłem nigdzie nawet fotki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może o nim coś więcej? Albo gdzie można szukać informacji? Przeglądałem różne galerie, ale oprócz zbiorku Hansa nie znalazłem nigdzie nawet fotki...

To jest zegarek produkowany przed modelem de luxe. Jak było widać na aukcji dekiel koperty mocowany zakręcanym pierścieniem, brak napisu de luxe na tarczy.

Rzadki, bardzo piękny zegarek, jeden z ładniejszych w mojej kolekcji.

Myślę, że ceny z ebay'a wymienione w opisie aukcji przez sprzedającego (kolegę z sąsiedniego forum) lepiej odzwierciedlają wartość tego zegarka.


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.