Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Nairi - masa stopu ponad 10g? Jak on to ważył? Za taką cenę żadna okazja.

Chrono do reanimacji - niestety składak. Choć cena rzeczywiście kusząca.

Widac ze faktycznie byla kuszaca. Gratulacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Nie musisz mieć wyrzutów sumienia. To radzieckie a nie rosyjskie zegarki :D

 

To jak wybierać śmierć między spaleniem na stosie a na krześle elektrycznym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.pl/itm/CHAIKA-Russian-Soviet-watch-Quartz-/181699269996?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a4e1ed56c

 

Dobrze mi się wydaje, że wygląda iż ten Rezonator ma wszystko co trzeba oryginalne i jest w dobrym stanie?


Kupię każdy zegarek typu UFO, Cheburashka, Shaiba w stanie 9/10-NOS. Rakieta, Poljot, Cornavin, Zim, Cardinal, Exacta etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.pl/itm/CHAIKA-Russian-Soviet-watch-Quartz-/181699269996?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2a4e1ed56c

 

Dobrze mi się wydaje, że wygląda iż ten Rezonator ma wszystko co trzeba oryginalne i jest w dobrym stanie?

Uuu, robiłem zakupy u tego Pana. super kontakt jak co. Wysłał mi praktycznie taka samą Czajkę, tylko że jakoś 100zł tańszą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nairi - masa stopu ponad 10g? Jak on to ważył? Za taką cenę żadna okazja.

Chrono do reanimacji - niestety składak. Choć cena rzeczywiście kusząca.

coś mi post wcięło

 

- a kolego wiesz ile się płaci za złoto? ja na przykład płacę u siebie 61zł/g, pr. 585 583. W tych sieciówkach zapewne dają ciut więcej. Ciężko sprzedać golda z przebitką rzędu 30-40 zł na gramie, więc jeżeli waga stopu to rzeczywiście te ponad 10, to cena jako "wyrobu" nie jest "nieokazyjna". Co to jest 20 zeta zarobku, minus podatki, minus prowizja, minus podatki ;)

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mistrzaandrzeja większosć zearków jest stalowych :)

http://allegro.pl/duzy-stalowy-poliot-automatic-okazja-bcm-i5167930046.html

 

Link podany poglądowo ale za obecną cenę to okazja. Koperta chromowana oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mistrzaandrzeja większosć zearków jest stalowych :)

http://allegro.pl/duzy-stalowy-poliot-automatic-okazja-bcm-i5167930046.html

 

Link podany poglądowo ale za obecną cenę to okazja. Koperta chromowana oczywiście :)

Jak u niego raz kupiłem Poljota który faktycznie bywał w stalowej kopercie choć to rzadkość i okazał się być chromowany to bez problemu zwrócił kasę wraz z kosztem wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena jak za zegarek  w niezłym stanie  i po przeglądzie

http://allegro.pl/zegarek-wostok-i5200850398.html

 

Ktoś miał do czynienia z tym allegrowiczem? Tak wiem komentarzy mało.

Wpłata zrobiona odrazu. Niestety zegarka nie ma a co gorsze na zapytania mailowe kiedy się można spodziewać wysyłki nie odpowiada.

 

Telefon komórkowy jak i stacjonarny też milczy, nikt nie odbiera.

No nic, czekam 7 dni i najwyżej zakładam spór na allegro.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzadkość? hmmm... co jakiś czas, przewija się coś takiego na alle-aukcjach.

Ale z innej beczki: co to w zasadzie jest owo "nari"?  tzn jakiej fabryki ma werk??

post-54348-0-04426600-1427354088_thumb.jpg


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek kiepski,charkowska tarcza i wskazówki założone do zepsutego cywilnego Poljota .,Ale za to cena super 666,trzy szóstki,Szczególnie jak ktoś jest zainteresowany okultyzmem,satanizmem .,dziełami Crowley'a czy muzyką metalową.Jak ktoś myśli trzeźwo to kupa pieniędzy psu w d..e. ,Lepiej zainwestować w zegarek z czarnym cyferblatem na którym szatański symbol jest umieszczony w widocznym miejscu.

post-67292-0-67809400-1427372633_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzadkość? hmmm... co jakiś czas, przewija się coś takiego na alle-aukcjach.

Ale z innej beczki: co to w zasadzie jest owo "nari"?  tzn jakiej fabryki ma werk??

Tu jest chyba Poljot ale  damskie były tez na Czajkach. Przynajmniej ja mam damkę  na 1601A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... tu CHYBA widać puncę "2209"... tyle, że ten werk nawet nie leżał obok poljotowskiego cal.2209


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki @kchrapek! niech Cię Wszechmocny Allach gromadką NOSów obdarzy :)

 

dotąd cal.2209 poljota kojarzyłem z 23 kamieniowym werkiem deluxa... dopiero po Twoim wpisie przyjrzałem się w sieci co mają w środku inne poljoty. Miałem błędne przekonanie, że te 17-to kamieniowe to wyłącznie cal.2609


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, robiłem zakupy u tego Pana. super kontakt jak co. Wysłał mi praktycznie taka samą Czajkę, tylko że jakoś 100zł tańszą :)

No to stała się moja, ale Pan zszedł  ceny mocno, udało się to kupić jako ofertę. Taniej o 25$ wiec własnie o Twoją 100 :P


Kupię każdy zegarek typu UFO, Cheburashka, Shaiba w stanie 9/10-NOS. Rakieta, Poljot, Cornavin, Zim, Cardinal, Exacta etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to stała się moja, ale Pan zszedł ceny mocno, udało się to kupić jako ofertę. Taniej o 25$ wiec własnie o Twoją 100 :P

No to zabiłeś mi ćwieka :D No to good for you :)

 

Koniecznie się pochwal jak przyjdzie i napisz ile do Ciebie szła :)

Edytowane przez Daniel*Komandir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzadkość? hmmm... co jakiś czas, przewija się coś takiego na alle-aukcjach.

Ale z innej beczki: co to w zasadzie jest owo "nari"?  tzn jakiej fabryki ma werk??

Werk jest Poljotowski. Nairi to dość rzadkie zegarki na werkach radzieckich w złotych kopertach, produkowane w Armenii, bodaj w Erywaniu.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werk jest Poljotowski. Nairi to dość rzadkie zegarki na werkach radzieckich w złotych kopertach, produkowane w Armenii, bodaj w Erywaniu.

 

pozdrawiam

Narfas

Dokładnie z Armenii jak Narfas pisze ale przypomnę, że to nie tylko złote zegarki były....

 

a2239a872f0c2cb4877b8539af368ced.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie z Armenii jak Narfas pisze ale przypomnę, że to nie tylko złote zegarki były....

No tak, robili też zegary z pozytywką, które pojawiają się zdecydowanie częściej, pewnie dlatego że nie poszły na obrączki.

Kiedyś na targowisku widziałem pudełko z damskimi Nairi, tak ze 30-40 sztuk, bez kopert oczywiście. Nie kupiłem, bo i po co...

 

pozdrawiam

Narfas

Edytowane przez Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złap je wszystkie

 

ale zabrzmiało, jak motyw z pokemonów  :D  :lol:


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.