Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

tego nikt Ci nie powie ale żaden z moich kwarcy nie zaliczył padaczki w trakcie normalnej eksploatacji


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3050 noszę z 3 lata (z przerwami na inny model zegarka) i problem nie istnieje. W użytkowaniu mech. 3050 jest jedno  ale.... należy używać b.d. bateri , związane jes to z  różnym napięcięciem / pojemnością itp. itd...  .Skracając ... generalnie nie można wsadzać g.... bo padają cewki .

W zakupie i użytkowaniu zegarków SU elektr.-mech.  trudniejsze w zdobyciu  części są do cal. 3055 - Łucz (cenowo  droższe ). Mechanizmy 3056 są łatwo zdobywalne , a 23XX  pospolite .

Generalnie jak kupujemy 305X sprawdzamy czy chodzi w różnych pozycjach ( tak jak balans w Mołni ) - zatrzymywanie się świadczyć będzie przypuszczalnie o  awarii silnika .  Zatrzymywanie się zegarka pomimo nowej baterii  wymaga już naprawy przez zegarmistrza mającego pojęcie o tych mechanizmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3050 noszę z 3 lata (z przerwami na inny model zegarka) i problem nie istnieje. W użytkowaniu mech. 3050 jest jedno  ale.... należy używać b.d. bateri , związane jes to z  różnym napięcięciem / pojemnością itp. itd...  .Skracając ... generalnie nie można wsadzać g.... bo padają cewki .

W zakupie i użytkowaniu zegarków SU elektr.-mech.  trudniejsze w zdobyciu  części są do cal. 3055 - Łucz (cenowo  droższe ). Mechanizmy 3056 są łatwo zdobywalne , a 23XX  pospolite .

Generalnie jak kupujemy 305X sprawdzamy czy chodzi w różnych pozycjach ( tak jak balans w Mołni ) - zatrzymywanie się świadczyć będzie przypuszczalnie o  awarii silnika .  Zatrzymywanie się zegarka pomimo nowej baterii  wymaga już naprawy przez zegarmistrza mającego pojęcie o tych mechanizmach.

A o jakich bateriach dokładnie myślisz (marka/parametry itp). Słyszałem, że 3050 lubi sobie podjeść i jest dość proądożerny - czy to prawda, i co ile można wymieniać taką baterię?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc 30xx wytrzymują na jednej baterii do 12 miesięcy

 

 

A o jakich bateriach dokładnie myślisz (marka/parametry itp). Słyszałem, że 3050 lubi sobie podjeść i jest dość proądożerny - czy to prawda, i co ile można wymieniać taką baterię?


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3050 noszę z 3 lata (z przerwami na inny model zegarka) i problem nie istnieje.

A kolega jaki zegarek nosi z tym mechanizmem ? Jeśli ową czajkę to chciałbym wiedzieć w jakim ubranku ? ;) Ja swoją nosiłem kilka dni na oryginalnej bransolecie i jakoś mi nie pasowało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega jaki zegarek nosi z tym mechanizmem ? Jeśli ową czajkę to chciałbym wiedzieć w jakim ubranku ? ;) Ja swoją nosiłem kilka dni na oryginalnej bransolecie i jakoś mi nie pasowało...

mam poljota i czajki . Czajka na bransolecie , ale mniejszej (zdjęcia kiedyś zapodałem). Zresztą z bransoletami nie mam problemu - mam ich kilkadziesiąt sztuk  ( wszystkie SU lub PL lub GDR ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chopin dzieki za wrzute sputnika. dales mi do myslenia teraz... nie wiem czy bede mial na tyle zelazowej woli zeby go nie kupic:) oczywiscie najwieksza przeszkoda to kasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jesteś sam mam ten sam problem :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis negocjowalem i chyba wynegocjowlem mojego pierwszego komandira takiego jak MWATCH sprzedaje

zegarkiclub.pl/forum/topic/92872-wostok-komandirskie-cal2234/?fromsearch=1

 

nie w takim stananie ale za to upamietniajacego dzien zwyciestwa.

zegarek troche niewiadoma ale zaryzykowalem i szarpnie mnie po kieszeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balth tutaj masz opisana nie krzaczkami w lepszej cenie ale gorszym stanie.

ostrzegam ze nie sprawdzalem dokladnie opisu aukcji ani zdjecia bo pisze z komorki

 

allegro.pl/zegarek-rakieta-i3408675657.html

 

Dziekuje. Jednak odpuscilem licytacje, otrzymalem oferte zakupu wymarzonego poljota chrono. :)

A wiadomo, kasa jedna.

Edytowane przez Krzysiek127

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ceny wcale jakieś takie nie drewniane :D  raczej w cięższym materiale..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje rk7000 - koronka inna , tarcza inna i w uszach mniej ma

 

i ten z allegro bardziej mi się podoba . kolega sose mógłby go wstawić do swojego tematu

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście co innego, ale bardzo podobny dlatego podejrzewam że to właśnie kolegi z forum.

a tak of, jak myślicie z czego tym razem koronka tam siedzi? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sose

zgadza się, mołnia jest mojego autorstwa, koronka zrobiona ręcznie, nie wrzucałem go do swojego wątku bo w zasadzie nic nowego w nim nie robiłem. Ot zmiany kosmetyczne względem poprzednich egzemplarzy :)

 

jeśli ktoś z forumowiczów jest chętny na ten zegarek to możemy lekko obniżyć jego cenę ...

Edytowane przez sose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Zna ktoś jakieś miejsce w Dusznikach Zdrój/okolicach, gdzie można kupić radzieckie zegarki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.