Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

OLX to wielka niewiadoma. Dziś, po dwóch dniach od zapłaty dostałem dwa uszkodzone zegarki (kupiłem z pełną świadomością ich stanu za 70zł z przesyłką). Są to Raketa 24 godz. - taka jak na załączonym zdjęciu oraz Slava 26 kamieniowa - od tej ze zdjęcia różni się tym, że tarcza jest granatowa. Chwila zabawy i Raketa śmiga, gorzej jest ze Slavą , ale balans, wskazówka sekundowa i minutowa ruszyły. Stan zewnętrzny obu zegarków jest bardzo przyzwoity - jedynie wżerki na kopertach po wewnętrznej stronie. Z drugiej strony czeka mnie wizyta w mojej komendzie, bo ostatnio za taką samą kwotę zakupiłem Vostoka od gościa, który na tablicy/olx sprzedaje od 2011r, pomimo wpłaty w dn. 05.09. zegarka nie otrzymałem. Wysyłałem wiadomości, które zostały przeczytane -zero odzewu:( Nie podejrzewam, że właściciel konta mnie oszukał - raczej konto zostało przejęte

Zdjęcia nie są mojego autorstwa!

post-68564-0-37556900-1411580406.jpg

post-68564-0-53467000-1411580443_thumb.jpg

Edytowane przez MadGravediGGer77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty skorzystałeś?

Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś lubi okolicznościowe http://olx.pl/oferta/zegarek-rakieta-wersja-limitowana-jubileuszowa-CID87-ID6TW7n.html#d6f4017456

To jest bardzo ciekawa kompozycja,plastik pasuje idealnie haha :) :) http://allegro.pl/zegarek-rakieta-w-nowej-kopercie-i4642374538.html

Edytowane przez seba1001

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem ten koleś dalej działa na all!?

Ma ktoś przedłużacz do koperty od wysokiej matki?

Sex, drags & rock-n-roll !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta worldtime z dedykacją, kup teraz. Kto nie ma niech bierze :)  http://allegro.pl/rakieta-ze-strefami-czasu-z-dedykacja-i4645609836.html

 to jakiś żart ??? ... Chopin ty tak na serio ???  "koperta z małymi przetarciami" ... tam są mega przetarcia . ogólnie dobity i  za 2 dychy bym tego nie kupił

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie warto, nie przyjrzałem się kolejnym zdjęciom. Zegarek wygląda a mocno zużyty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=4657715570

Ładna Iskra, czyli "niska" Mołnia 17 kamieni z włosem breguetowskim. Pólmostek balansu oryginalny, specyficzny dla Iskry, no i zachowały się resztki lakieru zabezpieczającego na deklu. Moim zdaniem rzecz całkowicie oryginalna.

Może to nie jest jakaś porywająca okazja, ale zegarek coraz rzadszy, a w obecnych realiach cena do przyjęcia.

pozdrawiam

Narfas

Edytowane przez Narfas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie