Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Recommended Posts

nie wiem aż tak na ruskich się nie znam foty nie dokładne na pewno wznowienie http://www.netgrafik.ch/russian-dive-watches.htm ten po lewej na dole podobny i też super nie wygląda a takie wrażenie może robić brak wskazówek i te kratki przesunięte ale pewnie macie rację że to jakaś kiszka

Edited by adam4002

Toż to jakaś masakryczna podróba! :huh:

E tam zaraz masakryczna... zwykła podróba :D  Nie jest to wznowienie, bo wznowienie robiła o ile dalej nie robi firma Agat. Orginały nigdy nie miały tej kratki ani napisów na tarczy no i w orginale był mechanizm k-43 a tej podróbie jest molnia. W tej podróbie nawet na pudełku w nawie fabryki jest literówka :D 

Była okazja!!! 5 wyświetleń i ju się spóźniłem. :angry:  Rzadka lodówka za 70 zł poszła. :angry:  Jak ktoś z naszych kupił to chętnie odkupię.

http://olx.pl/oferta/zegarek-slawa-80zl-CID87-ID72oUT.html#4f8fff5e55

Nie wiem czy okazja ale ciekawa Sława kwarc w ładnym stanie

http://olx.pl/oferta/slava-kwarc-CID87-ID4eKqd.html#2953db5de0

Edited by kchrapek

To znaczy że do Ciebie  jedzie? Pochwal się koniecznie jak dojdzie. Rzadko się trafiają te lodówki.

Pozdrawiam

Roman

Nie wiem czy okazja ale ciekawa Sława kwarc w ładnym stanie

http://olx.pl/oferta/slava-kwarc-CID87-ID4eKqd.html#2953db5de0

Na pewno jest to okazja, bo to rzadka kwarcowa Slava-przejściówka. Koperta od 3056A, ale werk 2356 - takich egzemplarzy nie wyszło dużo, a ten jest dodatkowo w niezłym stanie wizualnym - ja mam "negatyw" tej wersji kolorystycznej (jasna tarcza, czarne napisy), ale w bardziej styranym stanie.

To znaczy że do Ciebie  jedzie? Pochwal się koniecznie jak dojdzie. Rzadko się trafiają te lodówki.

Roman niby tak, bo zegarek już opłacony. Ale nie takie cuda się zdarzały. Dopóki nie będę go miał w ręce, nic nie mówię by nie zapeszyć.

Rzadki zegarek, dawno nie trafiłem nic ciekawego. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK :)

Rzadka ta lodówka i wydaje się być w dobrym stanie :) 

Super okazję trafiłeś :rolleyes:

Pozdrawiam

Roman

Roman niby tak, bo zegarek już opłacony. Ale nie takie cuda się zdarzały. Dopóki nie będę go miał w ręce, nic nie mówię by nie zapeszyć.

Rzadki zegarek, dawno nie trafiłem nic ciekawego. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK :)

Sprzedawca uczciwy za nic nie chciał  mi już sprzedać mimo iż oczywiście proponowałem przebitkę i to sporą. Buczo jakby co to pierwszy w kolejce do odkupienia.

Buczo! Wyjście z kolekcjonerskiej "depresji" iście w carskim stylu..! :)

Ta depresja już jakiś czas temu została lekko podleczona. W między czasie wpadło kilka zegarków, ale się nie chwalę na forum :P

Ta lodówka owszem może być hitem. Teraz tylko kilka dni nerwówki czy przyjdzie i czy będzie taka jak na zdjęciu. Nie chce sie powtarzać, ale nie takie rozczarowania przeżywałem :P

Ta lodówka owszem może być hitem. Teraz tylko kilka dni nerwówki czy przyjdzie i czy będzie taka jak na zdjęciu. Nie chce sie powtarzać, ale nie takie rozczarowania przeżywałem :P

Niejednokrotnie miałem taką nerwówkę w oczekiwaniu na zegarek, ale jakoś zawsze się udawało - tzn. stan, wygląd zegarka był znacznie lepszy niż na zdjęciach itp. No raz jedyny się naciąłem bo przyszła Amfibia z wykruszoną lumą na indeksach (czego kompletnie nie widziałem na zdjęciach).

Obecnie też oczekuję w niepewności, ponieważ za małą kwotę zakupiłem Rakietę, która może okazać się automatem - zdjęcia były niewyraźne i wszystkie od przodu, ale wszystko wskazywało na to, ze to automat z jasną tarczą, w chromie.

Ale, żeby nie zaśmiecać wątku:

http://allegro.pl/zegarek-sekonda-i4583444062.html

Wygląda, że ta Sekonda jest oryginalna i w ładnym stanie, tylko ten koszt wysyłki trochę duży (obecnie strasznie ciężko poszukuje się zegarków Sekonda na Allegro, bo jest wysyp jakiejś tandety pod tą samą nazwą :) ).