Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fankaDaktarina

Hmmm, to ciekawe co chciał mi sprzedać za ta stówę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chciałem mówić... ale teraz to już chyba mogę się przyznać ;)

 

Ciekawe jaka będzie cena?

Mam już taką od niedawna ale będę obserwował tą aukcję uważnie. Też jestem ciekaw za ile pójdzie. W zasadzie ceny na nią nie ma bo się niemal nie pojawia u nas. I nie wiem przepłaciłem czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest czy nie ma ceny to bez znaczenia, jaka może być cena max?? Do ilu warto licytować?  Wiem, wiem, nie otrzymam tu odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest czy nie ma ceny to bez znaczenia, jaka może być cena max?? Do ilu warto licytować?  Wiem, wiem, nie otrzymam tu odpowiedzi ;)

Właśnie o tym piszę że tak naprawdę nie wiem jaka jest jej wartość, ile ktoś może za nią dać bo na aukcjach nie występuje, więc nie ma odpowiedzi na pytanie: "Do ilu warto licytować?" Tyle jest warta ile jest w stanie za nią zapłacić największy napaleniec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena max może być od 157,50zł w zasadzie do nieskończoności :)

 

Atomy nie pojawiają się często ale nie jest to też Yeti, bez przesady. Ja nie mam i poszukuję ale patrzę realnie na ceny. Ta jest w niezłym stanie ale grzebana była na pewno. Zaryzykuję nawet stwierdzenie że nie robił tego profesjonalista skoro nie założył srubek mocujących mechanizm. Wielkiego znaczenia to  nie ma ale mi dało do myślenia.

Edit

Żeby nie było że chcę kogos zniechęcić to napiszę że zamierzam ją zalicytować  - o ile będę miał taką możliwosć bo cena może szybko przekroczyć mojego zakładanego  maxa  :D

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena już jest dość wysoka jak na aukcję, która ma się skończyć za 6 dni. Ja i tak odpadnę, bedę w trasie, trudno. Obecny mój plan to zakup jakiś ciekawych rusków, chociaż bez przesady, do noszenia a nie do kolekcji. Tę aukcję zostawiam więc napaleńcom, którzy chce posiadać ten zegarek w kolekcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena już jest dość wysoka jak na aukcję, która ma się skończyć za 6 dni. Ja i tak odpadnę, bedę w trasie, trudno. Obecny mój plan to zakup jakiś ciekawych rusków, chociaż bez przesady, do noszenia a nie do kolekcji. Tę aukcję zostawiam więc napaleńcom, którzy chce posiadać ten zegarek w kolekcji

A to dobre - dziękujemy Łaskawco  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płoszę bałdzo rk700, ne ma problema, chyba że walnąć z 300 od razu i czekać? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko wygląda na to że z tej "okazji na aukcji" zrobi się "nie przepłacajcie na allegro" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płoszę bałdzo rk700, ne ma problema, chyba że walnąć z 300 od razu i czekać? ;)

Że 300 to tak dużo? :o Hmm, może się okazać że nie wystarczy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha. Uważam że pewne osoby nie powinny podbijać aukcji. Ja będę szukał czegoś do noszenia, ten zegarek, skoro jest taki unikatowy powinien trafić do kogoś, kto doceni to  i uszanuje. Za kilka dni zapytam o jakieś ruskie warte zainteresowania. Na jutro mam inny plan zakupowy, który będę realizował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj okazja dla miłośników większych Mołni:

 

http://allegro.pl/stary-radziecki-zegar-kominkowy-molnija-i4600113651.html

 

Nawet po doliczeniu dość wysokich kosztów wysyłki i tak ta cena będzie korzystna. Sam bym nabył tę Mołnię, ale taką już mam i jestem z niej bardzo zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno znajomy kolekcjoner z North Caroliny sprzedał na eBay złoconego Atoma (w gorszej kondycji od te Rakiety z Allegro), za $259,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamtej nie ma, ale ta jest. Za 100 puści ją pojedynczo.

 

Hmmm, to ciekawe co chciał mi sprzedać za ta stówę...

W rozmowie tel. ustaliliśmy cene na 50pln :P , widać pełen wachlarz cenowy :lol:a  Lodówka od dawna już u kol.Buczo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna lodówka;

http://allegro.pl/slawa-lodowka-i4585884370.html

Ciekawe za ile pójdzie

Jest z nią wszystko ok?? Widzę na alle dwie lodóweczki ale tarcze i umiejscowienie "Made in Ussr" jakoś się różni

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=pd&string=slawa+lod%C3%B3wka&bmatch=seng-v6-2-default-0905

 

(Wiem, wiem, znowu laik bierze się za ruskie zegarki ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rk7000. Pilot, do dzieła, przydała by się lodówka doma. Cza sie bliżej tej aukcji przyjrzeć. Chopaki?? Na ile macie aukcjonery ustawione? ;) Ostatnio przy jednym rusku ustawiłem na 51 a jakaś szelma poleciała aukcjonerem na 52, jak śmiał, szelma :)

Edytowane przez Pilot353

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być tym drugim jest niefajnie, potem jest "a może by wystarczyło 2zł więcej?".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.