Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn. był bo aukcja już się zakończyła - bez chętnych. Wystawiony już drugi raz .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz kwarc, mało spotykany http://allegro.pl/lucz-kwarcowy-ciekawy-sprawny-i4025844846.html

Pytanie, czy sprawny

zegarek to słodkie lata 80-te gość napisał sprawny ale datownik jak widać nie przerzuca prawidłowo a w środku zapewne 2356. Zegarek do zrobienia ale trzeba lubować się w plastic-fantastic


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny 3017!!! Wyszło chyba coś koło 1000zł? A ja wciąż szukam takiej wskazówki minutowej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gdyby było warto, to sose ożywiłby ten egzemplarz…a tymczasem oddaje go na części ;)

 

Szkoda, że nie jest napisane co nie "bangla".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie jest napisane co nie "bangla".

silnik nie bangla zapewne :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko tyle, że Wojciek1500 taką ma :) Moim zdaniem, cena za duża przynajmniej o połowę. Od razu zaznaczę, że na złotych się nie znam. Niech wypowiedzą się bardziej obcykani :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość położył wszystko na wagę razem z werkiem i szkiełkiem, wyszło mu ile wyszło + rodzinna pamiątka + Lenino i Berlin + wartość kolekcjonerska = 16000 :D

A swoją drogą bardzo ładna Moskwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy więc na komentarz i zobaczymy kto to i czym handluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić od kogoś z zielonym listkiem coś za 16000 i zapłacić ... Nie wiem czy to odwaga, głupota ,naiwność czy wiara w dobrych uczciwych udzi :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś widzę sprzedaje jeszcze jakiś dom z barem i poloneza.
Niby stwarza pozory wiarygodności, chociaż ja i tak bym tyle z góry nie zapłacił, zresztą i tak bym nie kupił tego zegarka za taką sumę, cena mocno przesadzona.
 

Kupić od kogoś z zielonym listkiem coś za 16000 i zapłacić ... Nie wiem czy to odwaga, głupota ,naiwność czy wiara w dobrych uczciwych udzi :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakim cudem ktos chce za to zaplacic taka kase??? Tez mam taka Moskwę tyle ze bez zlotej bransolety. Za taka cudna branse nikt nie da wiece jak za zlom. Wiec skad te 16000????


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomyślcie kto jest takim idiotą żeby taką transakcję finalizować na allegro. Jaka kosmiczna będzie prowizja jeśli to prawdziwa sprzedaż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.