Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jest tak jak piszesz, to myślę że w razie czego sprzedasz go drożej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupić Kirowskiego kraba z brązowym ringiem i kremową tarczą za 70zł? Zegarek jest po serwisie i w bardzo dobrym stanie wizualnym, jak myślicie?

A co to ma wspólnego z tematem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Złota rybka poszła za trochę ponad 9 dyszek. No to teraz trochę uzupełnienia wątku, pytania o mechanizm. Wiadomo, że to Wostok 2209 ale... . Zerknijcie Koledzy na łożysko osi sekundowej i rozmazanie brudu lub, i smaru wokół niego. Druga sprawa dotyczy podzespołu balansu. Jakiś biedaczyna musiał się nieźle z nim naużerać skoro tak pokiereszował śrubę mocowania pół mostka. A to nie jedyny "drobiazg" mogący rzutować na stan i dokładność mechanizmu. Trzeba mieć na uwadze tak sobie, za płytko, osadzony klocek włosa w przesuwce typu "jaskółczy ogon". To nieszczęsne mocowanie potrafi dać w kość jeżeli ktoś nie ma specjalnie pojęcia jak się do tego zabrać.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie mówiąc nierzetelność zegaryny/sudixa była już na tym forum omawiana. Dziwię się tylko, że forumowicze od niego jeszcze coś kupują. Ale w zasadzie to nie moje sprawa. Ktokolwiek cokolwiek od niego kupuje (w tym chronometry bezkamieniowe, łucze rzekomo z lat 60, a w rzeczywistości z lat 80 i inne cuda) nie mu służy latami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/meski-zegarek-pobieda-i4411582671.html

 

Powinno być w kategorii sztuka i design :)


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłem uwagi na opis :) "że czy" takiego babola to w życiu nie widziałem :D

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu to tutaj pokazujecie? Jak patrzę na tarczę to chyba miała być delbana :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Ładna to rzecz gustu. Będzie jej potrzebne czyszczenie i oliwienie co należy doliczy do ceny końcowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może sprzedawca zabezpiecza się przed ewentualnymi zwrotami/pretensjami lub negatywem jakby upierdliwy był kupujący.

Ludzie kupując stare zegarki zapominają, że istnieje duże prawdopodobienstawe ze bedzie coś nie tak z zegarkiem.

Jakieś 10 lat temu sporo sprzedawałem na allegro i wiem, że różni są klienci i potrafią zalezc za skórę

Edytowane przez lookas2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może sprzedawca zabezpiecza się przed ewentualnymi zwrotami/pretensjami lub negatywem jakby upierdliwy był kupujący.

Ludzie kupując stare zegarki zapominają, że istnieje duże prawdopodobienstawe ze bedzie coś nie tak z zegarkiem.

Jakieś 10 lat temu sporo sprzedawałem na allegro i wiem, że różni są klienci i potrafią zalezc za skórę

wystarczy jeden rzut listem na pocztcie i po osi balansu !!! kop sie pöźniej z kupujacym ze zegarek byl sprawny !!!


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak, to po bardzo dobrej renowacji, idealnie nadaje się do noszenia na codzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta rakieta ma tarcze i wskazówki od złoconej koperty


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.