Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro jest taki wostok za 180zł. Może komuś się przyda? :)

684797d1334826353-what-do-you-think-abou

Edytowane przez mmiodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poszła za $276.17

Te wszystkie zegarki są od kolekcjonera z NC z ponad czterema tysiącami postów na WUS,aukcja była na 10 dni i kończyła się w najlepszym czasie antenowym.Ja sam kupiłem od niego dwa zegarki,powinny do mnie dzisiaj przyjść.Chyba dałem d*py z tym zakupem, bo jak później przeglądałem jego wpisy na WUS to się okazało,ze większość jego kolekcji jest kupowana na Ukrainie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o w mordę jeża! to n a p r a w d ę rodzynek... wympieł w 14K złocie (!!!)

...ale żeby dla "durnej" tarczy zabulić trzykrotność ceny bliźniaczego łucza??? to trzeba być już baaaardzo mocno powa... (ups!) napa...lonym :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o w mordę jeża! to n a p r a w d ę rodzynek... wympieł w 14K złocie (!!!)

...ale żeby dla "durnej" tarczy zabulić trzykrotność ceny bliźniaczego łucza??? to trzeba być już baaaardzo mocno powa... (ups!) napa...lonym :)

W pozłacanych kopertach te dysproporcje są jeszcze większe,Za jednego Vimpela tego typu można spokojnie kupić sześc do ośmiu Luczy de lux.Rożnica to nie tylko "durna" tarcza ,ale Vimpele maja werki bardziej cenione i złocenie AU20,a większość Luczy ma tylko AU10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może cena to nie okazja,ale za to zegarek niezmiernie rzadki-http://www.ebay.com/itm/321326101247?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2648-   :o zegarek jest w fatalnym stanie,gdyby było inaczej pewnie wysłał bym ofertę.

 

o w mordę jeża! to n a p r a w d ę rodzynek... wympieł w 14K złocie (!!!)

...ale żeby dla "durnej" tarczy zabulić trzykrotność ceny bliźniaczego łucza??? to trzeba być już baaaardzo mocno powa... (ups!) napa...lonym :)

A ja jednak mam wątpliwości. Zastanawiające dla mnie są indeksy, a szczególnie ten na godz. 12. We wszystkich Wypielach, które widzialem, indeks był potrójny, a tu ma tylko dwie kreski. Dla mnie do sprawdzenia wiarygodność zegarka, chociaż nie podważam. Jak na Wymiel'a to jakiś taki brzydki jest ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak mam wątpliwości. Zastanawiające dla mnie są indeksy, a szczególnie ten na godz. 12. We wszystkich Wypielach, które widzialem, indeks był potrójny, a tu ma tylko dwie kreski. Dla mnie do sprawdzenia wiarygodność zegarka, chociaż nie podważam. Jak na Wymiel'a to jakiś taki brzydki jest ;)

Masz dobre oko,aż zrobiłem na szybko fotki mojego na parapecie.Faktycznie indeks na 12 potrójny,tylko ten zloty jest na mój gust ze dwa lata starszy od mojego -ma logo MCzZ starego typu

post-67292-0-32978000-1392648744_thumb.jpg

post-67292-0-67094500-1392648756_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę się jednak upierał przy swoim. Indeksy ma też za krótkie. Być może jest tak, jak mówisz, że w starszych wersjach było coś innego, ale jakoś mi wizualnie nie pasuje do całości. Twój jest piękny, tamten…taki sobie ;) A gdybyś kiedyś chciał sprzedać swojego, to chętnie odkupię...


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubel, ale chodzi mi oczywiście o logo na werku

post-67292-0-00474800-1392649874_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to ta tarcza przypomina mi tarczę poljota de luxa:

post-60883-0-26474600-1392650139.jpg

W katalogach, ktorymi dysponuję, nie znalazlem takiego z podwójnym indeksem…może źle szukam ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest tylko w Vimpelu nie ma subindeksacji sekundowej.Moim zdaniem tak pól na pól,za oryginałem.Jak by był co najmniej w stanie mojego to już by do mnie jechał i moglibyśmy rozmawiać o jakiejś wymiance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście ale ten pożyteczny temat właśnie obchodzi swój jubileusz.

Licznik w tym temacie wybił właśnie 200.000 wyświetleń

 

Niech nam żyje jubilat sto lat i jeszcze kolejne 2.000.000 wyświetleń :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak mam wątpliwości. Zastanawiające dla mnie są indeksy, a szczególnie ten na godz. 12. We wszystkich Wypielach, które widzialem, indeks był potrójny, a tu ma tylko dwie kreski. Dla mnie do sprawdzenia wiarygodność zegarka, chociaż nie podważam. Jak na Wymiel'a to jakiś taki brzydki jest ;)

Jest ich na sieci sporo wiec stawiam ze tak ma być, szczególnie na aukcjach na wschodzie. Wiekszość z nich w złocie ma taką tarczę z podwójna kreska na dwunastej. Jak będę miał chwilę to poszukam w katalogach. A tu google fotki

https://www.google.pl/search?client=opera&hs=iaK&channel=suggest&biw=1247&bih=859&tbm=isch&sa=1&q=%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%8B+%D0%B2%D1%8B%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D0%BB+%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%82%D1%8B%D0%B5&oq=%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%8B+%D0%B2%D1%8B%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D0%BB+%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%82%D1%8B%D0%B5&gs_l=img.12...274468.277111.0.278404.2.2.0.0.0.0.194.249.1j1.2.0....0...1c.1.35.img..1.1.193.pXGOCy_XvME


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez pisałem, że sie nie upieram ;) Nie widziałem dotąd takiej wersji i stąd moje wątpliwości. W każdym razie dzięki za wskazówkę.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taka tylko z czarna tarcza i sprzedałem za 50 zł  ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio kupiłem taką za jakieś 40 zł tylko niestety ma podmieniony ring ze zwykłej czarnej. Ale i tak się cieszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kchrapek kupiłes ja na alledrogo? 

Tak. Choć z ceną przedtem przesadziłem. Sprawdziłem i dałem 80 z wysyłką, ale i tak warto. Ogólnie w niezłym stanie. Gdyby jeszcze nie ten ring... No i niestety ma małe pęknięcie tarczy, które na zdjęciach aukcji odstraszało, a gołym okiem jest zupełnie, ale to zupełnie niewidoczne. A zegareczek piękny i rzadki. Uważam że baaaardzo dobry zakup :rolleyes:

 

Aha. I moja jest czarna w pozłacanej kopercie. Ładniejsza wg. mnie.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec widze że to Ty mnie uprzedziłes ,. Cóż musze czekac na kolejna taka sztuke moze sie trafi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slava olimpiada. Coś dla Ciebie Gregorian.... :) Choć jak znam życie to już taką masz.... :D

http://allegro.pl/slava-slawa-17-kamieni-olimpiada-moskwa-80-i3989928030.html

 

Ooo. Super. Dzięki.

Jeszcze jej nie namierzyłem (...ale ma dopiero 5 wyświetleń więc jestem usprawiedliwiony)

Specyficzny model, dodatkowo z kolejnym specyficznym logiem (niektóre wzbudzają wątpliwości)

Dotychczas taką wew. tarczkę z logiem z biegaczem spotkałem w kopercie bardziej pękatej. W tej kopercie z reguły były loga podobne ale "stadionowe" (bieżnia) ale i tak nie ma jak porównać z katalogami. Trzeba działać na czuja.

Ale znalezisko świetne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.