Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Licytowanie dwa dni przed końcem aukcji to skrajna głupota,która w żaden sposób nie skutkuje sukcesem w postaci wygranej

 

mayor, najwyraźniej "skrajną głupotą" było moje wklejenie linku do tej aukcji, bo nie minęła doba a  już zaczyna być w niej gęsto :)

 

 

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mayor, najwyraźniej "skrajną głupotą" było moje wklejenie linku do tej aukcji, bo nie minęła doba a  już zaczyna być w niej gęsto :)

Nie masz czego żałować,zobacz zdjęcia werku ,każda jedna śruba ma ślady od śrubokręta.Dla mnie zegarek w takiej kondycji jest wart maksymalnie paczkę fajek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chyba jeszcze więcej, co prawda nie tylko zegarki:

 

http://allegro.pl/ogromna-kolekcja-zegarmistrza-pare-tys-sztuk-w-wa-i3991936215.html

 

Jest nawet oferta :)

Dostałem zdjęcia na maila niby reszty z tych tysięcy zegarków - niestety oprócz tego co na aukcji nic więcej nie doszło - nie ma stojących tylko jeden Metron - jakieś kukułki rozpitolone - troche budzików i te naręczne ale widać że najciekawsze wyciągnięte na góre - jak dla mnie to warte może z 800zł bo to same śmieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zdjęcia na maila niby reszty z tych tysięcy zegarków - niestety oprócz tego co na aukcji nic więcej nie doszło - nie ma stojących tylko jeden Metron - jakieś kukułki rozpitolone - troche budzików i te naręczne ale widać że najciekawsze wyciągnięte na góre - jak dla mnie to warte może z 800zł bo to same śmieci

Nie no ktoś to licytuje, albo tylko podpucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa to troche na zasadzie tłoku przy stoisku grających w kubeczki z kulką

- cena wysoka jest oferta więc wszyscy wpatrują się o co chodzi - ciekawość ludzka rzecz - pewności nie mam ale podejżewam że przed samym końcem oferent zostanie odwołany no bo dać za ten złom dyche to jak popełnić sepuku strzelając do siebie z łuku :wacko:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej 2 czasowyj zawod - juz go moje oczęta wyczaiły - pisałem do sprzedającego ale nie otworzy zegarka bo sie nie zna :wacko:   a sam zegarek na chwile obecną NIE CHODZI I NIE WIADOMO CZEMU !!!!! czyli TRUP !!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo.

Kto nie ma niech łyka jeśli da radę…zegarek nie często spotykany i w ładnym stanie. Wskazówki jednak nie od tego modelu. Powinny być cienkie, złocone. Jak ktoś jednak ma, to warto brać. A jak ie chceta, to ja wezmę sobie drugiego ;) :

http://allegro.pl/zegarek-lucz-meski-23-kamienie-unikatowy-i4013170153.html


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa…szczególnie wpis, że werk jest solidny i na kamieniach…ile ich jest? Wie ktoś?

i to jest loteria bo ruscy tnąc koszty w pewnym momencie zaczeli robić werki 2356 bez kamieniowe !!! wcześniejsze wersje miały 7 kamólców. 


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest loteria bo ruscy tnąc koszty w pewnym momencie zaczeli robić werki 2356 bez kamieniowe !!! wcześniejsze wersje miały 7 kamólców. 

Wszystko ok, tylko sprzedający zapomniał napisać cokolwiek szczegółowego na temat bebechów, więc okazja dla mnie taka sobie.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, tylko sprzedający zapomniał napisać cokolwiek szczegółowego na temat bebechów, więc okazja dla mnie taka sobie.

Mam takie same odczucia, zwłaszcza że już kilka razy się naciąłem a raz nawet gość twierdził że zegarek nie był grzebany a w środku w kwarcowej slavie siedziała myota za kilka centòw !!!


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Dużo nie straciłeś bo to składak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.