Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno używana i niedziałająca poszła za ponad 150 jak przystało na unikat cena była atrakcyjna - jednak po erupcji Włoskiego wulkanu zmieniło się to bezpowrotnie a szkoda i nie chodzi tu o zarabianie na nich ale o tą własnie unikatowość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno używana i niedziałająca poszła za ponad 150 jak przystało na unikat cena była atrakcyjna - jednak po erupcji Włoskiego wulkanu zmieniło się to bezpowrotnie a szkoda i nie chodzi tu o zarabianie na nich ale o tą własnie unikatowość

Sezon na arbuzy szybko się skończy a za rok czy dwa będzie tak jak miesiąc temu - to znowu  będzie  poszukiwany model.

Moim zdaniem jest to super inwestycja dla kolekcjonerów  jeżeli chodzi o wymiany  w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nekroskop i tak jest do przodu. Dostał jedną w gratisie to nieważne za ile poszła i tak poszła dobrze :D

Myśle że nie dostal jednej gratis tylko Włoch przesyłki źle zaadresował. Przy takiej ilosci i tak nie dojdzie gdzie i ile wysłał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że nie dostal jednej gratis tylko Włoch przesyłki źle zaadresował. Przy takiej ilosci i tak nie dojdzie gdzie i ile wysłał.

Dokładnie tak. Zamierzony czy nie (a na pewno nie) ale gratis :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pakował paczki do Polski to może mu waga przekłamywała i tak mu się "sypło"  mammmaaamijaa

Jedna w tą czy w tą :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to super inwestycja dla kolekcjonerów jeżeli chodzi o wymiany w przyszłości.

Zgadzam się, tym bardziej, że cały czas pojawiają się nowi kolekcjonerzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pakował paczki do Polski to może mu waga przekłamywała i tak mu się "sypło"  mammmaaamijaa

Jedna w tą czy w tą :rolleyes:

Ale że co? Szufelką koperty zasypuje? :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Towarzyszy!

Dzisiaj doszedł do mnie  Łuczyk z czarnym ringiem (zdjęcie od sprzedającego). Kiedyś miałem takiego, ale sprzedałem ze względu na uszkodzenia powłoki tarczy

 

 

http://allegro.pl/lucz-zsrr-zegarek-nareczny-grubozlocony-kolekcja-i4506734619.html#tabsAnchor

 

Po otrzymaniu zegarka bardzo się zdziwiłem. Sprzedany miał z tego co pamiętam 34 mm z koronką, ten ma chyba z 38. Jeszcze ciekawiej zrobiło się gdy go otworzyłem. Wewnątrz malutki 2209 z tarczą w kolorze złotym, czarny ring przymocowany jest do koperty. Sprzedany zegarek miał większą, dwukolorową tarczę, sądzę, że większy mechanizm (nie pamiętam modelu) i złotą wskazówkę - taką jak u Slavnego Hansa - 

 

http://www.slavnyhans.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=349&Itemid=7 

 

Sądziłem, że był tylko jeden taki model tego dość rzadkiego zegarka, a tu niespodzianka. Może ktoś z forumowiczów wie coś więcej na temat ilości modeli. Nie jest to NOS, ale źle nie jest - wstydu przed Romanem nie będzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) O ile dobrze pamiętam masz taką w kolekcji? :)

Myślisz że tak spokojnie bym siedział gdybym jej nie miał? ? :D

Co do arbuzów to bierzcie póki są. Za kilka lat z łezką w oku będziemy wspominać ten wysyp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lodowki z tej oferty juz nie ma :-)

Rybak - ''szkoda'' że tak wczesnie  rano przeglądasz forum :-) gratki lodówki :-)

Edytowane przez somerto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi :-)

Juz ze 2 mce temu jej nie było w ofercie u tego goscia. Ponawia oferty z tymi samymi zdjęciami poniewaz ma na zdjęciach kilka sztuk a nie chce mu sie usuwać czy tez robić zdjec tych zegarków, ktore zostały.

Kupiłem kiedyś od niego cos i nie polecam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja nie chciałem mówić... ale teraz to już chyba mogę się przyznać ;)

 

Ciekawe jaka będzie cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest w złocie więc myślę że ją kupię za 105 zł. Wiem, wiem, świadomie jestem gotów przepłacic :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ha :)

No zobaczymy jak to się skończy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Nie mówcie chłopaki że nikt jej jeszcze nie wypatrzył od wczoraj? :o

PIĘKNY ATOM!!!

http://allegro.pl/perlowa-rakieta-z-ladna-tarcza-21-jewel-i4601780792.html

zapewne była wypatrzona przez wiele osób ale każdy boi się tu wstawić :P  


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lodówka od tego sprzedawcy jest od dawna u mnie :P Zdjęcie bardzo przekłamuje. Tarcza zegarka pozostawia wiele do życzenia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.