Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj też noworus, ale fajna nowa rakietka:

http://allegro.pl/rakieta-oryginal-nowy-fabrycznie-i4988648871.html

 

a kieszonka, też nowa juz produkcji USSR:

http://allegro.pl/rakieta-oryginal-nowy-fabrycznie-i4988580392.html

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USSR to eksportową nazwa CCCP używana przed 1991 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to okazje cenowe (ten Poljot Chrono chyba nie jest drogo), w każdym razie od niego kupiłem nową rakietę różę wiatrów i jest wszystko jak należy. Gość wystawił w złym miejscu, gorzej nie można jak na ebay.pl :). Jeśli już, to się przecież wystawia na ebay.com. 

 

http://www.ebay.pl/sch/rafaelq1337/m.html?item=221656411803&ssPageName=STRK%3AMESELX%3AIT&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USSR to eksportową nazwa CCCP używana przed 1991 r.

Roman wiem, napisałem "już", bo pierwszy zegar z linku był ROSYJSKI, a ten drugi "już" właściwy, czyli RADZIECKI ;-)

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to okazje cenowe (ten Poljot Chrono chyba nie jest drogo), w każdym razie od niego kupiłem nową rakietę różę wiatrów i jest wszystko jak należy. Gość wystawił w złym miejscu, gorzej nie można jak na ebay.pl :). Jeśli już, to się przecież wystawia na ebay.com. 

 

http://www.ebay.pl/sch/rafaelq1337/m.html?item=221656411803&ssPageName=STRK%3AMESELX%3AIT&rt=nc&_trksid=p2047675.l2562

A nie jest przypadkiem tak, że najpierw musisz sprzedać 10 rzeczy na ebay.pl, żeby móc sprzedawać na ebay.com? Kiedyś chciałem coś sprzedać na ebay, zależało mi na dotarciu do klientów niemieckich i właśnie taką przeczytałem wiadomość, chyba że teraz jest już inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć 10 pozytywnych komentarzy ze sprzedaży aby móc wystawiać na zagranicznych ebayach


Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć 10 pozytywnych komentarzy ze sprzedaży aby móc wystawiać na zagranicznych ebayach

Sorry, ale jakaś bzdura :) Sprzedałem dwa zegarki na ebay.com, wcześniej nie sprzedawałem na ebay.pl; nie posiadałem żadnych ocen ze sprzedaży, bo wtedy tylko kupowalem. Było to wprawdzie w okolicach połowy ubiegłego roku, ale było :P

Edytowane przez Nightdream

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest bzdura, zasady są jasne: 10 pozytywnych komentarzy + 3 miesiące od dziesiątego pozytywnego i dopiero wtedy można wystawiać na ebay.com

Nie jest możliwe, żebyś sprzedawał na ebay.com z marszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł...czytaj ze zrozumieniem :) Napisałęm, że wcześniej tylko kupowałem. Miałem więc jakieś tam komentarze z kupna. Nie musialem jednak sprzedawać czegokolwiek na ebay.pl, żeby sprzedać coś na ebay.com. 


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jakaś bzdura :) Sprzedałem dwa zegarki na ebay.com, wcześniej nie sprzedawałem na ebay.pl; nie posiadałem żadnych ocen ze sprzedaży, bo wtedy tylko kupowalem. Było to wprawdzie w okolicach połowy ubiegłego roku, ale było :P

Ok, to w takim razie o co tu chodzi : http://pages.ebay.pl/help/sell/questions/sell_international_requirements.html. Konkretnie to:

Wymagania dotyczące konta

Jeśli chcesz sprzedawać za granicę, musisz spełnić poniższe wymagania:

  • Niezadłużone i prowadzone zgodnie z naszymi zasadami konto eBay

  • Wynik opinii od kupujących minimum 10

  • Od sprzedaży pierwszego przedmiotu upłynęło ponad 90 dni

  •  

     
Edytowane przez ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł...czytaj ze zrozumieniem :) Napisałęm, że wcześniej tylko kupowałem. Miałem więc jakieś tam komentarze z kupna. Nie musialem jednak sprzedawać czegokolwiek na ebay.pl, żeby sprzedać coś na ebay.com. 

Komentarze mają być od kupujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co zacytowałeś pewnie dotyczy konta na ebay.pl jeśli chcesz udostępnić sprzedaż na zagranicę. Mam założone konto i tu i tu. Kupowałem tylko na ebay.com, a potem sprzedałem. Tyle.

Edit: zerknąłem na swoje konto i mam łącznie 7 komentarzy w tym jeden od kupującego, więc coś tu jednak nie halo.. konto moje to nightdream72

Edytowane przez Nightdream

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co zacytowałeś pewnie dotyczy konta na ebay.pl jeśli chcesz udostępnić sprzedaż na zagranicę. Mam założone konto i tu i tu. Kupowałem tylko na ebay.com, a potem sprzedałem. Tyle.

I o to pewnie chodzi, mam kilka rzeczy, na które pewnie szybciej znajdę klientów w Niemczech, muszę spróbować. Na ebay.pl nie ma sensu ich wystawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jednak jest to, że czekałem na możliwość przelewu z pay pal'a jakieś 21 dni.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jak najbardziej OK, prócz ceny, jeśli Ci się nie spieszy to taką Pobiedę w zbliżonym stanie można urwać za połowę tej ceny, czyli około 60zł.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jednak jest to, że czekałem na możliwość przelewu z pay pal'a jakieś 21 dni.

To podobno jakieś zabezpieczenie dla kupującego jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł...czytaj ze zrozumieniem :) Napisałęm, że wcześniej tylko kupowałem. Miałem więc jakieś tam komentarze z kupna. Nie musialem jednak sprzedawać czegokolwiek na ebay.pl, żeby sprzedać coś na ebay.com. 

 

Nightdream - tutaj masz opisane zasady sprzedaży za granicę: http://pages.ebay.pl/help/export-index.html

a tutaj warunki maksymalnej widoczności: http://pages.ebay.pl/help/export-index.html#visibility

 

To prawda, że oferta po wystawieniu na ebay.pl może być widoczna również na ebay.com i Twoja pewnie też w jakiś sposób była, ale rzecz rozchodzi się o rozróżnienie podstawowej/zaawansowanej sprzedaży za granicę, a ta druga jest możliwa tylko po spełnieniu warunków. Jeśli nie masz sprzedaży zaawansowanej widoczność Twojego przedmiotu na ebay.com jest w wielu przypadkach po prostu symboliczna.

 

Natomiast co do samego wystawiania - nie wiem, jak było jakiś czas temu (może pół roku temu rzeczywiście nowe konta miały możliwość wystawienia aukcji bezpośrednio na ebay.com), ale na tę chwilę mam konto bez spełnionych warunków i ebay nie pozwala wystawić przedmiotu poprzez adres międzynarodowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł...piszę jak było i jak jest :) Mimo jedynie 7 komentarzy w tym jeden od kupującego, nadal mam możliwość wystawienia przedmiotu do sprzedaży. Mam na myśli oczywiście ebay.com. Na polskim nie sprzedawałem.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nad czym ta dyskusja?

Artur zapewne zarejestrował się zanim obecnie obowiązujący przepis wszedł w życie.

 

Na Forum kiedyś wystarczyło się zarejestrować i oprócz działu sprzedam można było wszędzie pisać posty.

Dzis można pisać dopiero po tygodniu od rejestracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.