Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Byś koledze podziękował :P

Oj tym razem sam wyłapałem. Dopiero później tu zaglądnąłem :D

Ja też na alle czuwam. W pracy trochę mniej czujnie ;)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie gratuluję. A kolegę Tabaq trzeba na rękach nosić za marketing szeptany. Chwała mu za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem te poljoty jak były 2 wyświetlenia :)

miałem dać dla sportu te 100zł żeby było trochę emocji i licytowania,

za 150zł to już nie taka okazja wcale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem te poljoty jak były 2 wyświetlenia :)

miałem dać dla sportu te 100zł żeby było trochę emocji i licytowania,

za 150zł to już nie taka okazja wcale :)

Jeśli naprawdę sprawne to nadal tak. Jak się nie spodobają to pójdą na alle po 100 spokojnie. Stratny nie będę najwyżej nie zarobię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że sam de luxe, jeśli sprawny to może być wart te 150zł :) Teraz to dośc chodliwe zegarki są.

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz 150 zeta za de luxa do dużo, i spokojnie można jeszcze kupić za 60/70 dyszek. ale fakt faktem bez problemu sprzedadzą się na alle za podobną cenę.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym właśnie mówie, jest popyt na te zegarki :)


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz 150 zeta za de luxa do dużo, i spokojnie można jeszcze kupić za 60/70 dyszek. ale fakt faktem bez problemu sprzedadzą się na alle za podobną cenę.

Powiedz gdzie  można to ja kupię. Poza tym to za 150zł były dwa Poljoty.

 

 

kchrapek  - Ty podobno ciężko pracujesz do 21.00???  :angry:

Szlag, człowiek pięć minut się spóźni i kto kupił?  kchrapek!!!  :angry:  :angry:  :angry:

 

A ten Poljot akurat jest mi potrzebny  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz gdzie  można to ja kupię. Poza tym to za 150zł były dwa Poljoty.

 

 

kchrapek  - Ty podobno ciężko pracujesz do 21.00???  :angry:

Szlag, człowiek pięć minut się spóźni i kto kupił?  kchrapek!!!  :angry:  :angry:  :angry:

 

A ten Poljot akurat jest mi potrzebny  :D

przeszukaj lokalne place placyki i pchlie targi, ostatnio 2 takie de luxy jeden to prawie nos i do tego murzynek drugo białas w stanie bdb kosztowały mnie 110 zł na pchlim targu, tylko trzeba mieć fuksa i coś takiego trafić no i się umieć trochę targować. ale coraz mniej kupuję na alledrogo a częściej odwiedzam place i placyki. Może to też to przez to że się wybredny zrobiłem :) i byle czego nie biorę. Ale jedno trzeba przyznać czasy gdy ruska kupowało się za 5 zeta mineły i to chyba bezpowrotnie.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszukaj lokalne place placyki i pchlie targi, ostatnio 2 takie de luxy jeden to prawie nos i do tego murzynek drugo białas w stanie bdb kosztowały mnie 110 zł na pchlim targu, tylko trzeba mieć fuksa i coś takiego trafić no i się umieć trochę targować. ale coraz mniej kupuję na alledrogo a częściej odwiedzam place i placyki. Może to też to przez to że się wybredny zrobiłem :) i byle czego nie biorę. Ale jedno trzeba przyznać czasy gdy ruska kupowało się za 5 zeta mineły i to chyba bezpowrotnie.

Za 110 taki zestaw jak piszesz  to naprawdę fuks - ale nie można porównywać - zestaw kupiony przez Krzysztofa to bardzo dobra cena sam de lux jest tyle wart w takim stanie a nawet ciupkę więcej drugi zostaje w gratisie 

Nie porównujmy takich zakupów do swoich jakiś wyjątkowych strzałów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chba z telefonu piszesz ale sens rozumiem  :)

Problem tylko w tym że nie każdy ma dostęp do pchlich targów itp. ale nie ma co narzekać - zbieractwo to nie jest łatwa rzecz  :D

Nawet o puszki coraz trudniej bo konkurencja duża  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chba z telefonu piszesz ale sens rozumiem  :)

Problem tylko w tym że nie każdy ma dostęp do pchlich targów itp. ale nie ma co narzekać - zbieractwo to nie jest łatwa rzecz  :D

Nawet o puszki coraz trudniej bo konkurencja duża  :rolleyes:

sorry ale ze starego LG piszę i fakt może składni nie ma :)

ale targ jakiś lokalny, jakiś dziki u Ciebie w okolicy jest.

we wrocku co tydzień są dwa takie większe i tam mozna naprawde fajne sikory trafić. Wszystko zależy od szczęścia, często wracam z niczym ale jak się już coś trafi no to palce lizać :)

Edytowane przez Goral35

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, niby mi wyświetliło, że ejstem pierwszym oglądającym, ale i tak z apóźno: http://allegro.pl/poljot-automatic-23-jewels-stalowa-koperta-41mm-i5016597321.html

Cena raczej normalna, nie jakaś straszna okazja, ale dośc poszukiwany zegarek ostatnimi czasy.

 

Chyba, ze to jakaś ustawka była ...

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, niby mi wyświetliło, że ejstem pierwszym oglądającym, ale i tak z apóźno: http://allegro.pl/poljot-automatic-23-jewels-stalowa-koperta-41mm-i5016597321.html

Cena raczej normalna, nie jakaś straszna okazja, ale dośc poszukiwany zegarek ostatnimi czasy.

 

Chyba, ze to jakaś ustawka była ...

No szlag mnie trafi... pisałem do gościa jak ten zegarek był wystawiony jeszcze w opłakanym stanie (http://allegro.pl/poljot-automatic-23-jewels-41mm-z-koronka-i4994929009.html - dziwne bo było już 51 zł) ile za niego chce to powiedział że odwoła licytacje bo daje go do zegarmistrza i będzie naprawiony i wystawiony jeszcze raz... koleś go puścił za 139 zł jak zwykłego w dobrym stanie :/ :/

8c4a54cb5ac56fe35b84f82572cc1260.gif

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przy tym Waszym "kolektywie" to praktycznie nie ma szans zgarnąć niczego fajnego w dobrej cenie na allegro. Nie ładnie hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przy tym Waszym "kolektywie" to praktycznie nie ma szans zgarnąć niczego fajnego w dobrej cenie na allegro. Nie ładnie hehe :D

Nie żartuj. Fajne buty widziałem w stanie NOS i w dobrej cenie i nikt od nas nie licytował  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz 150 zeta za de luxa do dużo, i spokojnie można jeszcze kupić za 60/70 dyszek. ale fakt faktem bez problemu sprzedadzą się na alle za podobną cenę.

 

 

No, ja bym chyba nie dał 60/70 dyszek za de luxa. Za tyle to bardzo dobry szwajcar jest   :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja bym chyba nie dał 60/70 dyszek za de luxa. Za tyle to bardzo dobry szwajcar jest   :D

no i masz rację ja za swojego dałem 8zeta tarcza styrana ale mechanizm i koperta oki.właśnie się przypomniałem w kupie,sprzedam że szukam do niego tarczy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.