Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Nekroskop, jeśli szykujesz się na niego to trzymam kciuki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zaraz bardzo ostro podbijam do góry.

 

Ok, żartowałem, fajny zegarek, powodzenia :D

Edytowane przez Sąsiad

(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj mocno bo to nie przelewki :D

 

 

Kurka wodna, ja też kibicuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się do klubu kibica! To będzie coś! oby!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję coraz większą presję :D Chłopaki do upadłego walczyć nie będę ale spróbuję. Najwyżej wyjazd na Arnold Classic poczeka kolejny rok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie to że z synkiem 5 miesiecznym chcę się pobawić i spędzić z nim czas to bym się napił kilka piwek, a przy kilku piwkach snajper mi miga przed oczami... fajnie by było mieć dwa drewniaki.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baw się z synkiem ...nie pij piwka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drewniak to jednak swoisty unikat. Ciekawe jak bardzo absurdalnie zakończy się aukcja :) Arnold powinien przyjechać w tym roku z imprezą do Nekroskop'a więc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie tylko to że nawet w przypadku wygranej (w co za bardzo nie liczę) zdobycie oryginalnej koronki będzie praktycznie niemożliwe. Poza tym sprzedawca ma tyle szmiry w swojej ofercie że nie wygląda to obiecująco. Co radzicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał luźne 2500 to bym brał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma szmirę i dość dużo cukiereczków... ale tak szczerze to za taka kasę kupiłbym kilka innych i to wypasionych sowietów ... każdy ma swój priorytet akurat dla mnie to "tylko" drewniana koperta już lepsza jest z kamienia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj... na ten moment Smoku proponuje wszystkie a jak zacznie rozdzielać na części to pewnie ten z kamienia będzie za rok hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorry ale w jednym miesiącu wyrwać drewniaka i kamienia to już by była podłość względem współwyznawców.;)

Gadam jakbym już je prawie miał a tu tylko płonna nadzieja na ebayowego drewniaczka ,którego pewnie całe watchussek obserwuje...heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawe czy by samemu takiego wystrugał z drewna... pinokio taki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna - ale ze stwierdzeniem "w chwili obecnej ma kilkadziesiąt lat" w opisie to trochę przesada - na kwicie jest wyraźna data: październik 1990r :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sthool - dzisiaj jest 2011 czyli ma 21 lat czyli jednak kilkadziesiąt :rolleyes: semantyka :P

 

tak na poważnie to moja aukcja :) nietrudno się po nicku domyśleć :) mam na oku nowe zakupy a że wykosztowałem się na nowy aparat (w starym na wakacjach padła matryca lcd) sprzedaję parę dubli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek na prawdę fajny, choć prawie nigdy nie nosiłem go na ręce, raz tylko na weselu na wsi :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny i cena podejrzewam też ładną się stanie ku radości quest'a :P Krzysiek - taki sikor to i dobry jako kastet w parze do sztachety :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.