Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

zainteresowani widzą kto bierze udział w licytacji :)

tanio nie będzie :)

Możesz rozwinąć tę myśl proszę? Wciąż tylko słyszę o licytowaniu na własnych aukcjach. O przekładkach i przeszczepach... Aż strach bierze bo ja początkujący ogrodnik jestem   :(


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak udział bierze P...4 (1021) to rzeczywiście tanio nie jest.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć tę myśl proszę? Wciąż tylko słyszę o licytowaniu na własnych aukcjach. O przekładkach i przeszczepach... Aż strach bierze bo ja początkujący ogrodnik jestem   :(

 

Jak napisał kolega kchrapek powyżej, Kris2 posiada świetną kolekcję zegarków radzieckich, być może najlepszą Polsce, więc pewnym wyznacznikiem są aukcje, w których bierze udział i zegarki, które na nich są sprzedawane na pewno są sporo warte.

i to nie moja aukcja więc nie robię sobie absolutnie reklamy, żeby nie było  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał kolega kchrapek powyżej, Kris2 posiada świetną kolekcję zegarków radzieckich, być może najlepszą Polsce

A tego nie rozumiem  ??,A dlaczego "być może"  ????  Popatrz tylko na jego Okeana  !!!!!,,,,,,No widzisz?? ,,,, I ja bym tu dawał od razu GIS.,od gitary,.I w miejsce slow "być może" dajemy "z pewnością"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sobie przypominam godzinowe indeksy złocone były w złoconych kopertach

mnie osobiście także razi połączenie chromu wskazówek i koperty ze złotymi indeksami na tarczy... ale zaglądając do kolekcji forumowego kolegi ->https://plus.google.com/107247623220063053982/photos/photo/5995588489670163778?pid=5995588489670163778&oid=107247623220063053982 albo tu -> https://plus.google.com/107247623220063053982/photos/photo/6067884667797542306?pid=6067884667797542306&oid=107247623220063053982

widzę, że nie każdego odstręcza ten mariaż :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę taką wersję jak moja bo jednak w pełnym pozłoceniu jest największy urok

 

post-60300-0-37466600-1413375768.jpg

 

ale jak kogoś nie razi i byłaby niska cena (E/ widzę że już nie)

Poza tym to jednak bordowa tarcza! - zawsze warta zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sobie przypominam godzinowe indeksy złocone były w złoconych kopertach

Akurat w tych Rakietach  indeksy godzinowe były tylko złocone. Chromowane nie występowały.

Inna sprawa że wskazówki złocone przy chromowanej kopercie też raczej nie występowały. Były albo chromowane albo malowane. 

Ed.

imag0731.jpg

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm - moim zdaniem składak, zmieniona tarcza na nowszą

Fakt, może tak być. Za szybko się popatrzyłem na kopertę, która za często się nie pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były już obok pakem, totem, kubiczkije itp. CŁABY :)?

 

http://allegro.pl/claba-meski-i4692799202.html

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.