Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,a co powiecie o sprzedawcy  red_2004 - jego zegareczki są takie wychuchane ?

Zwykła kosmetyka. Jak dostaję zegarek z wieloletnią żałobą dookoła szkła, nagromadzonym przez lata potem między uszami i kupą gruzu pod deklem to aż mnie trzepie!

Recepta:

wacik do uszu, wykałaczka, trochę benzyny ekstrakcyjnej, nowe szkło i pasek, trochę czasu i cierpliwości :)


Sex, drags & rock-n-roll !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem pisać w sprawie tego komandira(czołgista) :) ale stało się nieszczęście :P Zaparowało mi delikatnie szkiełko, to miałem go na ręku z odkręconą koronką- pech chciał że źle zatrzasnołem bransoletę(regulowana) i zegarek wpadł do toalety :) Szczęście że tarczy nic się nie stało... więc jestem happy. Werk jest na straty ale bardzo przyda się na części. Sam zegarek jest piękny, jak nienoszony.

Edytowane przez Daniel*Komandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten fenomen był już wielokrotnie omawiany. Postać sprzedającego pominę milczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ten fenomen był już wielokrotnie omawiany. Postać sprzedającego pominę milczeniem.

Mówisz o sprzedawcy tego łucza?

 

Wydziobane z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pokazania tutaj cena już wzrosła o 50 zł. :)

 

 

Wydziobane z telefonu.

No to chyba cena pójdzie mooocno w górę.Kwiatuszku chyba raczej zabieram granaty i odłożę na półkę w garażu.Mnie się nie obawiaj,gdyż bo dlatego,że ja biedny rencista jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zwykła kosmetyka. Jak dostaję zegarek z wieloletnią żałobą dookoła szkła, nagromadzonym przez lata potem między uszami i kupą gruzu pod deklem to aż mnie trzepie!

Recepta:

wacik do uszu, wykałaczka, trochę benzyny ekstrakcyjnej, nowe szkło i pasek, trochę czasu i cierpliwości :)

 

No to szacuneczek,mało komu się chce natrudzić przy zegarku ,żeby potem go sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

No to chyba cena pójdzie mooocno w górę.Kwiatuszku chyba raczej zabieram granaty i odłożę na półkę w garażu.Mnie się nie obawiaj,gdyż bo dlatego,że ja biedny rencista jestem.

Misiu... :)

Ja raczej też odpuszczę bo do bogatych nie należę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Misio, potrzebujesz ruskie Cornaviny, czy Szwajce?

 

Coś napewno kupię u kolegi, ale jak pisałem powyżej ja biedny rencista jestem.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiu... :)

Ja raczej też odpuszczę bo do bogatych nie należę.

No cóż,widać na niektóre zegarki możemy sobie tylko popatrzeć.Dobre i to.Nikt nie mówił,że będzie sprawiedliwie. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

No cóż,widać na niektóre zegarki możemy sobie tylko popatrzeć.Dobre i to.Nikt nie mówił,że będzie sprawiedliwie. :)

Niestety tak też nieraz bywa :)

Mimo wszystko myślę że gdyby się tu nie znalazł byłby połowę tańszy :) ale nie sądzę żeby ten wątek był zły... sam kilkukrotnie skorzystałem z okazji :)

 

Wydziobane z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Właśnie się potwierdziło,że człowiek cale życie się uczy. ;)

Następnym razem już nie wrzucisz czegoś co sam bedziesz chciał kupić ;)

 

Wydziobane z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł no dowcip czy co? :D

Zegarek jest złoty - sam kruszec po cenie skupu to 780zł cena sprzedaży złota przez lombardy to 100zł za gr to cena minimalna - gram złota w wyrobie u jubilera to minimum 250zł

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.