Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Aukcja zakończona więc chyba mogę wkleić link tej którą kupiłem.

Myślę że będę zadowolony jak przyjdzie szczególnie że cena jak na te czasy bardzo ok.

http://allegro.pl/rakieta-24h-rewelacja-i3995818063.html

To chyba nie ten post powinenes to wkleic w nowych nabytkach ! Wpadam tu zerknać czy ktos nie wkleił linka do jakiejś okazji !


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na cenę to może nie jest wybitna okazja,ale tez nie wygłup w stylu hrabiego montechristo.Za to zegarek wygląda jak milion dolarów :wub: .Jak by był na aukcji to bym pewnie kombinował,ale "kup pan teraz" mnie nie bawi :( http://www.ebay.com/itm/171247705080?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2648

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mayor- tarcza współczesna ( piękna, sam kilka takich miałem ) i wskazówki od Łucza.. Jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też własnie wskazówki mi nie pasowały, miałem pisać :) Dokładnie takie mam przy Łuczu de luxe. Powinny być pozłacane z tego co kojarze. Więc cena raczej nie jest okazyjna za taki egzemplarz :)


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 "All that glitters is not gold"Macie racje koledzy.Nie wszystko złoto co się świeci,nie każdy chłop z widłami to Posejdon  .Moja ignorancje tłumaczy podeszły wiek spożyty  alkohol i photoshop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAjna ale koszt dostawy POWALA :) 5 dych za przesylke !!!!!!!

<br /><br />Pewnie przywozi osobiście ;) Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

praktyki z Ebay wkraczają na allegro - wystawić przedmiot od złotówki z kosmicznym kosztem wysyłki i liczyć na to ze jakiś jeleń nie zauważy tego


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też jest sposób obniżenia kosztów aukcji. Prowizję płaci się od ceny sprzedaży a nie od kosztów przesyłki - przesuwając tą cenę w stronę przesyłki wychodzi taniej. Nie jest to całkiem bezsensowna praktyka, tylko trzeba widzieć co się robi - szczególnie będąc kupującym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko przy takim podejściu licząc koszt wysyłki =10 zł to licytacja zaczyna się od 4 dyszek ma to sens przy zegarkach wartych powyżej tych 5 dyszek :) ale tańsze to już raczej przegięcie :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie działanie, spokojnie można podciągnąć pod łamanie regulaminu allegro, jako naliczanie dodatkowych opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alle ten serwis aukcyjny jest nienażartych kasą  jakby mogli to by 50% kosztów aukcji liczyli ! policz ile aukcji kończy się dziennie pomnóż tylko przez złotówkę ! to nie jest łamanie regulaminu bo gdzie jest napisane że nie możesz tak liczyć za przesyłke ?? mniej dostaną z aukcji :) i bardzo dobrze !


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie napisac do sprzedającego

 

- Witam - jestem zainteresowany zakupem zegarka jednak chciałbym wiedziec czy koszt wysyłki podlega negocjacji czy muisi być 50zł - koszt wysyłki listem poleconym priorytet to 8zł + koperta

Prosze o maila w sprawie Pozdrawiam Paweł

 

 

I uzyskałem odpowiedz

 

- Witam

Koszt przesyłki nie podlega negocjacji ponieważ istniało ryzyko że ktoś kupi za przysłowiową złotówkę.
 
Ewidentnie kawał ciula liczy na to że ktoś nie dopatrzy jaka wysyłka uznajac że pewnie taka jak wszędzie i się wdupi delikatnie mówiąc  
Jutro wystawiam starą pobiede a wysyłkę dam 250 za ekonomiczny list

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chłop ma do poczty 50km i doliczył sobie koszty paliwa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajny mały cwaniaczek, jakich wielu nie tylko na alle. Nie warty uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan średni, ale i cena nie najgorsza.

http://allegro.pl/meski-kirowski-i4003551302.html

 

Myślałem nad nim, bo oczywiście koronka do wymiany, szkło również, tarcza do czyszczenia, ale zastanawia mnie ten ubytek nad godziną 9 ... To chyba nic dobrego niestety. 

Więc te wszystkie mankamenty niestety dyskwalifikują go moim zdaniem z "okazji", chyba że oczywiście ktoś ma częśći do tego pacjenta, to wtedy to może być okazja.

 

Moim zdaniem lepiej dać więcej za lepszy egzemplarz, ale to tylko moje zdanie  :huh:


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.